starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 4.96

Polska woj. śląskie powiat cieszyński Cieszyn Pastwiska ul. Langera Gwido, płk. Rozbudowa ul. płk. Gwidona Langera

14 listopada 2010 , Prawie gotowy nowy odcinek ul. Ładnej Bocznej na wysokości przejścia granicznego.

Skomentuj zdjęcie
czesil
 
I znów chodnik ze schodami! Jak widzę tą masakrę na ul. Kościelnej to mi ręce opadają.
2010-11-25 20:45:34 (15 lat temu)
stoik
 
do czesil: a dlaczego nie ? są podjazdy dla wózków. ( dziecięcych, niekoniecznie inwalidzkich : )
2010-11-25 21:42:16 (15 lat temu)
stoik
 
do stoik: ( chociaż ciężko powiedzieć po co tu schody, skoro mogłoby ich nie być )
2010-11-25 21:43:29 (15 lat temu)
stoik
 
w \"pytaniach do burmistrza\" piszą, że termin oddania inwestycji to 30 września 2011 roku.
( skądinąd, moi drodzy Fotopolanie, były już burmistrz m. Cieszyna p. Bogdan Ficek to prekursor i podobno rekordzista w odpowiadaniu na zapytania obywateli drogą internetową - - naprawdę czasem fajnie się to czytało i nawet można się było czegoś dowiedzieć : )
2011-01-12 13:38:14 (15 lat temu)
do stoik: Pozazdrościć :) W dużych miastach to nie przejdzie bo prezydent musiałby od rana do nocy siedzieć na forum i odpisywać na pytania :(

Gazeta Wyborcza swego czasu na wrocławskim forum stworzyła dział z pytaniami do rzecznika prasowego Zarządu Dróg i Komunikacji - było fajnie ale później rzecznik nie nadążał za odpisywaniem i to się skończyło. Podobnie było z rzeczniczką Straży Miejskiej.

Kiedyś były prezydent Wrocławia Bogdan Zdrojewski miał swój program w telewizji - \"Czas dla prezydenta\" i można było zadzwonić do programu i zadać mu pytania. Szkoda, że obecny prezydent raczej dystansuje się od ludzi choć cieszy się sporym poparciem.
2011-01-12 13:58:10 (15 lat temu)
stoik
 
do Neo[EZN]: w wiekszych miastach prawdopodobnie trzeba by utworzyć osobny etat dla kogoś kto by te pytania filtrował ( połowa pewnie nie pod ten adres i bez sensu, ileś tam się powtarza etc... )
2011-01-12 14:06:18 (15 lat temu)
stoik
Na stronie od 2009 sierpień
16 lat 10 miesięcy 12 dni
Dodane: 14 listopada 2010, godz. 16:33:46
Autor zdjęcia: stoik
Rozmiar: 1200px x 900px
Aparat: Canon PowerShot A510
1 / 320sƒ / 7.16mm
1 pobranie
1370 odsłon
4.96 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia stoik
Obiekty widoczne na zdjęciu
Zbudowano: 2010-2011
Powiat Cieszyński wraz z Czeskim Cieszynem przygotował wspólny projekt pod nazwą "Wzmocnienie dostępności komunikacyjnej Cieszyna i Czeskiego Cieszyna”. Inwestycja ta została wybrana do dofinansowania we wrześniu 2008 roku na posiedzeniu Komitetu Monitorującego Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013. Zadanie obejmowało budowę nowego połączenia pomiędzy ul. Frysztacką i ul. Graniczną (ul. Ładnej-Bocznej, która w 2012 r. została przemianowana na ul. pułkownika Gwido Langera) w Cieszynie wraz z przebudową części ul. Jabłonnej. Wartość zadania to ok. 3,1 mln euro, z czego ponad 2,6 mln euro pochodziło z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a ok. 0,5 mln sfinansował (po połowie) Powiat Cieszyński z Miastem Cieszyn.
ul. Langera Gwido, płk.
więcej zdjęć (13)
Dawniej: Ładna-Boczna