W tle rondo J. Ziętka i niebieskie bloki. Powstańcy siedzą w miejscu pomnika. To uroczystość wmurowania kamienia węgielnego 3 maja 1966. Przystrojenie niebieskich bloków to samo co tu:
do ulec: Dałam Ci uprawnienie do edycji nie swoich zdjęć. Zadziała po przelogowaniu. Gdybyś miał jakieś problemy, zawsze lepiej zapytaj w komentarzu , zanim dojdziesz do wprawy :)
do Woj11: W takim razie uroczystość powyżej to nie jest ślub Kutza (jest w krawacie) - może cywilne chrzciny syna, który urodził się kilka miesięcy po ślubie?
do nyskadolniak: Niestety, zdjęcie na aukcji zostało błędnie opisane - masz rację, to nie jest ślub Kutza tylko jak przypuszczasz "cywilne chrzciny" czyli jak to wtedy nazywano "uroczyste nadanie imienia”.
Biedaszyby na Wełnowcu - Józefowcu. W tle tereny, na których postanie Park Śląski.
NAC sygnatura: 1-G-1521.
Nieistniejący już szyb Agnieszka (wschodni szyb kopalni Król) oraz otaczające go biedaszyby. Dziś to tereny po dawnych ogródkach działkowych należące do WPKI...