starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6

Polska woj. opolskie Opole Dzielnica IX Rynek

czerwiec 2006 , Kora i autograf na autobusie w czasie imprezy około festiwalowej w Opolu - Na otwartej dzisiaj plenerowej wystawie na placu Kopernika w Opolu z okazji 70 lecia MZK. Archiwum MZK Sp. z o.o. w Opolu.

Skomentuj zdjęcie
wóz to Man NL 202 o numerze 252.
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: edycja
2023-09-07 10:10:05 (2 lata temu)
yani
+5 głosów:5
do OPPELN1945:
Komentarz co najmniej niestosowny.
2023-09-07 13:38:51 (2 lata temu)
fantom
+5 głosów:5
Trzeba było zostawić ów koment świadczący jedynie o braku rozumu piszącego i nie robić mu przysługi.
2023-09-07 14:13:35 (2 lata temu)
yani
+8 głosów:8
do fantom:
Myślę, że dobrze iż bonczek edytował. Takie komentarze świadczą również o portalu i reakcji jego adminów.
A zrzut komentarza na wszelki wypadek wcześniej zrobiłem.
2023-09-07 15:04:23 (2 lata temu)
fantom
+9 głosów:9
do yani: To już któryś z kolei pokaz głupoty i agresji pisany z tego konta. Jak się powtórzy, to proponuję go przyciszyć trwale. (Będzie miał P. Brzezina kolejnego do kolekcji do wspierania w ramach swojej legendarnej empatii ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2023-09-07 15:54:48 (2 lata temu)
ZPKSoft
+9 głosów:9
do fantom: To co wpisałeś w nawiasie o koledze sięga dna. Też do usunięcia.
2023-09-07 19:42:20 (2 lata temu)
fantom
+5 głosów:5
do ZPKSoft: Następnym razem będzie specjalny odnośnik z gwiazdką *) tylko dla zpksoft, informujący że coś jest żartem. Bo jak widać jest potrzeba. I zalecam coś na uspokojenie, może szukanie fotopiesków?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Litery
2023-09-07 22:25:07 (2 lata temu)
vetinari
+5 głosów:5
do fantom: Źalostny jesteś, jako fotopolan masz wiele do powiedzenia, jako ćlowiek jestetś źalostny....i to piszę bez gwiazdky.
2023-09-08 08:54:45 (2 lata temu)
Dana
+6 głosów:6
Waćpaństwo, dajcie pokój! Wszystkich utytłanych w tej dyskusji niezmiernie cenię, więc tym bardziej jest mi przykro, gdy to czytam :(
2023-09-08 09:18:43 (2 lata temu)
foxi
Na stronie od 2011 luty
15 lat 4 miesiące 4 dni
Dodane: 6 września 2023, godz. 19:32:24
Źródło: inne
Rozmiar: 1400px x 963px
Aparat: Canon EOS 60D
1 / 100sƒ / 6.3ISO 10026mm
0 pobrań
1077 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia foxi
Obiekty widoczne na zdjęciu
Rynek
więcej zdjęć (1777)
Dawniej: Ring