| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat kępiński
OBIEKTY - Ulica Kępińska
2
12
13
22
22
29

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Kępińska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
Ja bym powiedział, że ona nigdy nie miała tynku. Miała za to z pewnością ładniejsze okna niż te blokowe koszmarki.
2010-11-16 19:58:32 (15 lat temu)
zuf
 
do WW: Masz rację, jakaś pomroczność jasna mnie z tym tynkiem dopadła.
2010-11-16 23:39:17 (15 lat temu)
Madzik22
 
+3 głosów:3
Witam. Obecnie w budynku działa Żłobek "Pastorówka" :)
2021-11-18 09:19:22 (4 lata temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Daleka jestem od pouczania, co się nagminnie zdarza na innych stronach:), ale takiego wygę, jak zufa, poproszę o skorygowanie nasycenia barw w ostatnich zdjęciach. W słońcu aparat często podkręca jpgi, potem to samo robi program i wychodzą takie nienaturalne oranże. A może mam krzywy monitor:).
2010-11-17 21:05:17 (15 lat temu)
zuf
 
+3 głosów:3
Dawajcie co macie do mnie. Biorę wszystko na gołą klatę :) Co do zdjęcia to Danusia ma rację. Delikatnie rozjaśniłem cienie co skutkuję zwykle (nie wiem dlaczego) zwiększeniem nasycenia kolorów. Wrzucam wersję odbarwioną. Nie ma co, cegła musi być czerwona a nie pomarańczowa.
2010-11-17 21:44:08 (15 lat temu)
ragnar
 
Co do wytykania błędów, dobry pomysł i oby tego więcej, powyższe zdjęcie u mnie jest ok, (kalibracja miesiąc temu)
2010-11-17 23:48:43 (15 lat temu)
do Danuta B.: U mnie wygląda w porządku - a szkoda bo bym się chciał do czegoś przyczepić bo Zufa trzeba tutaj twardo traktować ;)
2010-11-17 21:18:53 (15 lat temu)
moose
 
do Danuta B.: Wg mnie też ok - nie czuję przesadzonej saturacji. Szkoda że zwieńczenie dachu ciachnęło.
2010-11-17 21:32:19 (15 lat temu)
BAL†
 
+1 głosów:2
do Danuta B.: Ja z kolei jestem za ... wytykaniem błędów. Ktoś może uważać, że jest wszystko OK, a inni widzą to inaczej, więc wypadałoby to wyprostować.
Np. z kolei zauważyłem, że większość fotek Twojego wykonania jest zbyt ciemna i mało ostra w porównaniu do tych wstawianych przez innych użytkowników - brałem poprawkę na warunki pogodowe. Być może mój monitor pokazuje coś nie tak, gdyż z kolei już kilka osób zwróciło mi uwagę na zdjęcia prze-ostrzone. Zacząłem się temu uważniej przyglądać i doszedłem do wniosku, że fotki które robiłem dawniej w formacie jpg. mają taką tendencję po przesłaniu na portal. Dawniej używałem jedynie tego formatu, a fotek szkoda byłoby wyrzucić, gdyż wiele z nich to już archiwalne i nie do powtórzenia.
W każdym razie jestem zdania, abyśmy w komentarzach zwracali uwagę na popełniane błędy przez autora. Jeśli zaczniemy te błędy wytykać, w końcu autorzy zaczną się nad tym zastanawiać, a w tym przypadku edukacja nie pójdzie na marne.
2010-11-17 23:30:34 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: To przy okazji poproszę Cię o regulację monitora:).
2010-11-17 21:21:55 (15 lat temu)
do Danuta B.: No ja w sprawie Fotoszopa będę miał wizytę u Białego Pieska, który zawsze musi na mnie szczeknąć trzy razy.
2010-11-17 21:25:10 (15 lat temu)
zuf
 
do zuf: Hmmm... coś się zmieniło?
2010-11-17 21:46:52 (15 lat temu)
WW
 
do zuf: Nie wiem jak było poprzednio, ale teraz jest bez zarzutu.
2010-11-17 22:49:54 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+5 głosów:5
do BAL†: Zgadza się ale warto dodać, że trzeba to robić bardzo łagodnie bo wiele osób bardzo źle znosi krytykę - niezbyt dobrze są odbierane teksty w trybie rozkazującym np. \"Popraw, wyprostuj\" - lepiej zmienić nieco formułę na tryb \"proszący\" albo \"zachęcający\" :) To tak apropos zwracania uwagi - moje przemyślenia na ten temat :)
2010-11-17 23:32:42 (15 lat temu)
BAL†
 
do Neo[EZN]: Zapomniałem o tym wspomnieć, wyjąłeś mi to z ust : nic na siłę, tylko spokój może nas uratować :))
2010-11-17 23:41:18 (15 lat temu)
WW
 
do BAL†: Absolutnie popieram dyskusję na temat błędów, które sam często podejmuję. Tym niemniej akurat w tej sytuacji wydaje mi się, że udoskonalamy jednego z lepszych fotografów na stronie, podczas gdy wiele innych dziedzin leży.
2010-11-18 00:10:51 (15 lat temu)
BAL†
 
+1 głosów:1
do WW: Tutaj akurat trafiła się okazja, by podjąć temat.
Trapi mnie jednak przy tym jedna myśl:
By nie okazało się jak z kierowcami, że to my jesteśmy tymi najlepszymi, a inni robią błędy. Samokrytycyzm też musi wchodzić w rachubę.
2010-11-18 09:18:12 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do Madzik22: Dzięki, zmienione.
2021-11-18 09:22:54 (4 lata temu)
Madzik22
 
+1 głosów:1
Obecne budynek nie jest użytkowany.
2021-11-18 09:23:24 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
Zaktualizowana nazwa obiektu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2020-07-17 12:10:30 (5 lat temu)
4 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Ulica Kępińska - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Gryfice Gryfice nowotki Brześć zakorzel merino werba gdynia lotnicze gdynia lotnicze Gdynia lotnicze Gdynia z lotu ptaka warszawa aleje jerozolimskie katowice katowice radomyśl nad sanem radomyśl wielki katowice chorzowska chorzów chorzów chorzów chorzów ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ august soller węgrzce Zamosc Zamosc mieszkowice rymanów niedźwiedzia rymanów przemyśl przemyśl