|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 11 głos | średnia głosów: 5.75
Lata 1968-1970 , Beskid Śląski - Ochodzita (894 m.) |
Przecudna limuzyna marki "Moskwicz". 2012-05-09 22:11:41 (14 lat temu)
Pamiętam to miejsce... Dziś tam dom przy domu. Na tej górce sfociłam owieczki . U podnóża tej góry, która jest miejscem spacerów, położona jest restauracja, że hej! Muszę wrócić do tamtych zdjęć. 2012-05-09 22:23:29 (14 lat temu)
|
|
Na stronie od 2012 kwiecień
14 lat 2 miesiące 13 dni |