|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 5.98
1940 , Bytom Szombierki - Pomnik mieszkańców Szombierek poległych w I wojnie światowej / |
Widzę, że w Bytomiu w elfickim pisano po pomnikach. Nie lepiej zostawić oryginał? Nawet daty się nie pokrywają na tej i kolejnej widokówce. Pomijam treść tego co na pomniku oraz czcionkę. Już teraz nie wiadomo jak to faktycznie wyglądało. Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor. 2026-06-22 00:04:46 (2 godziny temu)
@Rafał Eckiert (Beuther) - proponuję wymianę na oryginał. A jeśli nie posiadasz, bo takie już ściągnąłeś, to do kosza. 2026-06-22 00:32:36 (2 godziny temu)
do yani: Niestety archiwalny Bytom jest regularnie podmieniany na twory AI. Widokówki sprzed 100 i więcej lat wyglądają jak prosto z drukarni. Teraz nie da się nawet zweryfikować, które elementy zdjęć są zmyślone, a które zgodne z oryginałem. 2026-06-22 01:14:25 (godzinę temu)
do chrzan233 : I to się zaczyna robić przerażające... :/ 2026-06-22 01:35:18 (godzinę temu)
|
|
Na stronie od 2010 sierpień
15 lat 10 miesięcy 8 dni |
![]() |
pomniki
|