starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 15 głosów | średnia głosów: 5.97

Polska Fotopolska Fotopolanie w akcji Fotopolan spotkania w Gęsińcu Fotopolan spotkanie III

1 września 2012 , Zajęcia nocne Fotopolan... ;)

Skomentuj zdjęcie
Omyłkowo wrzuciłem dwa razy to samo zdjęcie. Po podmianie na inne, miniaturka pozostaje bez zmian :(
2012-09-02 22:04:56 (13 lat temu)
Marek Kuliński
+2 głosów:2
To też wygląda na jakąś odmianę tańca ;)
2012-09-02 22:05:37 (13 lat temu)
do Marek Kuliński: Dobry taniec nie jest zły..... ;)
2012-09-02 22:08:02 (13 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Musisz przestawić godzinę w aparacie bo 16:41:05 to jeszcze nie noc ;))
2012-09-02 22:52:41 (13 lat temu)
do pawulon: Niektórym już robiło się ciemno ;)
2012-09-02 22:58:25 (13 lat temu)
do ZPKSoft: Mnie chyba już tak sądząc po zdjęciu ;))
2012-09-02 23:05:29 (13 lat temu)
do pawulon: Dzięki za przypomnienie :) Po ostatnim ładowaniu widocznie gdzieś mi to umknęło ;)
2012-09-02 23:08:47 (13 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Też bym nie zwrócił uwagi, ale byłem ciekaw o której to godzinie mi tak coś zaszkodziło że robiłem takie wygibasy. Wyglądam jak bym parodiował Frankensteina ;))
2012-09-02 23:13:27 (13 lat temu)
do pawulon: Podpowiem Ci, że chwilkę wcześniej rzuciłeś piłkę. Niestety nie udało mi się jej złapać w kadr :)
2012-09-02 23:16:55 (13 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): ;))
2012-09-02 23:17:57 (13 lat temu)
WW
+4 głosów:4
do Arkadiusz K. (Arro): I tak wiemy, jak było naprawdę - Pawulon rzucał kamieniami w okoliczne domy. Cały powiat teraz o tym huczy.
2012-09-02 23:39:38 (13 lat temu)
Danuta B.
+3 głosów:3
Z niefortunnych kadrów i śmiesznych wyrazów twarzy uzbieralibyśmy niezłą kolekcję. Własnie sobie przeglądam:).
2012-09-03 16:51:54 (13 lat temu)
do Danuta B.: Faktycznie, kilka trafionych strzałów się udało... ;))
2012-09-04 06:56:15 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
Na stronie od 2009 wrzesień
16 lat 9 miesięcy 0 dni
Dodane: 2 września 2012, godz. 22:00:52
Autor zdjęcia: Arkadiusz K. (Arro)
Rozmiar: 1300px x 884px
Aparat: NIKON D5000
1 / 100sƒ / 5ISO 40018mm
0 pobrań
898 odsłon
5.97 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Arkadiusz K. (Arro)
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolan spotkanie III
więcej zdjęć (28)
Zbudowano: 2012.09.1-2
Kolejne spotkanie w gościnie u Zofii i Pawła. W bajkach byłoby i ja tam byłem miód i wino piłem... Ja tam byłem, ale nie piłem bo musiałem wrócić samochodem do Jeleniej Góry. Oni tam jeszcze są i próbują przekonac Festunga. Ciekawe jakich argumentów będą używać? Będzie im trudno bo Adaś ma mocną głowę. Jutro wpadną inne zdjęcia autorstwa wielu z uczestników spotkania. Dzisiaj ja zamieszczam pierwszy!;-)
Rzędne spotkania: 50,45.1401N, 17,5.1083E i 208,39 mnpm.
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)