| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat nowodworski
Obiekty w okolicy
Plaża w Stegnie
186
m
Stegna
Bar u Jerzyka
353
m
Stegna
Ośrodek wypoczynkowy "Relaks"
416
m
Stegna
Dom Pomocy Spolecznej "MORS"
508
m
Stegna
Morska 26
536
m
Stegna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Centrum handlowo-usługowe

nowodworski /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
skrzypa
 
Witaj Wojtek na FP. Zdjęcia idealnie dopasowane na stronę jest tylko jedna mała uwaga, a mianowicie ta data na zdjęciu jest całkowicie zbędna. Powodzenia :)
2012-05-03 12:24:30 (14 lat temu)
Siema, dzieki i jestem swiadomy tego ze data zbedna, ale to bylo robione kiedys telefonem :) od dawna juz jednak nie uzywam daty na zdjeciach :) pzdr
2012-05-03 12:32:11 (14 lat temu)
Takie rzeczy łatwo i sprawnie na FastStone Image Viewer. Tym bardziej, że kostka taka sama, więc łatki jest skąd brać :)
2012-05-03 13:04:14 (14 lat temu)
Hellrid
 
To "centrum sexu i biznesu" znajduje się na końcu ulicy Morskiej, geoportal nie podaje żadnych numerów dla powyższych budynków.
2014-05-20 15:00:38 (12 lat temu)
PEŻ
 
+1 głosów:1
Świat sprzed epoki sieci gastronomicznych.
2012-12-16 21:11:27 (13 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
Niewiele się zmieniło, tylko reklama bardziej nachalna.
2012-12-16 21:21:41 (13 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
Według lokalnej terminologi (bynajmniej tej gdańskiej) takie coś zwane było - budy przy plaży.
2012-12-17 20:52:17 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+3 głosów:3
Kiedy jeździłem na kolonie letnie do Stegny to nawet takich kiosków nie było, a na plaży jak nie zabrałeś ze sobą czegoś do picia czy jedzenia to usychałeś! Ale to było pod koniec lat pięćdziesiątych, a kolonie były organizowane przez wrocławskie ZBM, potem znane jako PBU.
2012-12-18 08:43:49 (13 lat temu)
Wojtek-SRS
 
+1 głosów:1
PBU juz nie ma, ale jest OW Fala :) ja jeszcze pamietam te budy, potem na miejscu tego piachu stalo ich wiecej
2013-02-23 22:50:59 (13 lat temu)
adam sulecki
 
+2 głosów:2
i tak było piękniej niż teraz
2013-04-21 13:41:47 (13 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
FotoPiesek :-)
2019-06-18 10:40:50 (7 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-06-18 10:58:57 (7 lat temu)
Nyska
2019-06-19 15:39:03 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: szkoła szkoła ul. Chodkiewicza bydgoszcz antoniego z padwy ul. Chodkiewicza ul. Chodkiewicza sułów ul. Chodkiewicza trzcińsko 86 trzcińsko 87 Sułów Babinek Babinek szkoła Babinek Babinek ustroń cmentarz Tarnów Tarnów al. Mickiewicza Bydgoszcz radomsko radomsko Marcinkowice Marcinkowice al. Mickiewicza Bydgoszcz stare bogaczowice al. Mickiewicza Bydgoszcz park jordana krakó park jordana Gorzkowice Chlapowskiego warszawa CPN Żary pl inwalidów Żary Myśliwska Wrocław Plac Powstańców Śląskich Wrocław palc Powstańców Śląskich