26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (5)
Obiekty w okolicy
Bytnara "Rudego" 10a-10e
58
m
Opole
Bytnara "Rudego" 12a-12d
114
m
Opole
Bytnara "Rudego" 3a-3c
125
m
Opole
Pomnik Janka Krasickiego
154
m
Opole
Pawilon usługowo-handlowy
163
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Zdjęcie dzięki Gandalfowi, który je powiększył do akceptowalnych rozmiarów.
2017-10-04 21:55:25 (8 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
jaka zagadka? Stawiają chłopcy betonowy słup latarniowy, po kontyzji, na którym tkwi oprawa ORO
To tak żartem, bo Opola nie znam ;-))) więc nie zidentyfikuję
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Corr
2017-10-04 22:09:46 (8 lat temu)
Gandalf
 
Moim zdaniem słup jest w porządku, to co wygląda na uszkodzenia to lina na której wisi i nieco wyżej dwukolorowa taśma. Przy okazji wrzucam zdjęcie porównawcze, może będzie łatwiej odgadnąć miejsce :)
2017-10-05 16:45:46 (8 lat temu)
do Stenek: No to jedna rozwiązana :)
2017-10-04 22:10:49 (8 lat temu)
do Stenek: Ciekawostką jest, że oni stawiają latarnię w ramach czynu społecznego. Co widać natychmiast po tym zdjęciu :)
2017-10-04 22:30:51 (8 lat temu)
do Stenek: Kontyzja to tak po cieszyńsku ? :)))
2017-10-05 11:33:24 (8 lat temu)
Stenek
 
do Desperado: Tylko jakaś ta latarnia w części dolnej połamana czy cóś???
2017-10-04 22:40:21 (8 lat temu)
do Stenek: No przecież po czynie przychodziły ekipy i stawiały na nowo. Ale wszystkie dzienniki pisały jakie społeczeństwo chętne :)
2017-10-04 22:42:09 (8 lat temu)
Oderstr.
 
+1 głosów:1
Czyli postawili latarnię! ;)
2017-10-05 19:24:25 (8 lat temu)
To ja
 
+1 głosów:1
Ulica to Bytnara Rudego blok na wprost to chyba 9 ale nie wiem czy ma taki adres czy należy do innej ulicy.
2017-10-05 21:02:34 (8 lat temu)
Coś nie tak. Znowu dworzec w Bytomiu :)
2017-10-06 10:10:33 (8 lat temu)
Gandalf
 
do To ja: Zgadza się zarówno ulica jak i numer bloku, zagadka rozwiązana :)
2017-10-05 21:18:42 (8 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: Winna była zmiana przypisania zdjęcia, teraz powinno być już dobrze.
2017-10-06 10:35:20 (8 lat temu)
do Gandalf: Już dobrze. Ale dworzec nas prześladuje :)
2017-10-06 13:43:55 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Bytnara "Rudego" 9 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: śniegockiej Pałac w Mańczycach Warszawa Śródmieście Brenna Pałac w Kujawach mława mława mława Gliwice Chorzowska pilczyce pilczyce leśnica kruczkowskiego biedronka biedronka Gliwice Czechowice Gliwice Gliwice twarda Krasne żarki Lipowiec Lipowiec Wyszków Warszawa, ul. Ciepła 1 zamek Toszek sikornik gliwice rzeszów rzeszów Aleja Wyzwolenia Szczecin Szczecin sieniawka emilii plater noteć śluzy