|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 5.66
7 lipca 2012 , Tor na odnodze ulicy Robotniczej - dawniej prowadził gdzieś tak w okolice Dworca Marchijskiego. Pewnie nic nim nie jechało od czasów powojennych (albo i jeszcze wcześniejszych) bo niektóre drzewa, które rosną na tym torze wyglądają na 30-40 letnie.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 9 lipca 2012, godz. 22:46:14 Autor zdjęcia: Neo[EZN] Rozmiar: 1300px x 863px Licencja: CC-BY-SA 3.0 Aparat: NIKON D5000 1 / 500sƒ / 8ISO 25011mm
0 pobrań 494 odsłony 5.66 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN] Obiekty widoczne na zdjęciu ul. Robotnicza więcej zdjęć (2368) Dawniej: Märkische Strasse |