starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 21 głos | średnia głosów: 5.96

Polska Fotopolska Fotopolanie w akcji Fotopolan spotkania w Gęsińcu Fotopolan spotkanie III

1 września 2012 , Piesków nie rozpijaliśmy.

Skomentuj zdjęcie
Danuta B.
+1 głosów:1
Festung serwował piwo "lubuskie" z prawdziwego browaru w Witnicy. Zdjęcia obiektu, niestety jeszcze na dysku.
2012-09-03 10:31:46 (13 lat temu)
Nie wiem czy ta gazeta dla niektórych jest pasee, ale była ciekawa fotorelacja z Witnicy:
2012-09-03 11:47:58 (13 lat temu)
Mikrob
+7 głosów:7
" 18,... 19,... 21.... mało ... Na wszelki wypadek trzeba będzie skrzynkę żytniej dokupić." :-)
2012-09-03 18:01:49 (13 lat temu)
do Mikrob: Spokojnie, wystarczyło ;-)
2012-09-03 18:24:55 (13 lat temu)
do † KazimierzP: Relacja ciekawa. Wiem, że można browar zwiedzać (grupa min. 10 osób, więc trzeba będzie tyle biletów wykupić:). Niestety zawsze docieramy tam po fajrancie, kiedy nieczynne. Zresztą mam obawy, że nie pozwolą focić. Ale na następny sezon zapowiem się oficjalnym pismem z fotopolski, może się uda.
2012-09-03 18:33:55 (13 lat temu)
No masz! Przegapiłem spotkanie :-(
2012-09-03 20:05:50 (13 lat temu)
mamik
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Gapa!
2012-09-03 20:12:28 (13 lat temu)
x xx
+2 głosów:2
Dz.U. 2002 nr 147 poz. 1231
Obwieszczenie Ministra Zdrowia z dnia 22 lipca 2002 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

2012-09-03 20:18:27 (13 lat temu)
Mikrob
+1 głosów:1
do x xx: Szerszeń się ustawy nie posłuchał.
2012-09-03 22:08:15 (13 lat temu)
† KazimierzP
+1 głosów:1
No i marnie skończył!;-(
2012-09-03 22:17:51 (13 lat temu)
† KazimierzP
Na stronie od 2011 luty
15 lat 4 miesiące 13 dni
Dodane: 1 września 2012, godz. 21:21:01
Autor zdjęcia: † KazimierzP
Rozmiar: 1250px x 833px
Licencja: CC-BY-SA 3.0
Aparat: SLT-A77V
1 / 125sƒ / 4.5ISO 12570mm
0 pobrań
1082 odsłony
5.96 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia † KazimierzP
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolan spotkanie III
więcej zdjęć (28)
Zbudowano: 2012.09.1-2
Kolejne spotkanie w gościnie u Zofii i Pawła. W bajkach byłoby i ja tam byłem miód i wino piłem... Ja tam byłem, ale nie piłem bo musiałem wrócić samochodem do Jeleniej Góry. Oni tam jeszcze są i próbują przekonac Festunga. Ciekawe jakich argumentów będą używać? Będzie im trudno bo Adaś ma mocną głowę. Jutro wpadną inne zdjęcia autorstwa wielu z uczestników spotkania. Dzisiaj ja zamieszczam pierwszy!;-)
Rzędne spotkania: 50,45.1401N, 17,5.1083E i 208,39 mnpm.
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)