Przemyśl - Stacja kolejowa Przemyśl Główny, Fotografia wykonana na dworcu kolejowym w Przemyślu podczas powitania króla 26 czerwca 1937 roku. Wizyta miała charakter dyplomatyczny i obejmowała spotkania z najwyższymi władzami polskimi, w tym prezydentem Ignacym Mościcki
1937
- marek45 - 2026-06-25 20:57