| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
PCK i Powstańców
2020-12-31 07:08:55 (5 lat temu)
do ireneusz1966: No tak, oczywiście, dzięki.
2021-01-01 14:42:50 (5 lat temu)
Dopisałem do ulicy Katowickiej.
2021-01-09 11:59:29 (5 lat temu)
WOW...do tej pory o takych tramwajach tylko czytalem....dobre ☺☺☺
2021-01-18 16:42:28 (5 lat temu)
A fota świeżynka! :-) Brawo Irku!
2021-01-18 16:55:17 (5 lat temu)
Kompletnie nie znam się na tramwajach ale ten to chyba zabytek jest. ;-)
2021-02-11 23:18:07 (5 lat temu)
vigo
 

I jeszcze uwaga: jeśli tramwaj jest przypisany do tramwajów serwisowych, to nie trzeba dopisywać do Tramwajów w Katowicach.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2021-02-12 10:31:30 (5 lat temu)
mirekjot
 
+1 głosów:1
To dawny wagon N o numerze 913. Tu podobizna wagonu tego samego typu W tym koszmarku trudno dostrzec coś z oryginału - nawet tym, którzy się trochę znają na tramwajach nie byłoby łatwo. Wyobraźnia w połączeniu z palnikiem to groźna mieszanka :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2021-02-13 00:15:50 (5 lat temu)
Dlaczego akurat taki wybierają do odśnieżania zamiast używać czegoś "nowszego"? Nie hejtuję oczywiście używanie starszego sprzętu "jak działa to po co zmieniać" : )
2021-02-13 16:02:36 (5 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Grzegorz Małyszczuk: Konstal N wyprodukowany w 1949, po głębokiej modernizacji i przebudowie na odśnieżarkę rotacyjną.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2021-02-12 08:19:24 (5 lat temu)
do vigo: Ta wrocławska N-ka znacznie bliższa oryginałowi.
2021-02-12 10:38:43 (5 lat temu)
do vigo: Wszystko jasne. Dziękuję za info i poprawienie babola.
2021-02-12 23:37:28 (5 lat temu)
vigo
 
do Jarosław Dubowski: Mamy też przebudowaną: ;-)
2021-02-12 10:41:09 (5 lat temu)
do Aisan_704: Na takim torowisku jeśt najlepszy do odśnieżania.
2021-02-13 16:25:28 (5 lat temu)
do Eugeniusz S.: Na taki slalom?
2021-02-13 18:48:14 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Wygląda na to że z tego co widać na zdjęciu oprócz drzew i ewentualnie tramwaju ostał się jeszcze słup
2022-04-23 12:46:42 (4 lata temu)
Dlaczego foto jest przypisane do Katowic ?
2024-04-26 12:16:39 (2 lata temu)
Za fotografującym stary wiadukt kolejowy
2024-04-26 12:19:52 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : Odpisałam, pewnie była to pomyłka.
2024-04-26 18:10:13 (2 lata temu)
elot360
 
Dla Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego brakuje przypisania do dzielnicy Stroszek-Dąbrowa Miejska
2024-09-22 17:07:55 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do elot360: Dopisałem Ci dzielnice.
2024-09-22 17:17:14 (rok temu)
elot360
 
do Eugeniusz S.: Dziękuję
2024-09-22 17:25:17 (rok temu)
7 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Katowice, ul. Kościuszki na wysokości skrzyżowania z ul. PCK i Powstańców. Kiedyś to były zimy i śnieg ;-) Pług lemieszowy na bazie wagonu typu N nr 34R kier...
Wagony historyczne oczekujące na renowacje.
1977
-
2000
1977
-
2010
2001
-
2011
2011
-
2012
2011
-
2012
2014
-
2016
2014
-
2017
2016
-
2017
2017
-
2021
2017
-
2021
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: gajowa 43 Meduza skoczni targowis Żary Żary Żary Żary Żary Żary Żary dworzec PKS Żary dworzec PKS złoczew pałac złoczew klasztor złoczew złoczew jezuicka senatorska kraków kościuszki kraków salwator złoczew złoczew złoczew złoczew złoczew złoczew złoczew złoczew Kościuszki 36, Drezdenko Gryfice Gryfice nowotki Brześć zakorzel merino