26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat lwówecki
OBIEKTY - Zbylutów

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Zbylutów 32

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Tado
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-04-25 17:18:39 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Ten spichlerz stoji wedluk GSM jest u posesiji nr.32...
2017-04-27 10:33:19 (9 lat temu)
Dlaczego ten typowy dom szachulcowy z jednolitą częścią gospodarczą pod jednym dachem, raz ma nazwę "spichlerz", a raz budynek mieszkalny?A zdjęcie jest jednego budynku?Spichlerz to raczej coś osobnego, w Niemczech, małe rodzinne gospodarstwa rolne Bauernahus składowali zboże w stodole, czasem w jakiejś wydzielonej części, która była blisko mechanicznej młockarni, zamontowanej w tejże stodole, aby nie tachać worów ze zbożem daleko.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: bb.code
2017-04-27 16:44:33 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
@ Tado, prosimy o nazywanie obiektów wg adresu budynków. Wyjątek od tej reguły dotyczy obiektów wyszczególnionych z racji funkcji bądź architektury ( np. zamek). Poprawianie zajmuje nam nieco czasu.
2017-04-25 19:35:41 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
@Tado: nie pisz do mojej małżonki obraźliwych emaili. Obraziłeś nie tylko ją ale mnie również. Pomyśl zanim coś powiesz/napiszesz, chyba, że kultury nie miałeś czasu się nauczyć.
Wracając do nazewnictwa. Tak jest przyjęte na tym portalu, niezależnie od tego czy ci się to podoba czy nie. Nazewnictwo jest zgodne z brzmieniem adresowym. Nie zaadresujesz listu "Zbylutów Posesja nr 32" tylko "Zbylutów 32", Dodam, ze to nie my ustalaliśmy. (Paweł)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2017-05-02 14:11:27 (9 lat temu)
Tado
 
do ZPKSoft: Jak zakładam obiekt to jeszcze wiem co robię! Budynek bez numeru, stoi na posesji nr 32. Nowy budynek ma nr 32. Nie życzę sobie poprawiania moich opisów. Są do tego komentarze.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Jaśniej
2017-04-26 19:40:52 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Tado: Poprawione według komentarza pod zdjęciem , który tak został umieszczony jak i przed chwilą usunięty przez użytkownika "Tado". Skoro jednak budynek stoi na posesji nr 32 to nie widzę powodu by zmieniać obecne przypisanie.
2017-04-26 19:56:52 (9 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Tado: WOW..u nas sie minimalnie podziekuje za uwage...i tutaj odrazu taky krzyk...Tado, troche śacunku...
2017-04-27 07:01:54 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Jeszcze jedno opisów nikt oprócz wstawiającego zdjęcie nie poprawia, chyba, że są błędy ortograficzne.
2017-04-26 20:01:49 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do vetinari: Krzyk krzykiem, ale na powrót mamy niepoprawną nazwę obiektu. Ręce opadają...
2017-04-27 08:16:47 (9 lat temu)
do ZPKSoft: No ja widze wiekśy klopót w krzyku Tada....mnie broda opadla...:-) Jeźeli jest pewnoścz zlego opisu..to niewidze klopot z nowa editacije przes kogoś kto zna te tereny...poczekamy na Andrzeja Mastalerza, to chyba on zaloźyl ten obiekt.
2017-04-27 10:27:56 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Nie, zdjęcie Andrzeja ja przeniosłam, było przypisane tylko do miejscowości.
2017-04-27 11:46:41 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: No..to jest problem..ja napoczatku teź dosicz czesto nieświadomo wykorzystywalem pomocna reke czesila...nie kaźdy poprostu daje rade s editowaniem..i potem powstaja podobne problemy. Ale i tak uwaźam źe Tado swojim komentarzem troche przesadzil. Niestety, pozostaje diskusija tylko na "wirtualnej" klótni..wiec niemoźna uźycz normalnych argumentów...
2017-04-27 16:40:25 (9 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: I to jest najwiekszy problem internetu i prowadzonych wirtualnych klótni...anonimowoścz...Olewajcie Tada...jak nie ma odwagy na osobisty kontakt...nie warto sie wogule przejmowacz....maximalnie rzuczy kilka wirtualnych wymiotów...Dajcie adres Tada do spamów...i macie po problemu...
2017-05-02 16:48:00 (9 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: poznań ul. babimojska igloopol grunwald bydgoszcz bydgoszcz marszałkowska 115 junikowo zwycięstwa 30 gliwice zwycięstwa 30 gliwice kock 1969 kock 1969 edward1 edward1 poznań poznań poznań poznań Zielona Góra Szkoła Podstawowa nr 17 bydgoszcz długa okrzei Zielona Góra Strzelecka wiśle rezyde malbork malbork kołobrzeska 44 Zielona Góra Dąbrowskiego 12 człuchowska 106 Redlin redlino ruch chorzów kostrzyn Zielona Góra Zielona Góra racibórz racibórz Bałuckiego 16