| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (6)
Obiekty w okolicy
Schron dowódczy (Kl.Ga.6) - Regelb...
61
m
Strzaliny
Schron bojowo - obserwacyjny Rings...
134
m
Strzaliny
Jednosektorowy schron bojowy (Kl.G...
141
m
Strzaliny
Schron bojowo - obserwacyjny Rings...
166
m
Strzaliny
Schron bierny dla drużyny piechoty...
184
m
Strzaliny

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
legion
 
+3 głosów:3
Fotopolanin Kubaa - "Poszukiwacz Historii Poligonu Groß Born i Pommernstellung" - w akcji :)
2024-02-28 11:44:11 (2 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Absolutnie się nie czepiam, pytam wyłącznie z ciekawości. Jestem w pełni za szanowaniem takich miejsc ale czy widoczny tu Hakenkreuz jest właściwym elementem mogiły ? O ile nie jest nawet w Polsce zabroniony ?
2024-02-28 12:18:05 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
Dla mnie ta swastyka jest co najmniej niestosowna.
I ponieważ jest współcześnie namalowana, uważam, że jest jednak propagacją symboli nazistowskich.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2024-02-28 13:25:58 (2 lata temu)
legion
 
+1 głosów:1
Nawet do głowy mi nie przyszło, że zamieszczając fotki mogiły niemieckiego żołnierza NN będę propagował nazistowską symbolikę. Chodziło mi tylko wyłącznie o pokazanie tego miejsca. Zamazywać tego znaczka nie będę bo to już trąciłoby cenzurą. Od historii nie uciekniemy.
2024-02-28 14:24:23 (2 lata temu)
legion
 
+5 głosów:5
Tu też mogiły niemieckich żołnierzy ale krzyże już inne: . Innymi słowy - autor owej tabliczki trochę przeszarżował z symboliką chcąc upamiętnić miejsce pochówku niemieckiego żołnierza.
2024-02-28 14:52:05 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do legion: Pozdrawiamy Kubęę i dziękujemy za wkład w rozwój strony.
2024-02-28 12:14:00 (2 lata temu)
do Desperado: Myślę, że Wawel wkrótce do zamknięcia:
2024-02-28 12:28:37 (2 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do chrzan233 : Według mnie przykład kompletnie nietrafiony.
2024-02-28 12:31:29 (2 lata temu)
do Desperado: Przykład o tyle trafiony, że żaden przedmiot z hakenkreuzem nie jest w Polsce zabroniony. Zabronione jest propagowanie, czyli np. jeśli zaczniesz malować po ścianach, lub chodzić po mieście z flagą z symbolami III Rzeszy czy innych totalitaryzmów.
2024-02-28 12:35:51 (2 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Czyli, jeżeli na Śląsku, umrze były żołnierz niemiecki, to spokojnie można mu walnąć na nagrobku Hakenkreuz ? Bo, o ile dobrze widzę i rozumiem, ta tabliczka jest z roku 2000. W każdym razie, nie jest obiektem muzealnym. Powtórzę, mnie Hakenkreuz nie przeszkadza ale trochę, na grobie tego żołnierza, drażni oczy.
2024-02-28 12:39:39 (2 lata temu)
chrzan233
 
+2 głosów:2
do Desperado: Rozumiem, nie przyglądałem się z którego jest roku. Dla mnie to też delikatna przesada w takim razie. Zareagowałem na komentarz, ponieważ jestem przeciwnikiem cenzury wszelkich materiałów historycznych, w czym przodują m.in. współczesne Niemcy. Ale faktycznie można mieć wątpliwości czym kierują się autorzy każdego z takich "współczesnych" tworów.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2024-02-28 12:53:49 (2 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : No i zgadzamy się ze sobą w 100% :)
2024-02-28 13:30:23 (2 lata temu)
Desperado
 
+3 głosów:3
do legion: Ponieważ ja rozpętałem "burzę" to i ja wyjaśnię. Nie miałem w żadnym razie ani Ciebie ani kolegi Kubaa na myśli. Powiększyłem zdjęcie i zauważyłem Hakenkreuz. I się po prostu zdziwiłem. Bo gdyby to była tabliczka sprzed 79 lat, to byłaby to historyczna pamiątka i prawda o naszej historii.; A tu mamy nową i....no zdziwiłem się i to wszystko :) Od razu dodam, że jestem też przeciw burzeniu pomników. Bo to niemi świadkowie naszej historii i niczemu nie sa winne.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2024-02-28 14:30:22 (2 lata temu)
yani
 
+4 głosów:4
do legion:
Nikt do Ciebie pretensji nie ma, ani nie może mieć. Przecież Ty tylko udokumentowałeś rzeczywistość. I zresztą słusznie, głupotę też trzeba dokumentować.
2024-02-28 16:14:43 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Brzostek rozogi kraków kraków Szczebrzeszyn zespół szkół olszyna rozogi olszyna stradomska Carolinum węgorzewo węgorzewo katowice ul. warszawska 1 not not partynicka postmodernizm byczeń byczń górnik bytom muszyna willa muszyna Rakoniewice zabrze Łódź pomorska 51 KAmienica dmuszewskiego siechnice siechnice rynek rynek lubawa Łódź Pomorska 53 Pomorska 55 nieznanice lidzbark warminski