26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Fotopolan spotkania w Gęsińcu
2011.05.7
8

Fotopolan spotkanie I

2011.08.28

Fotopolan spotkanie II

2012.09.1
2

Fotopolan spotkanie III

2014.01.11
12

Fotopolan spotkanie IV

2014.06.28
29

Fotopolan spotkanie V

2015.05.30
31

Fotopolan spotkanie VI

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Kolejne spotkanie w gościnie u Zofii i Pawła. W bajkach byłoby i ja tam byłem miód i wino piłem... Ja tam byłem, ale nie piłem bo musiałem wrócić samochodem do Jeleniej Góry. Oni tam jeszcze są i próbują przekonac Festunga. Ciekawe jakich argumentów będą używać? Będzie im trudno bo Adaś ma mocną głowę. Jutro wpadną inne zdjęcia autorstwa wielu z uczestników spotkania. Dzisiaj ja zamieszczam pierwszy!;-)
Rzędne spotkania: 50,45.1401N, 17,5.1083E i 208,39 mnpm.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
ZPKSoft
 
+4 głosów:4
Fotopolanie ...od kulis ;) Aby lepiej się poznać, wymienić doświadczenia a może i czegoś się nauczyć organizujemy kolejne fotopolskie spotkanie w Gęsińcu w dniu 28 czerwca br. Atrakcją spotkania ma być wycieczka do strzelińskiego kamieniołomu (najgłębszego w Europie), co mamy na 90 % obiecane od zarządcy terenu. Osoby towarzyszące jak zwykle są mile widziane. Będzie możliwość przenocowania pod warunkiem zabrania własnego spania ( materace,śpiwory, pierzyny itp), jak widać jest też sporo miejsca na rozbicie namiotów. Ponieważ impreza wybitnie plenerowa toteż w razie deszczu może zostać odwołana. Chętnych proszę o zgłaszanie uczestnictwa oraz o propozycje gastronomiczno-rozrywkowe na adres: zosia1@zpksoft.ssk.pl . Tą też drogą prześlę zainteresowanym szczegółowe ustalenia.
2014-05-27 19:44:52 (12 lat temu)
skrzypa
 
Jak tylko dostanę harmonogram pracy na czerwiec to dam cynk
2014-05-27 20:12:08 (12 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Zosiu, wstępnie oczywiście potwierdzam obecność naszej dwójki. Szczegóły dogramy mailowo jak tylko Renia pozna grafik. :)
2014-05-27 20:28:35 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do Arkadiusz K. (Arro): ... my też będziemy :)
2014-05-27 22:09:02 (12 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Miło będzie móc się zobaczyć :)
2014-05-27 22:10:00 (12 lat temu)
pawulon
 
+4 głosów:4
do ZPKSoft: My również zawitamy w Wasze progi ;)
2014-05-27 22:37:40 (12 lat temu)
edek_
 
do ZPKSoft: Szkoda, nie dam rady przybyć. Termin zajęty od dawna :( Może następnym razem sie uda .
2014-06-01 10:25:07 (12 lat temu)
Marek Kuliński
 
+1 głosów:1
My też z przyjemnością odwiedzimy Was i spotkamy się z resztą fotopolan :) Będziemy jak ostatnio w składzie 2+1. Fajny termin bo nie koliduje z urlopem (tydzień po) :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2014-06-01 11:01:29 (12 lat temu)
do ZPKSoft: Dlaczego to tak daleko ... :(
2014-06-01 11:34:00 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Po drodze z Zamościa do Babimostu! ;)
2014-06-01 11:35:27 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: ... a to dopiero w ostatnią niedzielę września w 2015 r. zjazd w Wolsztynie.
2014-06-01 11:44:55 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do Wiesław Smyk: Niewykluczone, że bliżej jesieni (przełom VIII/IX) urządzimy spotkanie nieco bliżej Ciebie - koło Kielc, ale będzie potrzebna pomoc przy jego organizacji. Liczę na Ciebie, Pawła i Bonczka.
2014-06-01 15:17:32 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Festung serwował piwo "lubuskie" z prawdziwego browaru w Witnicy. Zdjęcia obiektu, niestety jeszcze na dysku.
2012-09-03 10:31:46 (13 lat temu)
Nie wiem czy ta gazeta dla niektórych jest pasee, ale była ciekawa fotorelacja z Witnicy:
2012-09-03 11:47:58 (13 lat temu)
Mikrob
 
+7 głosów:7
" 18,... 19,... 21.... mało ... Na wszelki wypadek trzeba będzie skrzynkę żytniej dokupić." :-)
2012-09-03 18:01:49 (13 lat temu)
mamik
 
do Mikrob: Spokojnie, wystarczyło ;-)
2012-09-03 18:24:55 (13 lat temu)
do † KazimierzP: Relacja ciekawa. Wiem, że można browar zwiedzać (grupa min. 10 osób, więc trzeba będzie tyle biletów wykupić:). Niestety zawsze docieramy tam po fajrancie, kiedy nieczynne. Zresztą mam obawy, że nie pozwolą focić. Ale na następny sezon zapowiem się oficjalnym pismem z fotopolski, może się uda.
2012-09-03 18:33:55 (13 lat temu)
No masz! Przegapiłem spotkanie :-(
2012-09-03 20:05:50 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Gapa!
2012-09-03 20:12:28 (13 lat temu)
x xx
 
+2 głosów:2
Dz.U. 2002 nr 147 poz. 1231
Obwieszczenie Ministra Zdrowia z dnia 22 lipca 2002 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

2012-09-03 20:18:27 (13 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do x xx: Szerszeń się ustawy nie posłuchał.
2012-09-03 22:08:15 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+1 głosów:1
No i marnie skończył!;-(
2012-09-03 22:17:51 (13 lat temu)
Uwielbiam takie chwile. Żałuję że mnie tam nie ma.
2012-09-01 22:55:43 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+3 głosów:3
do † Andrzej Mastalerz: I masz czego żałować... Rozmowy "na każdy temat" budowały odpowiedni klimat, choć nie tylko one... ;) Oczywiście pięknie dziękujemy Zosi i Pawłowi - gospodarzom spotkania... :)
2012-09-02 19:03:04 (13 lat temu)
Od 7 września do 14 10 będzie wystawa o wrocławskich tramwajach w Muzeum Miejskim. Może umówmy się tam na spotkanie.Chciałbym zobaczyć i poznać wrocławskich Fotopolan.Mogę tam być pomiędzy 10 i 15 września.
2012-09-04 00:50:51 (13 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Ja bardzo chętnie - trzeba tylko ustalić konkretny termin :)
2012-09-04 08:52:19 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Proponuję sobotę 25 września ok godziny 15.
2012-09-04 23:35:28 (13 lat temu)
Pako45
 
do † Andrzej Mastalerz: 25 wypada we wtorek
2012-09-04 23:52:56 (13 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
do Pako45: Andrzejowi chodziło o rok 2021.
2012-09-05 00:22:21 (13 lat temu)
Pako45
 
+2 głosów:2
do WW: no chyba że tak, 25.09.2021 to sobota ;-)
2012-09-05 00:29:58 (13 lat temu)
do Pako45: Po ciemku mylę klawisze. Miało być 15 o 15.
2012-09-05 14:49:53 (13 lat temu)
Marek Kuliński
 
+3 głosów:3
Niniejszym bardzo przepraszam fotopiecha PAKO za psychiczne znęcanie się nad jego zmysłem powonienia.
2012-09-02 21:18:01 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Marek Kuliński: Przekazałam my przeprosiny i ...zostały przyjęte ;))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2012-09-02 22:04:36 (13 lat temu)
jurekpogodno
 
+2 głosów:2
do Marek Kuliński: Marku , to co uczyniłeś z Pako , to jest stalin-kiełbasing :))
2012-09-03 15:13:25 (13 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+3 głosów:3
Fajni ludzie.
2012-09-02 21:05:47 (13 lat temu)
Andrzej G
 
+3 głosów:3
Pozdrowienia dla wszystkich na fotce, oraz dla tych co ją oglądają. Szkoda, że Gęsiniec tak daleko.
2012-09-02 21:08:23 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
do Andrzej G: Oj, daleko... Z Będzina Arro dojechał.
2012-09-02 21:09:39 (13 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: I za to należy mu się uznanie!
2012-09-02 21:13:31 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do † Andrzej Mastalerz: To ludzie, którzy tworzą historię i m.in. dzięki nim przyszłe pokolenia będą mogły zobaczyć dzisiejszy świat naszymi oczami.
2012-09-02 21:20:38 (13 lat temu)
No właśnie, jak zachować dla przyszłych pokoleń nasze zdjęcia i filmy? Moje nagrywalne płytki DVD sprzed 12 lat już nie chcą sie otwierać a w Internecie nic nie jest pewne. Może za 20 lat znikną stare wpisy i pojawi się Error 402?
2012-09-02 21:39:28 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do mamik: Dojechałem i uważam, że przyjazd dobrą decyzją był :) Dwieście kilometrów szybko umykało spod kół a atmosfera i wrażenia niezapomniane są :) Mam nadzieję, że kolejnym razem też dane mi będzie Was widzieć. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich :))
2012-09-02 21:46:57 (13 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: No właśnie ostatnio poruszaliśmy ten temat i od Marka otrzymałem skan bardzo ciekawego artykułu dotyczącego trwałości używanych obecnie nośników danych.
2012-09-02 22:22:35 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Liczę na to, że podzielicie się z nami, tą wiedzą. Inaczej mogę się trochę zdziwić, gdym chciał kiedyś wrócić do starych zdjęć z płytek.
2012-09-02 22:49:13 (13 lat temu)
do Andrzej G: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2012-09-03 09:30:46 (13 lat temu)
do Marek Kuliński: Już adres podesłałem na priva. Dziękuję.
2012-09-03 11:53:49 (13 lat temu)
do Andrzej G: Widzę, że pośpieszyłem się z info o przesłaniu adresu. Właśnie dostałe zwrotkę o niepoprawności adresu odbiorcy. Wysyłałem na adres jaki jest na stronie z danymi Marka Kulińskiego, przez zamieszczony tam formularz. Poproszę w takim razie Marka o przesłanie na mojego priva. Pozdrawiam
2012-09-03 12:40:46 (13 lat temu)
do Andrzej G: Napisz bezpośrednio na mak222@o2.pl albo m.kulinski@megabit.wroc.pl Z fotopolski privy coś do mnie nie dochodzą.
2012-09-03 13:24:23 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do mamik: Kazimierzowi oczywiście równiez należy się szacunek, bo też musiał sporo kilometrów przejechać.
2012-09-03 15:11:40 (13 lat temu)
Stenek
 
do Neo[EZN]: Nieśmiało dodam, że być może byłem lub jestem "powodem tego tematu artykułu", ponieważ swego czasu w dyskusji na FP ( zapodałem ten artykuł. Może to właśnie Marek go wtedy tam ujrzał ( o ile to ten sam artykuł?) i wysłał koledze Neo ? Jeśli tak jest lub nie jest, to i tak jest mi tak samo miło i cieszę się bom Ci jest z Cieszyna ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2012-09-03 23:55:47 (13 lat temu)
do Stenek: Temat ten sam ale artykuł inny. Jest z sierpniowego CHIP-a i ma dużo technicznych szczegółów, z nowymi typami płyt o trwałości 100 lat i więcej, modelami nagrywarek i wynikami testów prowadzonych m.in. przez wojsko USA. Moje najstarsze płyty też zaczynają sprawiać kłopoty więc trzeba się pospieszyć :)
2012-09-04 00:08:29 (13 lat temu)
Stenek
 
do Marek Kuliński: A to chętnie bym poczytał, chodzi o sierpniowy CHIP, którego roku?
2012-09-04 00:12:13 (13 lat temu)
do Stenek: Tegoroczny. Wyślij maila to podeślę.
2012-09-04 09:30:17 (13 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
Patrząc na taką ekipy chodzi mi po głowie... nie, nie nie to co myślicie ;) chodzi mi pogłowie myśl, żeby raz na jakiś czas zorganizować najazd na jakąś z góry upatrzoną miejscowość i sfocić ją od dechy do dechy dzieląc się wg z góry ułożonego planu dzielnicami czy ulicami czy czymkolwiek i połączyć to ze spotkaniem na gruncie towarzysko-szkoleniowym. Nie musi to być od razu czyjaś hacjenda ale motel, hotel camping czy inne schronisko.
2012-09-05 20:35:41 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Nie jesteś pierwszy, który wpadł na ten pomysł. Po kilkuosobowej wyprawie do Lądka w kwietniu br. kiedy w 6 godzin oblecieliśmy zaledwie 1/3 terenu zostało to już postanowione. I to wcale nie musi być dolnośląskie, choć tutaj najłatwiej , w grę wchodziło też świętokrzyskie gdzie mam sprawdzoną metę a tereny dla wielu dziewicze. Na razie wszystko w fazie projektu z braku czasu. Stąd było cicho na forum. Przydałaby się współpraca.
2012-09-05 20:48:11 (13 lat temu)
stoik
 
miło Was ujjrzeć - zwłaszcza w tak mocnej grupie : )
2012-10-02 21:51:08 (13 lat temu)
dysia
 
Dawnych wspomnień czar ?
2014-03-20 16:59:36 (12 lat temu)
pawulon
 
do dysia: No pewnie.
2014-03-20 17:04:20 (12 lat temu)
dysia
 
do pawulon: Jesteście jak rodzina i świetnie żeście wyszli, na zdjęciu.
2014-03-20 17:05:50 (12 lat temu)
pawulon
 
do dysia: Bo z rodziną dobrze się wychodzi tylko na zdjęciu.
2014-03-20 17:21:39 (12 lat temu)
dysia
 
do pawulon: Tak myślę, że to i Twoja również zasługa.
2014-03-20 17:24:55 (12 lat temu)
pawulon
 
do dysia: Coś sugerujesz, tylko że nie umiesz tego przelać na pismo. Już się przyzwyczaiłem do tych Twoich śmiesznych zaczepek ;)
2014-03-20 17:28:23 (12 lat temu)
Marek Kuliński
 
+1 głosów:1
A Sławek zabija Cię wzrokiem ;)
2012-09-02 21:09:20 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do Marek Kuliński: Normalnie strach się bać ;)
2012-09-02 21:13:01 (13 lat temu)
Marek Kuliński
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Teraz dopiero zauważyłem że już wstawał :)
2012-09-02 21:23:13 (13 lat temu)
do Marek Kuliński: Na szczęście wszystko pokojowo się zakończyło :)
2012-09-02 21:32:21 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Potwierdzam - szaszłyki super! :) Kiełbaska też dobra.
2012-09-02 21:33:46 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: A to ciasto, które Wam tak smakowało, to specjalność Ani mamikowej. Rewelacja!
2012-09-03 10:16:07 (13 lat temu)
Omyłkowo wrzuciłem dwa razy to samo zdjęcie. Po podmianie na inne, miniaturka pozostaje bez zmian :(
2012-09-02 22:04:56 (13 lat temu)
Marek Kuliński
 
+2 głosów:2
To też wygląda na jakąś odmianę tańca ;)
2012-09-02 22:05:37 (13 lat temu)
do Marek Kuliński: Dobry taniec nie jest zły..... ;)
2012-09-02 22:08:02 (13 lat temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): Musisz przestawić godzinę w aparacie bo 16:41:05 to jeszcze nie noc ;))
2012-09-02 22:52:41 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do pawulon: Niektórym już robiło się ciemno ;)
2012-09-02 22:58:25 (13 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: Mnie chyba już tak sądząc po zdjęciu ;))
2012-09-02 23:05:29 (13 lat temu)
do pawulon: Dzięki za przypomnienie :) Po ostatnim ładowaniu widocznie gdzieś mi to umknęło ;)
2012-09-02 23:08:47 (13 lat temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): Też bym nie zwrócił uwagi, ale byłem ciekaw o której to godzinie mi tak coś zaszkodziło że robiłem takie wygibasy. Wyglądam jak bym parodiował Frankensteina ;))
2012-09-02 23:13:27 (13 lat temu)
do pawulon: Podpowiem Ci, że chwilkę wcześniej rzuciłeś piłkę. Niestety nie udało mi się jej złapać w kadr :)
2012-09-02 23:16:55 (13 lat temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): ;))
2012-09-02 23:17:57 (13 lat temu)
WW
 
+4 głosów:4
do Arkadiusz K. (Arro): I tak wiemy, jak było naprawdę - Pawulon rzucał kamieniami w okoliczne domy. Cały powiat teraz o tym huczy.
2012-09-02 23:39:38 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
Z niefortunnych kadrów i śmiesznych wyrazów twarzy uzbieralibyśmy niezłą kolekcję. Własnie sobie przeglądam:).
2012-09-03 16:51:54 (13 lat temu)
do Danuta B.: Faktycznie, kilka trafionych strzałów się udało... ;))
2012-09-04 06:56:15 (13 lat temu)
A ja za chwilę "po angielsku" się ulotniłem. Miałem do przejechania ponad 150 km - nie po autostradzie!;-)
2012-09-02 23:27:26 (13 lat temu)
do † KazimierzP: Przez Schweidnitz? :)
2012-09-02 23:29:09 (13 lat temu)
Nie, przez Świdnicę jest ponad 130, ale musiałem jeszcze wstąpić gdzieś nie po drodze!
2012-09-02 23:34:57 (13 lat temu)
do † KazimierzP: Nie zazdroszczę :) Autostradą ten dystans to teoretycznie "chwilka" ;)
2012-09-02 23:35:02 (13 lat temu)
Można kawałek autostradą, ale od zjazdu od Strzelina do zjazdu na Wrocław są bramki "od płacenia" które zbyt wydatnie opóźniają przejazd. Jak się jedzie kilkaset kilometrów to to się nadrabia, ale na krótkim dystansie nie!
2012-09-02 23:41:47 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do † KazimierzP: Kaziu i nie zdążyłam dać Ci pocztówek z widokami Strzelina, które przekazał dla wszystkich Mietok. Jak podasz mi swój adres na priva to prześlę.
2012-09-03 09:26:15 (13 lat temu)
do ZPKSoft: Zosiu! Spokojnie - co się odwlecze to nie uciecze!;-)
2012-09-03 09:59:36 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do † KazimierzP: Wobec tego będą na Ciebie czekały. Ale szkoda, że musiałeś tak wcześnie nas opuścić, tyle jeszcze było do pogadania.
2012-09-03 10:03:20 (13 lat temu)
do † KazimierzP: Zauważyliśmy Twoje zniknięcie. Gdybyśmy znali Twoje plany, na pewno zostałbyś z nami dłużej:).
2012-09-03 10:13:19 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+1 głosów:1
Тёмная ночь, только пули свистят по степи... Niewiele już osób w Polsce to odczyta!;-)
2012-09-02 23:25:20 (13 lat temu)
PEŻ
 
+1 głosów:1
do † KazimierzP: Верю в тебя в дорогую подругу мою
Эта вера от пули меня темной ночью хранила
2012-09-02 23:35:22 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do † KazimierzP: Тамна је ноћ, само меци звижде по степи...
2012-09-02 23:37:02 (13 lat temu)
mietok
 
+1 głosów:1
do † KazimierzP: Очень красиво :)))
2012-09-03 17:43:06 (13 lat temu)
No nieźle !!!! Jak już się na takie śpiewy zebrało. Haha.
2013-08-17 15:49:03 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do Hanna Janiszewska: A co ciekawe głos tu zabrali nieobecni na tych nocnych pogaduszkach.
2013-08-17 16:12:18 (12 lat temu)
do ZPKSoft: A zdjęcie cudowne.
2013-08-17 16:20:10 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do Hanna Janiszewska: Dziękuję, klimat był równie niezapomniany.
2013-08-17 16:57:33 (12 lat temu)
Specjał warty degustacji... :) I mnie smakował... Dziękuję :)
2012-09-03 20:25:29 (13 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
Dz.U. 2002 nr 147 poz. 1231
Obwieszczenie Ministra Zdrowia z dnia 22 lipca 2002 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.


2012-09-03 20:29:30 (13 lat temu)
do x xx: Że niby co? Przetłumacz z prawniczego na nasze:).
2012-09-03 20:37:55 (13 lat temu)
W odniesieniu do cytowanego obwieszczenia - ostatnio o Pszczynie było trochę głośno w mediach, a to za sprawą pewnego teledysku miejscowego zespołu Huge CCM, który nagrał metalową wersję piosenki zespołu regionalnego o tytule "Gorzołka jest dobro". Jak teledysk ujrzał światło dzienne, to się zaczęło - telefony do Pszczyńskiego Centrum Kultury, etc. o tym, że ustawa o wychowaniu w trzeźwości, a tu w teledysku leje się gorzołka (wódka). Na tym zdjęciu tylko jest pokazywana butelka i nie do końca wiadomo czy jest zawartość, a Zygmunt już przypomina o ustawie.
2012-09-03 20:38:11 (13 lat temu)
x xx
 
do Danuta B.: "§10. Strona nie ma na celu promowania jakichkolwiek ideologii faszystowskich, komunistycznych lub podobnych"
trochę podchodzi pod podobne.
2012-09-03 20:45:11 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do x xx: No wiesz, syropek Ci przeszkadza ;)
2012-09-03 20:46:32 (13 lat temu)
do x xx: Że brunatne? Żartujesz sobie z nas, bo zwyczajnie Ci żal, żeś nie spróbował:).
2012-09-03 20:57:20 (13 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: nie przeszkadza, ale fotopolska to ulubiony portal dzieci i młodzieży i takie dzieci czytając mój wpis myślą że to edukacyjny program zwalczający patologie, coś jak te obrazki co mają być na papierosach , tyle że tu pokazują skutki picia wódki.
2012-09-03 20:59:12 (13 lat temu)
mamik
 
do x xx: To żadna wódka Zygmuncie ale zdrowotny likier na trawienie. Prawie jak lekarstwo, i trochę podobnie smakuje ;-)
2012-09-03 21:06:44 (13 lat temu)
x xx
 
do Danuta B.: pewnie żal, coś jak z psem ogrodnika pilnującm jabłek :)
ale mamik coś o leczniczych właściwościach pisze, no więc jak dla zdrowotności to mus :)
2012-09-03 21:08:20 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do mamik: Jasne, toż to same zioła tyle, że na spirytusie. Trzeba spróbować aby ocenić. Nawet ja, antyalkoholiczka oceniam go bardzo pozytywnie. Dzięki nim można strawić nawet chleb ze smalcem, prawdziwy digestif !
2012-09-03 21:11:13 (13 lat temu)
do x xx: Tu pokazujemy przyczyny, a nie skutki! Skutki to sobie przesyłamy na priva:).
2012-09-03 21:11:14 (13 lat temu)
x xx
 
do Danuta B.: i bardzo dobrze, spodobałoby się i w przyszłym roku zwaliłyby tłumy i nie byłoby tak miło i kameralnie.
2012-09-03 21:16:29 (13 lat temu)
do x xx: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2012-09-03 21:19:01 (13 lat temu)
x xx
 
do Danuta B.: i dobrze , byłoby zbyt wielu chętnych a to już kłopot dla gospodarzy i nie tak kameralnie by było.
2012-09-03 21:19:29 (13 lat temu)
Wszystkie smakołyki są dla ludzi i trzeba spróbować.
2012-09-03 21:20:52 (13 lat temu)
x xx
 
czy kasowanie komentarzy w nowej edycji portalu nadal dla wybranych ?
2012-09-03 21:24:56 (13 lat temu)
Gdy fotopolanie balowali na południu , ja śmigałem sznelcugiem na północ :)
Ludzie ile tam było gatunków perlistego napoju to aż strach się bać :) A i tego było mało :))
Ciekawe co w tej kwestii mieli by do powiedzenia "stróże " moralności i takich tam pierdu , pierdu :))
2012-09-03 21:25:04 (13 lat temu)
Będę musiał sobie kupić to lekarstwo karkonoskie i samemu sprawdzić jak smakuje bo jeszcze nie miałem okazji!;-)
2012-09-03 22:14:46 (13 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Do rytmu spod belki coś błyska na kształt butelki, zna obyczaj lud ;)
2012-09-08 12:16:53 (13 lat temu)
24 Dyskusji (ostatnia 12 lat temu)
Wspólne zdjęcie - od lewej: Arro, gregorr, ZPKsoft (Zosia), ZPKsoft (Paweł), mamik, Emilka Kulińska, s_mile, Festung, Marek Kuliński, Agata, Neo, Kazimierz P...
Najważniejsze by zdążyć ... ;)
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina Kraków nosal nosal Balzera Balzera 14 Balzera toruń strzałowa toruń okólna