24.06.2026 - naprawiono problem z niewczytywaniem zdjęć (pokazywały się dopiero po odświeżeniu strony).
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Jagiełły 13
Obiekty w okolicy
Budynki gospodarcze
21
m
Krajenka
Jagiełły 11
21
m
Krajenka
Jagiełły 15
41
m
Krajenka
Jagielly 9
43
m
Krajenka
Jagiełły 16
90
m
Krajenka

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
cm
 
+1 głosów:1
Trochę daje po oczach ;)
2017-09-15 12:01:42 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
Ale Izke interesuje coś innego, nie ta chaberkowa chałpka, ale się nie dowiemy bo vetinari to wyciął. Jeszcze jedno, nawet kałuże są pod kolor tej chałpki (kto bogatemu zabroni).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2017-09-15 14:57:34 (8 lat temu)
pawulon
 
do cm: Mówisz o tym chabrowym? Jeszcze w takim kolorze domu nie widziałem, i do tego jeszcze dach pod kolor ;)
2017-09-15 12:31:40 (8 lat temu)
cm
 
+1 głosów:1
do pawulon: Mówię o chabrowym i o kontraście pomiędzy pomarańczowym dachem a otoczeniem.
2017-09-15 12:37:12 (8 lat temu)
deriush
 
+1 głosów:1
do pawulon: Widać u właściciela konsekwencję. Dach, elewacja i brama też w chaberku. Modny kolor ostatnio.
2017-09-15 14:50:59 (8 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Ta chalupa u ktorej stoimy jest troche wyjatkowa dla Izky, tu mieśkala jej babcia, wiec Izka miala troche wzpomnień. I do tej niebieskiej...teź ja zdokumentowalem. Jutro dodam, ale opróć koloru niejest niczym wyjatkowa. Poprostu niebieska..chyba tam mieśkaja Smerfy :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek :-)
2017-09-15 17:02:54 (8 lat temu)
cm
 
+1 głosów:1
Budynki gospodarcze (nazwa obiektu).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2017-09-15 12:00:10 (8 lat temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
Fotopies.
2017-09-15 12:01:23 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Veti, co mu dałeś że Cię nie zjadł? ;)
2017-09-15 12:32:53 (8 lat temu)
do cm: Dziekuje za uwage i editowanie.
2017-09-15 17:07:44 (8 lat temu)
do pawulon: Ja nic, ale wlaścicielka tej posesiji, wpuścila nas na ten dworek, i piesuńia, bo to ona, juź w swojim wieku, byla bardzo lagodna i spokojna. Ocziwiścze w momencie kiedy jej PANI by wyśla z tego podwórka..to bym sie wogule nieruśal i patrzyl tylko w ziem. jednacze..Niemiecki owczarek zkombinowany z Haski jest samo o sobie reklama ostroźności i nieufności :-)
2017-09-15 17:07:16 (8 lat temu)
deriush
 
+1 głosów:1
Posiadałem kiedyś komarka. A tak na marginesie, są wśród Fotopolan motocykliści (jeżdżący i posiadający)?
2017-10-10 17:18:50 (8 lat temu)
2017-10-10 17:44:46 (8 lat temu)
StaSta
 
+2 głosów:2
Głowy nie dam, ale to jest Twoja przyszła żona?
2017-10-10 20:06:58 (8 lat temu)
Szkoda Veti, że nie masz skanera :)
2017-10-11 14:34:10 (8 lat temu)
Marek Kuliński
 
+2 głosów:2
Też udało mi się znaleźć zdjęcie przyszłej żony :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2017-10-11 16:42:53 (8 lat temu)
vetinari
 
+7 głosów:7
do StaSta: Bingo :-) Wygraleś...zreśta ja teź...Czasami tak myśle...co by ze mna bylo jak by nie ONA....minimalnie by fotopolska mniala o jednego fotopolana mniej :-)
2017-10-11 07:09:59 (8 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do vetinari: A Czechy o jednego obywatela ;-)
2017-10-11 10:20:36 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do pawulon: Izka ma nadal polskie obywatelswo...:-) Patriotka czy co ? :-)
2017-10-11 10:25:06 (8 lat temu)
pawulon
 
do vetinari: Ale czeskie pewnie też?
2017-10-11 10:30:01 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do pawulon: Nie, ma tylko pozwolenie na pobyt-w ramach zlaczenia rodziny. Pare lat temu sie zdecidowala na podwójne obywatelstwo...ale jak sie pokazalo ile to ma kośtowacz i ile stym jest papierowania...to nadal ma to pozwolenie.. no i ja jej teź troche pozwalam :-) Dziewczyny sie zdecidowaly na czeskie obywatelstwo.
2017-10-11 10:33:08 (8 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do vetinari: No to deportacja nieunikniona ;-)) A polskie 500+ dostajecie? ;-)
2017-10-11 10:36:07 (8 lat temu)
vetinari
 
+5 głosów:5
do pawulon: My to mamy juź wykombinowane..Hania jest na studiach w Krakowie, Martina studuje w Ostravě polonistike..i pracuje dla agentury ktura zalatwia prace u nas dla Polaków...Poprostu gramy na obidwie strony...a 500+ u nas nie ma, wiec przeciwnie to ja daje kasiorke, zwlaścza teraz Hania jest troche droga, ale da sie wytrzymać. Od tej pory co mam zamiast blizny zamek bliskawiczny..to juź to zprzedawanie nerek nie jest tak krepujace :-)
2017-10-11 10:40:37 (8 lat temu)
pawulon
 
do vetinari: Dobre ;-))
2017-10-11 10:45:24 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Na 500+ trzeba mieć dziecko do lat 18 ;-)
2017-10-11 11:45:03 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do YouPiter: Izka zrobila zdjiecie z albumu rodzinego..nawed skener by niewiczagnal wiecej..podstawa jest ten komarek..I dla mnie Izka :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: blad orotograficzny :-)
2017-10-11 16:55:20 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Marek Kuliński: Dobre :-)
2017-10-11 16:55:58 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Jagiełły 13 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: KOSTRZYM MOLKTPLATZ KOSTRZYM MOLKEPLATZ wrocław wrocław mural Branitz dziwnó lutynia lutynia przejazd 11 strzałowa toruń strzałowa służewska 3 most wygoda gądó gądó pasaż wiecha zurawica toruń koszary toruń podgórska toruń podgórska toruń kujawska toruń łódzka gassy Dobrydnio Dobrydnio Dobrydnio Dobrydnio ciche zbiczno tarnów, jasna rogów dworzec tarnów tarnów