starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 10 głosów | średnia głosów: 5.92
Skomentuj zdjęcie
wznowiony festiwal ale nie wiadomo na jak długo bo nie którzy Radni zgłosili wniosek o nie finansowanie festiwali z miejskich pieniędzy.
2011-01-22 15:08:36 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do selene: Znasz adres tego przybytku?
2011-01-22 15:11:46 (15 lat temu)
selene
+1 głosów:1
To jest osiedle Piastowskie
2011-01-22 15:18:53 (15 lat temu)
Gdy piosenka szła do wojska, to śpiewała cała Polska.... dalej nie pamiętam.
2011-01-22 18:06:53 (15 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: ... i całe szczęście. Ja znam inny kawałek: \"Wojsko, wojsko, maszeruje wojsko, twoi chłopcy Polsko....raz, dwa, trzy...(czy coś tam).
2011-01-22 18:11:13 (15 lat temu)
dzidek1960
+2 głosów:2
do Kavikvs: Coś się Tobie i Danucie pomyliło z tekstami, to co cytujecie to z festiwali piosenki żołnierskiej w Kołobrzegu :) Tu królowała Kalinka i piosenki Pugaczowej.
2011-01-22 18:54:48 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do dzidek1960: Fakt. Polecam link w opisie.
2011-01-22 19:37:38 (15 lat temu)
do dzidek1960: Racja! Ale czas leci, zlewają się te igrzyska w jedną magmę:). A były tam jakieś przeboje, które każdy znać musiał, choćby nie chciał?
2011-01-22 19:39:44 (15 lat temu)
Kavikvs
Na stronie od 2004 wrzesień
21 lat 9 miesięcy 15 dni
Dodane: 22 stycznia 2011, godz. 14:47:27
Autor: J. Tymiński ... więcej (495)
Rozmiar: 1600px x 1123px
14 pobrań
3931 odsłon
5.92 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Kavikvs
Obiekty widoczne na zdjęciu
amfiteatry i estrady
Amfiteatr im. Anny German
więcej zdjęć (45)
Zbudowano: 1973
Dawniej: Waldtheatr
Amfiteatr im Anny German w Zielonej Górze to dawny Waldtheatr położony w malowniczym parku na Wzgórzach Piastowskich ,którego kształtowanie rozpoczęto już w roku 1889. Początkowo była to niewielka i naturalnie usytuowana scena z widownią na kilkaset miejsc, gdzie mieszkańcy miasta spotykali się podczas ludowych letnich festynów. Dopiero na początku lat 70-tych XX wieku amfiteatr rozbudowano i unowocześniono. Oddany został do użytku w maju 1973 r. Obiekt składa się ze sceny , otwartej widowni na 5 tys. widzów , z sali widowiskowej pod sceną , z patio wewnątrz budynku, hoteliku i kawiarni. Znany przede wszystkim z Festiwalu Piosenki Rosyjskiej.
Festiwal piosenki radzieckiej
więcej zdjęć (16)
Wydarzenia
więcej zdjęć (3)
ul. Festiwalowa
więcej zdjęć (56)