26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Kamienica "Pod Wilkiem"
Obiekty w okolicy
Grottgera 3
22
m
Kłodzko
Grottgera 4
25
m
Kłodzko
Grottgera 3a
34
m
Kłodzko
Grottgera 8
35
m
Kłodzko
Braci Gierymskich 8
40
m
Kłodzko

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Kamienica "Pod Wilkiem"

Zbudowano: XVII w.
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dariusz Milka
 
+3 głosów:3
Legenda mówiła, że kiedyś wilk się wreszcie napije wody. I napił się.
2012-07-05 17:46:44 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Wózek dla Tereski :)
2012-05-27 19:39:49 (14 lat temu)
Warto zobaczyć tę piękną, narożną kamienicę "Pod Wilkiem" na innych zdjęciach. Po restauracji dawno śladu nie ma, w czasie powodzi , teraz
2012-05-28 12:35:36 (14 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
Datacja to połowa lat 60 - tych.
2012-05-28 13:42:32 (14 lat temu)
Potem restauracja nazywała się "Wilcza Jama".
2012-07-05 17:48:24 (13 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Warszawa 203/4 - 1964+.
2024-08-09 14:10:02 (rok temu)
TW40
 
do ZPKSoft: ;-)
2012-05-27 21:08:11 (14 lat temu)
Jeszcze stara trasa tranzytu przez Kłodzko czyli przez zabytki kłodzkie. No i ten pies (wilk) co się wody powodziowej napił.
2013-05-23 19:13:02 (13 lat temu)
do YouPiter: To była droga tranzytowa aż do wybudowania obwodnicy czy w międzyczasie przenieśli ją na sąsiednie ulice?
2013-05-23 20:25:44 (13 lat temu)
Mikrob
 
do Neo[EZN]: Jeżeli to była trasa tranzytowa to bardzo stara.
2013-05-23 21:03:44 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Obwodnica swoją drogą, ale przez Kłodzko biegła właśnie ta droga dla jadących Grottgera i Franciszkańską i z powrotem. Dziś ten nowy łącznik ma gdzieś może ze 25 lat i odciążył ten zabytkowy fragment miasta. Tam na końcu Franciszkańskiej stoi krzyż Armii zdRadzieckiej przywłaszczony obudowany przez PZU. ,,Róża Kłodzka" to też już nie gastronomia. Ehh wróciły wspomnienia po ostatnim spacerze właśnie tą drogą :)
2013-05-24 11:38:23 (13 lat temu)
Mikrob
 
do YouPiter: Czy łącznik to ul. T.Kościuszki. Ale frańciszkańska to nie wiem. Za to znam Daszyńskiego i tylko tą ulicą oraz Kościuszki można dojechać do Grttgera od Róży kłodzkiej.
2013-05-24 16:13:03 (13 lat temu)
Bożenka R
 
+1 głosów:1
Na dolnym zdjęciu "Zagłoba" w Dusznikach-Zdroju.
2024-05-03 23:35:11 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Ulica Grottgera Artura w Kłodzku ( fot. P. Krassowski).
Kłodzko. Kamienica "Pod Wilkiem"
1912
-
1970
1912
-
1997
1997
-
2007
2006
-
2021
2013
-
2021
2021
-
2024
2021
-
2024
2024
-
2025
2024
-
2025
2025
-
2025
Kamienica "Pod Wilkiem" - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: elbląg zielona elbląg brzeska Bełżyce elbląg trybunalska Bełżyce rynek nidzica nidzica nidzica dobczyce dobczyce pinczów pinczów pinczów pinczów baniocha cieszyn rynek wierzbno sanok sanok karlino Przeworsk ruda śląska ruda śląska tarnobrzeg Przeworsk Przeworsk bagicz Przeworsk Bagicz olesnica olesnica Gudenhagen findera szczecin findera szczecin słoneczniki