|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 18 głosów | średnia głosów: 5.99
1 września 2012 , Kazimierz przywozi z kotliny jeleniogórskiej miejscowe rarytasy. W zeszłym roku mieliśmy okazję smakować likieru ze Staniszowa , tym razem był likier karkonoski. Bardzo mi smakował!Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 3 września 2012, godz. 18:28:41 Źródło: Zbiory własne - Fotopolska.Eu Autor: Festung ... więcej (17) Rozmiar: 1142px x 1200px Aparat: Canon PowerShot SX10 IS 1 / 60sƒ / 2.8ISO 2505mm
0 pobrań 1002 odsłony 5.99 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Danuta B. Obiekty widoczne na zdjęciu Fotopolan spotkanie III więcej zdjęć (28) Zbudowano: 2012.09.1-2 Kolejne spotkanie w gościnie u Zofii i Pawła. W bajkach byłoby i ja tam byłem miód i wino piłem... Ja tam byłem, ale nie piłem bo musiałem wrócić samochodem do Jeleniej Góry. Oni tam jeszcze są i próbują przekonac Festunga. Ciekawe jakich argumentów będą używać? Będzie im trudno bo Adaś ma mocną głowę. Jutro wpadną inne zdjęcia autorstwa wielu z uczestników spotkania. Dzisiaj ja zamieszczam pierwszy!;-) Rzędne spotkania: 50,45.1401N, 17,5.1083E i 208,39 mnpm. Fotopolanie w akcji więcej zdjęć (790) Fotopolska więcej zdjęć (18) |