26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Wilga (Kraków)
Obiekty w okolicy
Most drogowy nad Wilgą
346
m
Kraków
Sanktuarium św. Jana Pawła II
360
m
Kraków
Muzeum Archidiecezjalne świętego J...
445
m
Kraków
Wiadukt wąskotorowy
476
m
Kraków
Armatura Kraków S.A.
535
m
Kraków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Proszę poprawić lokalizację tego zdjęcia na mapie.
Na mapie jest błędna lokalizacja !
2025-03-03 17:56:42 (rok temu)
fantom
 
do Paweł Mika: Na FP zdjęcia są przypisywane do obiektów, a obiekty do mapy. Dlatego najeżdżając kursorem na znacznik obiektu takiego jak "rzeka", wyświetla się zdjęcie rzeki, ale niekoniecznie zrobione w tym samym miejscu co postawiony na mapie znacznik.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-03-03 18:17:57 (rok temu)
do fantom: Zdjęcia można też dodać do mapy - przydaje się w przypadku obiektów które mają sporą długość albo obszar.
2025-03-03 18:22:53 (rok temu)
fantom
 
do Neo[EZN]: No wiem że można i często robi się to w przypadku fotek lotniczych, ale tutaj jak mniemam chodziło raczej wyświetlanie się zdjęcia w miejscu postawienia znacznika na rzece.
2025-03-03 18:26:51 (rok temu)
do fantom: Zdjęcie powinno być dodane tu:

50.043894859420675, 19.940726061558852

A nie koło byłych Zakładów Sodowych Na Solvay tam gdzie to znalazłem zresztą.
2025-03-03 18:50:35 (rok temu)
do fantom: tu jest ten pkt:
b196492
gdybym miał uprawnienia to bym to poprawił.
2025-03-03 18:52:02 (rok temu)
yani
 
do Paweł Mika:
Już masz znacznik na mapie.
2025-03-03 19:12:35 (rok temu)
do yani: Mam blisko to się przejdę i zrobię foto i pokaże co tam jest, na pewno nie to.

To wygląda tak, ze ktoś naciska na mapie w Krakowie znacznik Wisły i widzi Wisłę W Warszawie.
Znacznik trzeba wyrzucić , a zdjęcie dodać tam zostało zrobione .
2025-03-03 19:15:49 (rok temu)
yani
 
do Paweł Mika:
Napisz po prostu skąd zrobiono zdjęcie i w którą stronę.
2025-03-03 19:17:43 (rok temu)
do yani: Zdjęcie wykonane stąd:
b196492
zrobiono w stronę ul. Marii Konopnickiej.
2025-03-03 19:22:55 (rok temu)
fantom
 
do yani: Fotka została zrobiona tak jak w podpisie, czyli z mostu Retmańskiego. Natomiast kolega Paweł myśli że fotka powinna się na mapie pokazywać nie na znaczniku obiektu, a w miejscu gdzie została zrobiona. Coś jak w śp Panoramio.
2025-03-03 19:24:19 (rok temu)
yani
 
do Paweł Mika:
Zamiast podawać numer obiektu podawaj po prostu miejsce, to ułatwia sprawę w takim przypadku. nadal nie widzisz znacznika na mapie? Odśwież stronę: Ctrl + F5.
2025-03-03 19:28:02 (rok temu)
yani
 
do fantom:
Naniosłem na mapę znacznik kierunkowy zgodnie opisem zdjęcia, nie wiem dlaczego Paweł Mika go nie widzi. A Ty widzisz?
2025-03-03 19:26:18 (rok temu)
fantom
 
do yani: Ja go widzę.
2025-03-03 19:28:19 (rok temu)
yani
 
do fantom:
:)
2025-03-03 19:29:17 (rok temu)
do fantom: Tak teraz widzę. Jestem na Moście i widzę to zdjęcie. Dzięki.
2025-03-03 19:29:56 (rok temu)
yani
 
do Paweł Mika:
Uff... :))
2025-03-03 19:36:17 (rok temu)
Bartłomiej Filous
 
+1 głosów:1
2022-01-13 22:07:20 (4 lata temu)
bydgoszczak
 
+1 głosów:1
labeo7
 
do bydgoszczak: Dzięki, zdjęcie jest w Krakowie.
2025-12-29 13:43:11 (5 miesięcy temu)
4elza
 
Przypisałam na razie do Ludwinowskiej, doprecyzowanie mile widziane.
2026-03-05 08:14:45 (3 miesiące temu)
Jazzek
 
Na pewno trzeba przypisać do Wilgi (jeśli ten ciek już mamy).
2026-03-05 10:26:32 (3 miesiące temu)
4elza
 
do Jazzek: Przypisałam, czy to nie jest Most Piłsudskiego?...
2026-03-06 06:01:58 (3 miesiące temu)
Jazzek
 
do 4elza: Owszem, jest.
2026-03-06 09:49:49 (3 miesiące temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
Ten balon widokowy w Krakowie to już XXI wiek
2026-03-05 09:40:18 (3 miesiące temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
do Woj11: Balon to Aerophile 5500, atest europejski z marca 2012,trochę chyba musiało potrwać by dotarł do Krakowa
2026-03-05 20:16:43 (3 miesiące temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
do Woj11: A firma z niego korzystająca działa od 2016
2026-03-05 20:18:47 (3 miesiące temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 3 miesiące temu)
Rzeka Wilga (Kraków) - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica