|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 4.66
5 października 2006 , Na stacji Bielsko-Biała Leszczyny w październiku 2006. Fot.: Barłomiej Staszek.Skomentuj zdjęcie |
1 pobranie 2048 odsłon 4.66 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Gaj777 Obiekty widoczne na zdjęciu Stacja kolejowa Bielsko-Biała Leszczyny więcej zdjęć (9) Zbudowano: 1878 Dawniej: Bielitz Süd, Biała Leszczyny Stacja powstała w 1878 r. wraz z budową linii Bielsko-Biała - Żywiec. Znajdują się tu dwa perony; ponadto ze stacji odchodzą bocznice do elektrociepłowni i fabryki akumulatorów EnerSys, znajduje się tu również trzytorowy punkt zdawczo-odbiorczy Elektrociepłowni Bielsko-Biała. Budynek stacyjny pozostaje zaniedbany, nie funkcjonują kasy biletowe ani poczekalnia. Linia kolejowa nr 139 Katowice - Zwardoń więcej zdjęć (17) Linia łącząca stację kolejową Katowice i przystanek kolejowy Skalité Serafínov na Słowacji. Linia w całości zelektryfikowana. Więcej informacji o fragmencie linii: Linie kolejowe w województwie śląskim więcej zdjęć (6) Linie kolejowe w Polsce więcej zdjęć (10) |