| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (4)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† Andrzej Mastalerz
 
+2 głosów:2
Wehikuł czasu.
2012-09-25 20:46:46 (13 lat temu)
Dr Emmet Brown coś poprawia?
2012-09-26 10:10:57 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
Centrum Targowe w głębi - Poznań ?
2012-11-07 16:50:48 (13 lat temu)
Ze względu na satelitarną "michę" datowałbym na 1987r. lub później.
2012-11-07 19:38:15 (13 lat temu)
mag
 
W tym miejscu buduje się przystanek szybkiego tramwaju.
2012-11-11 01:11:22 (13 lat temu)
2012-11-07 16:57:38 (13 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
To nie jest lokomotywownia (podpis pod zdjęciem jest prawidłowy) - ktoś powrzucał fotki parowozów do obiektu lokomotywownia (czy naprawdę parowozy itp. są tu potrzebne ?)
2014-08-12 19:15:25 (11 lat temu)
mag
 
Nie o to chodziło.... we tle nieistniejące magazyny, dzisiaj stoi tu Poznań City Center, przypisanie jest ok.
2014-08-13 17:45:30 (11 lat temu)
mar
 
do mag : Poszło do kubła.
2014-08-12 21:22:40 (11 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
... najlepiej przypisać do dworca !
2015-08-16 23:17:30 (10 lat temu)
do mag : Nie lepiej do stacji ?
2015-08-16 23:25:02 (10 lat temu)
mag
 
2014-01-05 01:55:07 (12 lat temu)
Jack_18_09
 
+1 głosów:1
Z prawej strony może to i jest Zamek Przemysła ale z lewej to na bank Zamek Cesarski nieprawdaż? ;-)
2022-10-28 12:43:48 (3 lata temu)
Pytanie -Dlaczego ten wagon, wygląda na kolejowy, przypisano do Komunikacja miejska w Poznaniu ?
W temacie konsumpcji tramwajowej, są na portalu ciekawe zdjęcia
Druga sprawa. Fakt to jedynie monidło, ale po prawej jak już to pasuje czyli teren Ostrowa Tumskiego /Katedra.
2022-10-28 15:25:22 (3 lata temu)
mag
 
Najlepiej do kosza
2022-10-28 17:59:38 (3 lata temu)
ylooC
 
do Jack_18_09: Co do lewej strony to zdecydowanie tak. Prawa strona nie do końca mi pasuje , ale chyba nieistotny szczegół :)
2022-10-28 12:45:28 (3 lata temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do annamilena: Jakie przypisanie sugerujesz?
2022-10-28 16:10:41 (3 lata temu)
do Dana : Po pierwsze, na pewno nie do kosza! Po drugie. Gdzie przypisać? Może tu To chyba powstało na potrzeby tego tematu?
2022-10-29 09:14:53 (3 lata temu)
Dana
 
do mag : Z każdą decyzją się zgodzę :)
2022-10-28 18:11:16 (3 lata temu)
ylooC
 
+6 głosów:6
do mag : taaaa ocziwiście... odezwał sie.... zrób porządek w swoich zdjęciach a potem szafuj... z "do kosza"
2022-10-29 00:54:30 (3 lata temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do annamilena: Spróbuję to sprawdzić, na razie przypisałam do taboru kolejowego.
2022-10-29 09:32:29 (3 lata temu)
grgrz
 
do annamilena: To wygląda na reklamówkę, ten Speisewagen raczej nie był prezentowany na tej wystawie.
2022-10-30 15:33:37 (3 lata temu)
do grgrz: To był czas przedstawiania, jak się to obecnie mądrze mówi, wizualizacji. Tak jak obecnie mamy Państwo z kartonu tak i w tamtych czasach, naszych pradziadków było to samo. Coś z papieru, dykty, monideł, i innych wizji przyszłości. Niby dlaczego ten Speisewagen nie mógł być przedstawiany na tej wystawie? Po dziś dzień pomysły/wynalazki niejakiego Leonardo da Vinci u bardzo wielu podnoszą ciśnienie :)
2022-10-30 18:48:51 (3 lata temu)
grgrz
 
do annamilena: Tu dojechał do Malborka . Może to jakiś sześcioosiowy wagon z Waggonfabrik L.Steinfurt z Królewca ( byli na wystawie w 1911r) ale tego nie jestem pewien.Były tam jeszcze firmy z Wrocławia, Gliwic, Zgorzelca, Jeleniej i Zielonej Góry. Napis na wagonie jest nieczytelny ale nie przypomina żadnej nazwy tych zakładów . Czasokres ( lampy) też pasuje. Dykta też gdyż w halach: głównej , otwartej , wagonowej wagonów nie wstawiono. Z opisów wygląda że, było w pomieszczeniach dużo schematów ,zdjęć i makiet. A czy nasze Państwo jest z kartonu ,a może tylko z papieru; wystarczy podpalić .
2022-11-01 19:05:23 (3 lata temu)
To musiał być szok technologiczny dla Polaków.
2016-12-09 22:49:18 (9 lat temu)
Krzysiek99
 
+3 głosów:3
W numerze jest cyfra zero (EU07), a nie litera O.
2024-06-11 14:16:54 (2 lata temu)
kurrr
 
+1 głosów:1
W tle tzw. ekolog, czyli dolna granica to 1994.
2024-06-11 19:00:17 (2 lata temu)
Sylwester Ch
 
+1 głosów:1
To jest Poznań.
2024-03-05 03:31:57 (2 lata temu)
9 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Stacja kolejowa Poznań Główny.
Przyjazd francuskiego, trzysystemowego pociągu dużej prędkości TGV Réseau na peron IV dworca Poznań - Główny.
1939-1943
1908
-
1964
1908
-
1968
1968
-
1968
1968
-
1980
1969
-
1980
1970
-
1990
1970
-
1994
1993
-
1994
1994
-
1995
1994
-
1995
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: barska parsęta Chorzów Chorzów koziniec ojciec Neo ojciec Neo nowice rosomak czapury kozińce plac Wilsona Milanówek dworzec południowy kozińce al. Wilanowska Pisarzowice dw. południowy kłonice GAzeta GAzeta Tygodnik Ciechanowski Tygodnik Ciechanowski tannenberg łuków łuków Tygodnik Ciechanowski Tygodnik Ciechanowsk olsztyn olsztyn wisła wisła łęba łęba Tygodnik Ciechanowsk