|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 5.85
26 marca 2006 , Płaskorzeźba przedstawiająca wilka znajdująca się nad wejściem do kamienicy (pierwsza po prawej)Skomentuj zdjęcie
|
3 pobrania 1651 odsłon 5.85 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Pako45 Obiekty widoczne na zdjęciu Kamienica "Pod Wilkiem" więcej zdjęć (28) Zbudowano: XVII w. ul. Grottgera Artura więcej zdjęć (251) Dawniej: Rossmarkt |