26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Głogowska

2007-2008 - przebudowa ulicy Głogowskiej

Pochód 1 maja 1987

OBIEKTY - ul. Głogowska
10
14
14
14
14
15
16
17
Więcej (131)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Marek W
 
+2 głosów:2
Ciepły maj był owego roku :)
2012-10-11 22:17:43 (13 lat temu)
Jakby to napisać hmmmm... foto....
2012-10-11 22:27:51 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wiesław Smyk: Coś dla każdej płci :)
2012-10-11 22:30:11 (13 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Marek W : Ciepłe lato, ja zaś pamiętam styczneń 1987, minus 37 stopni celsjusza.
2012-10-12 02:10:18 (13 lat temu)
Produkt flagowy z Antoninka. Łza się w oku kręci, że my naród ( we the people ) nie mamy już żadnego przemysłu :(
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: o jeden nawias za dużo
2012-10-12 13:58:05 (13 lat temu)
mamik
 
do YouPiter: Przecież w Antoninku jest fabryka produkujaca Volkswageny.
2012-10-12 14:03:37 (13 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do mamik: To teraz tak jest, ale wtedy nie produkowaliśmy nic zagranicznego, tylko składaliśmy z gotowych już części :)
2012-10-12 14:13:04 (13 lat temu)
mamik
 
do YouPiter: Skoro produkowane w Polsce to made in Poland.
2012-10-12 14:20:10 (13 lat temu)
do mamik: No, można powiedzieć - produkowane, bo składane czy licencyjne wyszły z mody, a te i te nosiły ze sobą ( jak cała gama Fiatów składanych po `73 ) znaczki ,,p".
2012-10-12 14:25:12 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Jak widać zaopatrzenie w tym dniu było specjalnie obfite.
2012-10-11 22:06:07 (13 lat temu)
fazi1
 
A zcerwone flagi gdzie?
2013-06-02 16:56:54 (13 lat temu)
trz (tedesse)
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: To 1 Maj po rocznicy awarii w Czarnobylu
2013-06-02 17:02:19 (13 lat temu)
3 Dyskusje (ostatnia 13 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina Kraków nosal nosal Balzera Balzera 14 Balzera toruń strzałowa toruń okólna toruń toruń