26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat otwocki
OBIEKTY - Ulica Czarnieckiego
3
4
6

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Czarnieckiego

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+2 głosów:2
Jeścze by bylo chyba warto doobcinać, zwalścza dól :)
2017-09-13 18:36:22 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ja Ci zaraz doobcinam Franta ;-) Huśtawkę chcesz obciąć? Huśtawka musi być, tworzy fajny klimat ;)
2017-09-13 20:30:04 (8 lat temu)
cm
 
+2 głosów:2
do pawulon: A nie chodziło o szarą ramkę na dole?
2017-09-14 08:05:52 (8 lat temu)
deriush
 
do cm: Tak to to. Mój błąd, nie przyciełem kadru po prostowaniu budynku. Jak można podmienić to zdjęcie?
2017-09-14 08:24:04 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do cm: Tak, o ta ramke mi chodzilo...chustawke bym w źyciu nieodcial..na takiej chustawce moźna robyć sporo rzeczy...moja fantazija tutaj nie zna granic....:-)
2017-09-14 08:52:46 (8 lat temu)
Adam56
 
do deriush: Kliknij na zdjęcie. Wybierz z lewego górnego rogu "Edytuj". Otworzy się nowe okno. Zjedz suwakiem na dół, tam zobaczysz przycisk "Przeglądaj". Wstaw nowe zdjęcie i przyciśnij przycisk z napisem "Submit".. To wszystko.

Zapomniałem dopisać. Po wymianie zdjęcia odśwież stronę. Przycisk F5
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dopisanie informacji
2017-09-14 08:30:01 (8 lat temu)
do deriush: Naciśnij na zdjęciu edytuj wybierasz plik i naciśnij submit.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korek
2017-09-14 08:31:54 (8 lat temu)
deriush
 
+4 głosów:4
do vetinari: Dobra poprawiłem, dzięki za zwrócenie na to uwagi.
2017-09-14 08:56:27 (8 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do deriush: Drobiazg...Mialem wczoraj dyźur na ramky i kolory Dziśaj mam wolne i pojutrze na foto piesky i foto kotky od rana do popoludnia...:-)
Waźne źe daleś rade s editowaniem :-)
2017-09-14 09:01:58 (8 lat temu)
Ładny i jak widać w ładnym miejscu.Szkoda ale co zrobić.
2017-09-13 20:51:58 (8 lat temu)
deriush
 
+2 głosów:2
Widzicie kota w oknie na piętrze:)
2017-09-13 18:19:43 (8 lat temu)
Womar
 
Adres do zmiany to budynek Czarnieckiego 3
2019-11-12 22:03:17 (6 lat temu)
Rafał T
 
+9 głosów:9
do deriush: Darku nie wypada pisać o kotach, psach itp. na własnym zdjęciu.To muszą wypatrzeć koledzy i koleżanki : ) Wtedy wiesz że ktoś poświęcił czas aby dokładnie przyjrzeć się fotce.
2017-09-13 18:23:21 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do deriush: Ale wysoko wlazł ;-)
2017-09-13 18:29:02 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Wypada, wypada, nie wszyscy wszystko oglądają ;-)
2017-09-13 18:29:52 (8 lat temu)
deriush
 
+3 głosów:3
do Rafał T : Pewnie tak, ale najśmieszniejsze jest to, że tego kota sam zobaczyłem dopiero przy edycji zdjęcia. Nie najlepiej to świadczy o mojej spostrzegawczości:)
2017-09-13 18:50:28 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do deriush: Kot zauważył Cię wcześniej ;-)
2017-09-13 18:52:16 (8 lat temu)
Stenek
 
do deriush: Wiesz Deriush, my tu mamy taki niepisany zwyczaj wynajdywania na zdjęciach kilku gatunków rzeczy i radosnego "meldowania" o tym w komentarzach, a są to:
- przede wszystkim: Wózek dla Tereski! (to już chyba zauważyłeś?)
FotoPolanin
FotoKoń
FotoPies
FotoKotek
i parę innych Foto .... - ja mam FotoOprawy, choć ludziska mówią na nie: Lampy ;-)
2017-09-13 19:44:43 (8 lat temu)
deriush
 
+1 głosów:1
do Stenek: No to faktycznie zepsułem zabawę, poprawię się
2017-09-13 19:46:48 (8 lat temu)
Stenek
 
do deriush: Nie nie, spoko, szybko wyczaisz te nasze "klimaty"
Przeglądaj starsze zdjęcia,pewnie to robisz, bo ja to tu czynię stale i od zawsze, a nie wiem, kiedy wszystko przejrzę ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2017-09-13 19:50:08 (8 lat temu)
cm
 
do Stenek: Akurat tego konkretnego fotokota bardzo trudno było wypatrzyć. Czasem trzeba delikatnie użytkowników naprowadzić ;)
2017-09-14 08:03:46 (8 lat temu)
Stenek
 
do cm: To prawda, przyczaił się sierściuch w oknie, taka cwana bestia ;-)
Ja mam już niemal "zawodowe" oko do lukania w szczegóły, żartuję, ale lubię wypatrzeć coś ciekawego, kiedyś szukałem okazów oświetleniowych, więc musiałem oko wytężać ;-)
2017-09-14 19:08:54 (8 lat temu)
mar
 
do Womar: Poprawione, dziękuję :)
2019-11-12 22:13:01 (6 lat temu)
vigo
 
do Womar: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-11-12 22:22:37 (6 lat temu)
3 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Ulica Czarnieckiego - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: schody jurata schody Poznan lotnicze schody ul. Gwarna 19 Wrocław uniejów skatepark zadole Neumühl cieszyn cieszyn wolin wolin pałac kultury nauki dwór romerów dwór romerów Kawaleria5 Groß Dammer Kawaleria ul. Gwarna 19 Wrocław ul. Gwarna 17 Wrocław ul. Gwarna 15 Wrocław kowary kowary Wilczy Szaniec Galeria krakowska spokojna Elbląg, sadowa Elbląg, dąbrowskiego Elbląg, 1 maja Elbląg, kosynierów gdyńskich Elbląg, Słoneczna wiarus elbląg zielona elbląg brzeska