Forum Skyscrapercity, zdjęcie 1300px:
Duże zdjęcie - link bezpośredni:
Blog: Miniatura podlinkowana do dużego zdjęcia na fotopolsce:
Duże zdjęcie: link do zdjęcia:
Miniatura: link do miniatury:
14 sierpnia 2011 , Widok od strony starego dworca Łódź Fabryczna na zabudowania zakładu Enkev Polska SA
Większość tych zabudowań ma być wyburzona, a na ich miejscu mają być wzniesione biurowce.
Dawniej: Fabr. Kapeluszy H. Schlee,Z.W. Filcowych im. Kościuszki, Z.W. Wulkanizacyjnych PŁYTOLEX,Enkev Polska
W 1878 r. trzej wspólnicy, Herman Schlee, Juliusz Triebe i Wilhelm Meinicke, założyli przy ul. Targowej 2 fabrykę kapeluszy. Zakład był stale rozbudowywany. W 1885 r. Schlee wzniósł od strony ulicy Targowej swoją willę. W 1895 r. firma przekształciła się w Towarzystwo Akcyjne Wyrobów Kapeluszowych Herman Schlee. W następnych latach po przyłączeniu sąsiedniej posesji pod nr 4 nastąpiła dalsza rozbudowa fabryki zakończona w 1903 r. Zakład stał się jednym z wiodących pod względem wielkości produkcji wyrobów kapeluszowych zakładów w Królestwie Polskim. Po I wojnie światowej przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na Łódzka Fabryka Kapeluszy dawniej Herman Schlee SA, a w latach 30. profil produkcji rozszerzony został o inne wyroby filcowe. Po wojnie po upaństwowieniu fabryka funcjonowała pod nazwą Zakłady Wyrobów Filcowych im. Tadeusza Kościuszki. W 1960 r. na bazie starej fabryki utworzone zostały Zakłady Wyrobów Wulkanizacyjnych PŁYTOLEX. Wtedy też zakład został zmodernizowany, wzniesiono nowe budynki produkcyjne. Produkowano tu m.in. materace i wkłady do foteli samochodowych. W latach 90. przedsiębiorstwo zostało przekształcone w spółkę akcyjną, której wiekszościowy pakiet akcji nabyła w 2001 r. holenderska firma Enkev BV, i odtąd zakłady działały pod szyldem Enkev Polska SA. W 2007 r. zrodził się projekt Nowego Centrum Łodzi. Na zachodniej połowie terenu zakładu władze miejskie zaplanowały wzniesienie centrum festiwalowo-kongresowego. W 2010 r. plany te stały się nieaktualne, jednak likwidacja fabryki w dotychczasowej lokalizacji była nieunikniona ze względu na konieczność budowy nowej ulicy roboczo nazywanej Nowotargową (obecnej alei Rodziny Scheiblerów). Dopiero w 2016 r. ostatecznie zakończyło się przenoszenie produkcji do budynków na ul. Traktorowej 139 należących do 2014 r. do Coca-Cola HBC Polska. Teren przy ul. Targowej ma zostać sprzedany. Na miejscu rozebranych budynków mają stanąć biurowce. To samo zapewne czeka drugą część terenu przy ul. Wodnej.
Dworzec kolejowy i stacja czołowa na linii do Koluszek, zbudowana z inicjatywy przemysłowca Karola Scheiblera w 1865 roku. Według klasyfikacji PKP, przed zamknięciem ze względu na przebudowę, miał kategorię B. Znajduje się w centrum Łodzi.
16 października 2011 roku dworzec został zamknięty w związku przebudową na stację podziemną. Pociągi od strony Koluszek kończą trasę na stacjach Łódź Widzew oraz Łódź Kaliska. Prace potrwają do 2014 roku
Budowę linii kolejowej Fabryczno-Łódzkiej, łączącej miasto z Koluszkami, a tym samym z wybudowaną w 1848 roku Drogą Żelazną Warszawsko-Wiedeńską, rozpoczęto 1 września 1865 roku (zgodnie z zezwoleniem cara Aleksandra II z lipca 1865). Szyny zaczęto układać równocześnie od Łodzi i od Koluszek. Już 18 listopada 1865 roku uruchomiono przewóz towarów. Przewozy pasażerskie zostały zainaugurowane 1 czerwca 1866 roku.
Początkowo tory kolejowe sięgały dalej na zachód niż w chwili obecnej - dochodziły prawie do ul. H. Sienkiewicza (d. Mikołajewskiej, d. Dzikiej), obsługa pasażerów odbywała się w tymczasowym dworcu umiejscowionym przy ul. Krótkiej (w miejscu gdzie obecnie znajduje się Łódzki Dom Kultury). W 1868 roku wybudowano nowy dworzec - Łódź-Fabryczna - według projektu warszawskiego architekta Adolfa Schimmelpfenniga. Budowa dworca Łódź Fabryczna była początkiem tworzenia łódzkiej kolei obwodowej.