26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Wyspa Bielarska
34
m
Wrocław
Rzeźba plenerowa "Szachiści"
42
m
Wrocław
Rzeźba plenerowa "Sokrates"
49
m
Wrocław
Upust Klary
78
m
Wrocław
Gorzelnia Parowa Hennig
84
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
+1 głosów:1
Lulek kiedyś opowiadał, że gdy wyszedł ze swoim potomstwem na plac zabaw na osiedlu to się okazało, że wszystkie pozostałe dzieci były zagramaniczne :-) A było to dawno przed „specjalną operacją”.
2022-04-16 23:15:38 (4 lata temu)
do Licho: Jak z żoną zrobiliśmy sobie 1 stycznia spacer po Starym Mieście to większość mijanych osób rozmawiała po rosyjsku lub ukraińsku i to też było przed "operacją specjalną" :) Dzisiaj było ich pewnie więcej z tego względu że młodzi wyjechali do rodzin a starsi szykują świąteczne potrawy - choć jak byliśmy 2 tygodnie temu w Oławie to na placu zabaw w parku przy basenie też mało które dziecko mówiło po polsku :)
2022-04-16 23:20:14 (4 lata temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: No, ale tam jeszcze młodzi Koreańczycy byli. Zresztą jeśli się tak średnim popołudniem przejdzie w okolicy skrzyżowania Jaworowj i Akacjowej to same skośnookie towarzystwo się zobaczy (bo akurat się kończą lekcje w szkole międzynarodowej). Internacjonalne miasto się nam zrobiło.
2022-04-16 23:25:38 (4 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Licho: Ostatnio w Parku Południowym widzieliśmy sporo Koreańczyków - pewnie wielu mieszka w tej okolicy bo bliżej do LG :) W zeszłym roku dwóch (mężczyzna i kobieta - młodzi) obok dworca namawiało mnie na przyjście na jakieś religijne spotkanie (mało znanego kościoła - nie żadnej sekty :) ale mnie bardziej interesowali oni sami i po krótkiej rozmowie okazało się, że ta młoda kobieta mieszka niedaleko mnie i nazywa się bodajże Seygu Li (zostawiła mi wizytówkę) ale jej polskie imię to Karolina - pracuje oczywiście w LG :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2022-04-16 23:31:40 (4 lata temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Ciekawostka: w województwie dolnośląskim (czyli w praktyce głównie w Bielanach Wrocławskich i pewnie reszcie gminy Kobierzyce oraz we Wrocławiu) mieszka więcej Koreańczyków niż we wszystkich pozostałych województwach razem wziętych. Taką potęgę ma ta fabryka.
2022-04-27 23:29:16 (4 lata temu)
do Licho: Czyli ilu ich jest w naszym regionie?
2022-04-28 08:56:03 (4 lata temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Ponad 1,5 tysiąca.
2022-04-28 09:36:49 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: krynica krynica żółkiew żółkiew żółkiew żółkiew brukowa szczecin szczecin ul. Ogrodowa 50 popowice westerplatte westerplatte westerplatte westerplatte westerplatte Sala kazimierzowska Sala kazimierzowska Sala kazimierzowska Sala kazimierzowska getto kIELCE kIELCE dom pogrzebowy dom pogrzebowy zabrze żnin żnin Kłobuck Mereczowszczyzna urodzenia kościuszki górnicza górnicza ziębice plac niepodległości zakopane