starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 18 głosów | średnia głosów: 5.99

Polska Fotopolska Fotopolanie w akcji Fotopolan spotkania w Gęsińcu Fotopolan spotkanie III

1 września 2012 , Kazimierz przywozi z kotliny jeleniogórskiej miejscowe rarytasy. W zeszłym roku mieliśmy okazję smakować likieru ze Staniszowa , tym razem był likier karkonoski. Bardzo mi smakował!

Skomentuj zdjęcie
Specjał warty degustacji... :) I mnie smakował... Dziękuję :)
2012-09-03 20:25:29 (13 lat temu)
x xx
+1 głosów:1
Dz.U. 2002 nr 147 poz. 1231
Obwieszczenie Ministra Zdrowia z dnia 22 lipca 2002 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.


2012-09-03 20:29:30 (13 lat temu)
do x xx: Że niby co? Przetłumacz z prawniczego na nasze:).
2012-09-03 20:37:55 (13 lat temu)
W odniesieniu do cytowanego obwieszczenia - ostatnio o Pszczynie było trochę głośno w mediach, a to za sprawą pewnego teledysku miejscowego zespołu Huge CCM, który nagrał metalową wersję piosenki zespołu regionalnego o tytule "Gorzołka jest dobro". Jak teledysk ujrzał światło dzienne, to się zaczęło - telefony do Pszczyńskiego Centrum Kultury, etc. o tym, że ustawa o wychowaniu w trzeźwości, a tu w teledysku leje się gorzołka (wódka). Na tym zdjęciu tylko jest pokazywana butelka i nie do końca wiadomo czy jest zawartość, a Zygmunt już przypomina o ustawie.
2012-09-03 20:38:11 (13 lat temu)
do Danuta B.: "§10. Strona nie ma na celu promowania jakichkolwiek ideologii faszystowskich, komunistycznych lub podobnych"
trochę podchodzi pod podobne.
2012-09-03 20:45:11 (13 lat temu)
ZPKSoft
+2 głosów:2
do x xx: No wiesz, syropek Ci przeszkadza ;)
2012-09-03 20:46:32 (13 lat temu)
do x xx: Że brunatne? Żartujesz sobie z nas, bo zwyczajnie Ci żal, żeś nie spróbował:).
2012-09-03 20:57:20 (13 lat temu)
x xx
+1 głosów:1
do ZPKSoft: nie przeszkadza, ale fotopolska to ulubiony portal dzieci i młodzieży i takie dzieci czytając mój wpis myślą że to edukacyjny program zwalczający patologie, coś jak te obrazki co mają być na papierosach , tyle że tu pokazują skutki picia wódki.
2012-09-03 20:59:12 (13 lat temu)
do x xx: To żadna wódka Zygmuncie ale zdrowotny likier na trawienie. Prawie jak lekarstwo, i trochę podobnie smakuje ;-)
2012-09-03 21:06:44 (13 lat temu)
do Danuta B.: pewnie żal, coś jak z psem ogrodnika pilnującm jabłek :)
ale mamik coś o leczniczych właściwościach pisze, no więc jak dla zdrowotności to mus :)
2012-09-03 21:08:20 (13 lat temu)
do mamik: Jasne, toż to same zioła tyle, że na spirytusie. Trzeba spróbować aby ocenić. Nawet ja, antyalkoholiczka oceniam go bardzo pozytywnie. Dzięki nim można strawić nawet chleb ze smalcem, prawdziwy digestif !
2012-09-03 21:11:13 (13 lat temu)
do x xx: Tu pokazujemy przyczyny, a nie skutki! Skutki to sobie przesyłamy na priva:).
2012-09-03 21:11:14 (13 lat temu)
do Danuta B.: i bardzo dobrze, spodobałoby się i w przyszłym roku zwaliłyby tłumy i nie byłoby tak miło i kameralnie.
2012-09-03 21:16:29 (13 lat temu)
do x xx: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2012-09-03 21:19:01 (13 lat temu)
do Danuta B.: i dobrze , byłoby zbyt wielu chętnych a to już kłopot dla gospodarzy i nie tak kameralnie by było.
2012-09-03 21:19:29 (13 lat temu)
Wszystkie smakołyki są dla ludzi i trzeba spróbować.
2012-09-03 21:20:52 (13 lat temu)
czy kasowanie komentarzy w nowej edycji portalu nadal dla wybranych ?
2012-09-03 21:24:56 (13 lat temu)
Gdy fotopolanie balowali na południu , ja śmigałem sznelcugiem na północ :)
Ludzie ile tam było gatunków perlistego napoju to aż strach się bać :) A i tego było mało :))
Ciekawe co w tej kwestii mieli by do powiedzenia "stróże " moralności i takich tam pierdu , pierdu :))
2012-09-03 21:25:04 (13 lat temu)
Będę musiał sobie kupić to lekarstwo karkonoskie i samemu sprawdzić jak smakuje bo jeszcze nie miałem okazji!;-)
2012-09-03 22:14:46 (13 lat temu)
Jarosław Dubowski
+1 głosów:1
Do rytmu spod belki coś błyska na kształt butelki, zna obyczaj lud ;)
2012-09-08 12:16:53 (13 lat temu)
Danuta B.
Na stronie od 2004 czerwiec
22 lat 0 miesięcy 4 dni
Dodane: 3 września 2012, godz. 18:28:41
Autor: Festung ... więcej (17)
Rozmiar: 1142px x 1200px
Aparat: Canon PowerShot SX10 IS
1 / 60sƒ / 2.8ISO 2505mm
0 pobrań
1002 odsłony
5.99 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Danuta B.
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolan spotkanie III
więcej zdjęć (28)
Zbudowano: 2012.09.1-2
Kolejne spotkanie w gościnie u Zofii i Pawła. W bajkach byłoby i ja tam byłem miód i wino piłem... Ja tam byłem, ale nie piłem bo musiałem wrócić samochodem do Jeleniej Góry. Oni tam jeszcze są i próbują przekonac Festunga. Ciekawe jakich argumentów będą używać? Będzie im trudno bo Adaś ma mocną głowę. Jutro wpadną inne zdjęcia autorstwa wielu z uczestników spotkania. Dzisiaj ja zamieszczam pierwszy!;-)
Rzędne spotkania: 50,45.1401N, 17,5.1083E i 208,39 mnpm.
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)