starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 6

Polska Linie kolejowe w Polsce Linie kolejowe w województwie łódzkim Linia kolejowa nr 17 Łódź Fabryczna - Koluszki Stacja kolejowa Łódź Fabryczna

14 sierpnia 2011 , Widok od strony starego dworca Łódź Fabryczna na zabudowania zakładu Enkev Polska SA
Większość tych zabudowań ma być wyburzona, a na ich miejscu mają być wzniesione biurowce.

Skomentuj zdjęcie
blaggio.
Na stronie od 2013 listopad
12 lat 6 miesięcy 27 dni
Dodane: 16 grudnia 2017, godz. 23:51:31
Autor zdjęcia: blaggio.
Rozmiar: 1700px x 1275px
Licencja: CC-BY-NC 4.0
Aparat: Canon PowerShot SX100 IS
1 / 1250sƒ / 3.2ISO 1258mm
4 pobrania
640 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia blaggio.
Obiekty widoczne na zdjęciu
stacje
Zbudowano: 1865
Zlikwidowano: 2012
Dawniej: Stacja Drogi Żelaznej Fabryczno-Łódzkiej

Dworzec kolejowy i stacja czołowa na linii do Koluszek, zbudowana z inicjatywy przemysłowca Karola Scheiblera w 1865 roku. Według klasyfikacji PKP, przed zamknięciem ze względu na przebudowę, miał kategorię B. Znajduje się w centrum Łodzi.



16 października 2011 roku dworzec został zamknięty w związku przebudową na stację podziemną. Pociągi od strony Koluszek kończą trasę na stacjach Łódź Widzew oraz Łódź Kaliska. Prace potrwają do 2014 roku



Budowę linii kolejowej Fabryczno-Łódzkiej, łączącej miasto z Koluszkami, a tym samym z wybudowaną w 1848 roku Drogą Żelazną Warszawsko-Wiedeńską, rozpoczęto 1 września 1865 roku (zgodnie z zezwoleniem cara Aleksandra II z lipca 1865). Szyny zaczęto układać równocześnie od Łodzi i od Koluszek. Już 18 listopada 1865 roku uruchomiono przewóz towarów. Przewozy pasażerskie zostały zainaugurowane 1 czerwca 1866 roku.



Początkowo tory kolejowe sięgały dalej na zachód niż w chwili obecnej - dochodziły prawie do ul. H. Sienkiewicza (d. Mikołajewskiej, d. Dzikiej), obsługa pasażerów odbywała się w tymczasowym dworcu umiejscowionym przy ul. Krótkiej (w miejscu gdzie obecnie znajduje się Łódzki Dom Kultury). W 1868 roku wybudowano nowy dworzec - Łódź-Fabryczna - według projektu warszawskiego architekta Adolfa Schimmelpfenniga. Budowa dworca Łódź Fabryczna była początkiem tworzenia łódzkiej kolei obwodowej.



Źródło:

Licencja: /p>
Linie kolejowe w Polsce
więcej zdjęć (10)
Targowa 2-4
więcej zdjęć (25)
Zbudowano: 1878
Dawniej: Fabr. Kapeluszy H. Schlee,Z.W. Filcowych im. Kościuszki, Z.W. Wulkanizacyjnych PŁYTOLEX,Enkev Polska
W 1878 r. trzej wspólnicy, Herman Schlee, Juliusz Triebe i Wilhelm Meinicke, założyli przy ul. Targowej 2 fabrykę kapeluszy. Zakład był stale rozbudowywany. W 1885 r. Schlee wzniósł od strony ulicy Targowej swoją willę. W 1895 r. firma przekształciła się w Towarzystwo Akcyjne Wyrobów Kapeluszowych Herman Schlee. W następnych latach po przyłączeniu sąsiedniej posesji pod nr 4 nastąpiła dalsza rozbudowa fabryki zakończona w 1903 r. Zakład stał się jednym z wiodących pod względem wielkości produkcji wyrobów kapeluszowych zakładów w Królestwie Polskim. Po I wojnie światowej przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na Łódzka Fabryka Kapeluszy dawniej Herman Schlee SA, a w latach 30. profil produkcji rozszerzony został o inne wyroby filcowe. Po wojnie po upaństwowieniu fabryka funcjonowała pod nazwą Zakłady Wyrobów Filcowych im. Tadeusza Kościuszki. W 1960 r. na bazie starej fabryki utworzone zostały Zakłady Wyrobów Wulkanizacyjnych PŁYTOLEX. Wtedy też zakład został zmodernizowany, wzniesiono nowe budynki produkcyjne. Produkowano tu m.in. materace i wkłady do foteli samochodowych. W latach 90. przedsiębiorstwo zostało przekształcone w spółkę akcyjną, której wiekszościowy pakiet akcji nabyła w 2001 r. holenderska firma Enkev BV, i odtąd zakłady działały pod szyldem Enkev Polska SA. W 2007 r. zrodził się projekt Nowego Centrum Łodzi. Na zachodniej połowie terenu zakładu władze miejskie zaplanowały wzniesienie centrum festiwalowo-kongresowego. W 2010 r. plany te stały się nieaktualne, jednak likwidacja fabryki w dotychczasowej lokalizacji była nieunikniona ze względu na konieczność budowy nowej ulicy roboczo nazywanej Nowotargową (obecnej alei Rodziny Scheiblerów). Dopiero w 2016 r. ostatecznie zakończyło się przenoszenie produkcji do budynków na ul. Traktorowej 139 należących do 2014 r. do Coca-Cola HBC Polska. Teren przy ul. Targowej ma zostać sprzedany. Na miejscu rozebranych budynków mają stanąć biurowce. To samo zapewne czeka drugą część terenu przy ul. Wodnej.
ul. Targowa
więcej zdjęć (482)