|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 4.96
14 listopada 2010 , Prawie gotowy nowy odcinek ul. Ładnej Bocznej na wysokości przejścia granicznego.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 14 listopada 2010, godz. 16:33:46 Autor zdjęcia: stoik Rozmiar: 1200px x 900px Aparat: Canon PowerShot A510 1 / 320sƒ / 7.16mm
1 pobranie 1370 odsłon 4.96 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia stoik Obiekty widoczne na zdjęciu Rozbudowa ul. płk. Gwidona Langera więcej zdjęć (5) Zbudowano: 2010-2011 Powiat Cieszyński wraz z Czeskim Cieszynem przygotował wspólny projekt pod nazwą "Wzmocnienie dostępności komunikacyjnej Cieszyna i Czeskiego Cieszyna”. Inwestycja ta została wybrana do dofinansowania we wrześniu 2008 roku na posiedzeniu Komitetu Monitorującego Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013. Zadanie obejmowało budowę nowego połączenia pomiędzy ul. Frysztacką i ul. Graniczną (ul. Ładnej-Bocznej, która w 2012 r. została przemianowana na ul. pułkownika Gwido Langera) w Cieszynie wraz z przebudową części ul. Jabłonnej. Wartość zadania to ok. 3,1 mln euro, z czego ponad 2,6 mln euro pochodziło z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a ok. 0,5 mln sfinansował (po połowie) Powiat Cieszyński z Miastem Cieszyn. ul. Langera Gwido, płk. więcej zdjęć (13) Dawniej: Ładna-Boczna |