| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
TEMATY - Ulica Langera Gwido, płk.

Rozbudowa ul. płk. Gwidona Langera

OBIEKTY - Ulica Langera Gwido, płk.
9
14
22

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Langera Gwido, płk.

Dawniej: Ładna-Boczna
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
stoik
 
mamy licencję na zdjęcia od Gazetki Codziennej ? fajnie, ino niech może udostępniają pełnowymiarowe oryginały ; )
2010-10-26 14:49:16 (15 lat temu)
czesil
 
do stoik: Napisałem do Trzcioni z Gazety Codziennej, ale on stwierdził, że to nie jego fotki są. No to skierowałem inny list do Powiatu Cieszyńskiego, ale ten został bez odpowiedzi - jak charakterystyczne!
2010-11-17 13:50:39 (15 lat temu)
czesil
 
I znów chodnik ze schodami! Jak widzę tą masakrę na ul. Kościelnej to mi ręce opadają.
2010-11-25 20:45:34 (15 lat temu)
stoik
 
do czesil: a dlaczego nie ? są podjazdy dla wózków. ( dziecięcych, niekoniecznie inwalidzkich : )
2010-11-25 21:42:16 (15 lat temu)
stoik
 
do stoik: ( chociaż ciężko powiedzieć po co tu schody, skoro mogłoby ich nie być )
2010-11-25 21:43:29 (15 lat temu)
stoik
 
w \"pytaniach do burmistrza\" piszą, że termin oddania inwestycji to 30 września 2011 roku.
( skądinąd, moi drodzy Fotopolanie, były już burmistrz m. Cieszyna p. Bogdan Ficek to prekursor i podobno rekordzista w odpowiadaniu na zapytania obywateli drogą internetową - - naprawdę czasem fajnie się to czytało i nawet można się było czegoś dowiedzieć : )
2011-01-12 13:38:14 (15 lat temu)
do stoik: Pozazdrościć :) W dużych miastach to nie przejdzie bo prezydent musiałby od rana do nocy siedzieć na forum i odpisywać na pytania :(

Gazeta Wyborcza swego czasu na wrocławskim forum stworzyła dział z pytaniami do rzecznika prasowego Zarządu Dróg i Komunikacji - było fajnie ale później rzecznik nie nadążał za odpisywaniem i to się skończyło. Podobnie było z rzeczniczką Straży Miejskiej.

Kiedyś były prezydent Wrocławia Bogdan Zdrojewski miał swój program w telewizji - \"Czas dla prezydenta\" i można było zadzwonić do programu i zadać mu pytania. Szkoda, że obecny prezydent raczej dystansuje się od ludzi choć cieszy się sporym poparciem.
2011-01-12 13:58:10 (15 lat temu)
stoik
 
do Neo[EZN]: w wiekszych miastach prawdopodobnie trzeba by utworzyć osobny etat dla kogoś kto by te pytania filtrował ( połowa pewnie nie pod ten adres i bez sensu, ileś tam się powtarza etc... )
2011-01-12 14:06:18 (15 lat temu)
czesil
 
W końcu trzeba założyć obiekt cegielni, bo te wszystkie informacje są niejako rozproszone.
2017-08-17 13:31:07 (8 lat temu)
do czesil: Zrobię to ;-)
2017-08-17 20:08:35 (8 lat temu)
Stenek
 
Nie wszedłeś Grzegorzu w przepastne czeluści podziemne, tu z lekka widoczne?
2017-08-16 18:52:20 (8 lat temu)
do Stenek: Mrok niczym w krainie Mordoru lękiem zmroził całe me nędzne jestestwo i nie zebrałem się na odwagę ;-)
2017-08-16 18:57:02 (8 lat temu)
To był taki standart-piwnice na ziemniaki pod stodołą.
2017-08-16 19:35:25 (8 lat temu)
Stenek
 
do grzegorzem: Takoż było trzeba czem prędzej one bezecne strachy z czoła swego zdmuchnąć, łuczywo skrzesać, zapalić diodkę LED w komórce, i nuże w te podziemne kazamaty - fotografije wszelakie i znakomite czynić !!!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2017-08-16 20:47:37 (8 lat temu)
czesil
 
Dachówkę Kametza da się pozyskać?
2017-08-17 13:32:55 (8 lat temu)
do czesil: Tą ze zdjęcia, pro publico bono, już przekazałem. Inne, jeżeli nie zostały zagospodarowane, pewnie tam jeszcze są. Otrzymałem bez problemów.
2017-08-17 18:20:39 (8 lat temu)
Stenek
 
Byłby piękny skansen, ale na to już chyba za późno ... ;-)
2017-08-16 18:53:16 (8 lat temu)
Dachówki wyglądająna zdrowe a mój znajomy kupił dachówki w Hranicih na Moravie na potężny dach i po drugiej zimie wszystkie popękały.Nic nie pomogła reklamacja bo gwarancja była na dwa lata.
2017-08-16 19:46:42 (8 lat temu)
do † marian11: Nie wiem jaka może być maksymalna żywotność dachówek, ale te od Kametza przetrwają może i 200 lat. Już mają około 100. Współczuję znajomemu
2017-08-16 20:16:13 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Mnie się wydaje że to nie stodoła, tylko drewutnia, ale głowy nie dam.
2017-08-17 09:21:27 (8 lat temu)
Stenek
 
Masz zdjęcie całej mapy?
2017-08-20 09:59:42 (8 lat temu)
do Stenek: To w zasadzie historia cała... Mapę pożyczyłem kiedyś na kilka dni. Zależało mi na profesjonalnym zdjęciu całości i zaniosłem staroć do fotografa. Widząc podejście i reakcję "fachowca" (spuszczam zasłonę miłosierdzia, nazwisko pomijam) tłumaczyłem dwa razy, że chodzi mi o jak największą dokładność, możliwość odczytu wszystkich danych. Otrzymałem zdjęcie beznadziejnej jakości, na poprawę nie było czasu. W kawałkach więc samodzielnie skopiowałem całość. Z tego korzystam i to udostępniam.
2017-08-20 12:14:11 (8 lat temu)
Stenek
 
do grzegorzem: Trochę to zawiłe. Piszesz, że samodzielnie skopiowałeś całość, a tu widzimy tylko część mapy, nie rozumiem tego. Czy ta mapa miała rozmiary liczone w metrach?
Przecież mogłeś Grzegorzu sam zrobić zdjęcie tej mapy, na pewno by wyszło dobrze, ale trudno, jest jak jest
2017-08-20 12:57:18 (8 lat temu)
do Stenek: W kawałkach skopiowałem całość - powtórzę. Czyli wiele zdjęć składa się na całość. Była sporej wielkości, już rodzaju tego, co się na drążku wiesza, że obrazowo wyjaśnię.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: powód
2017-08-20 13:18:46 (8 lat temu)
Stenek
 
do grzegorzem: Nie rozumiem - czyli ten fragment mapy całego Cieszyna to jest całość tejże mapy? Ona tylko tyle przedstawiała?
2017-08-20 13:24:14 (8 lat temu)
do Stenek: Nic się nie przejmuj, ja też nie rozumiem, o co Ci chodzi w ostatnim komentarzu ;-)Zamknijmy już tą dyskusję. I masz rację - cała mapa na pewno by była lepsza, ale jak piszesz - " trudno, jest jak jest"
2017-08-20 13:42:54 (8 lat temu)
Stenek
 
do grzegorzem: Grzegorz, pozwól, bo tego pytania tu zabrakło - co przedstawiała fizyczna mapa, którą miałeś w rękach? bo to co pokazuje zdjęcie - to widzimy. Nie chce mi się wierzyć, ze taka wisząca ścienna mapa przedstawiała tylko taki mały kawałek terenu jak ten co tu widzimy
2017-08-20 15:04:28 (8 lat temu)
do Stenek: Mapa przedstawiała gminę Pastwiska, na którą składały się trzy wioski Pastwiska, Kalembice i Boguszowice. O tym, że jest to fragment mapy pisze w opisie zdjęcia.
2017-08-20 15:21:07 (8 lat temu)
czesil
 
do grzegorzem: :-)
2017-08-21 20:55:18 (8 lat temu)
czesil
 
Dzięki ci Grzegorzu za opis cegielni!
2017-08-21 20:56:06 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Ulica Langera Gwido, płk. - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: werba gdynia lotnicze gdynia lotnicze Gdynia lotnicze Gdynia z lotu ptaka warszawa aleje jerozolimskie katowice katowice radomyśl nad sanem radomyśl wielki katowice chorzowska chorzów chorzów chorzów chorzów ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ august soller węgrzce Zamosc Zamosc mieszkowice rymanów niedźwiedzia rymanów przemyśl przemyśl Turkusowa koscioł sw mikołaja wrocław Mazwoiecka 11 poligon brus Łódź Łódź