starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 10 głosów | średnia głosów: 5.3

Polska woj. lubuskie Zielona Góra Osiedle Piastowskie ul. Festiwalowa Amfiteatr im. Anny German

16 lipca 2011 , Próby i przygotowania do dzisiejszego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze

Skomentuj zdjęcie
† Festung
+1 głosów:1
Jak to, radzieckiej? To, rozumiem, jakieś jaja?
2011-07-16 23:10:50 (14 lat temu)
To z przyzwyczajenia ...
2011-07-16 23:24:36 (14 lat temu)
zuf
+2 głosów:2
Dla mojego taty istnieje jeszcze Czechosłowacja :)
2011-07-17 00:01:12 (14 lat temu)
Neo[EZN]
+3 głosów:3
do zuf: A dla wielu Wrocławian (dla mnie też) - plac PKWN i kilka innych miejsc ;)
2011-07-17 00:06:25 (14 lat temu)
WSP
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: A najlepsze lody przy Świerczewskiego na Komandorskiej, czy jeszcze tam takie są?
2011-07-19 18:05:01 (14 lat temu)
† KazimierzP
+1 głosów:1
Na Świerczewskiego, czy na Komandorskiej? Bo we Wrocławiu były doskonałe lody u Kruty przy Świerczewskiego, a potem już pod zupełnie innym właścicielem są lody przy Komandorskiej. Kilkadziesiąt metrów odległości, ale to był zupełnie inny świat!;-)
2011-07-19 18:23:11 (14 lat temu)
zuf
2011-07-19 19:01:26 (14 lat temu)
Było państwo radzieckie i festiwal również tak się prawidłowo nazywał tak samo jak groby żołnierzy z okresu pierwszej wojny światowej będą grobami żołnierzy rosyjskich a drugiej radzieckich ,tak mi się w każdym bądź razie wydaje
2011-07-19 22:35:11 (14 lat temu)
selene
Na stronie od 2010 październik
15 lat 8 miesięcy 15 dni
Dodane: 16 lipca 2011, godz. 21:25:08
Autor zdjęcia: selene
Rozmiar: 1300px x 799px
Aparat: NIKON D80
1 / 125sƒ / 9ISO 20018mm
2 pobrania
2428 odsłon
5.3 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia selene
Obiekty widoczne na zdjęciu
amfiteatry i estrady
Amfiteatr im. Anny German
więcej zdjęć (45)
Zbudowano: 1973
Dawniej: Waldtheatr
Amfiteatr im Anny German w Zielonej Górze to dawny Waldtheatr położony w malowniczym parku na Wzgórzach Piastowskich ,którego kształtowanie rozpoczęto już w roku 1889. Początkowo była to niewielka i naturalnie usytuowana scena z widownią na kilkaset miejsc, gdzie mieszkańcy miasta spotykali się podczas ludowych letnich festynów. Dopiero na początku lat 70-tych XX wieku amfiteatr rozbudowano i unowocześniono. Oddany został do użytku w maju 1973 r. Obiekt składa się ze sceny , otwartej widowni na 5 tys. widzów , z sali widowiskowej pod sceną , z patio wewnątrz budynku, hoteliku i kawiarni. Znany przede wszystkim z Festiwalu Piosenki Rosyjskiej.
Festiwal piosenki radzieckiej
więcej zdjęć (16)
Wydarzenia
więcej zdjęć (3)
ul. Festiwalowa
więcej zdjęć (56)