|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 25 głosów | średnia głosów: 6
1 września 2012 , Chwila poważnych rozmów ;)Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 1 września 2012, godz. 22:18:50 Autor zdjęcia: Marek Kuliński Rozmiar: 1300px x 975px Aparat: Canon PowerShot A720 IS 1 / 100sƒ / 4ISO 806mm
0 pobrań 1312 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Marek Kuliński Obiekty widoczne na zdjęciu Fotopolan spotkanie III więcej zdjęć (28) Zbudowano: 2012.09.1-2 Kolejne spotkanie w gościnie u Zofii i Pawła. W bajkach byłoby i ja tam byłem miód i wino piłem... Ja tam byłem, ale nie piłem bo musiałem wrócić samochodem do Jeleniej Góry. Oni tam jeszcze są i próbują przekonac Festunga. Ciekawe jakich argumentów będą używać? Będzie im trudno bo Adaś ma mocną głowę. Jutro wpadną inne zdjęcia autorstwa wielu z uczestników spotkania. Dzisiaj ja zamieszczam pierwszy!;-) Rzędne spotkania: 50,45.1401N, 17,5.1083E i 208,39 mnpm. Fotopolanie w akcji więcej zdjęć (790) Fotopolska więcej zdjęć (18) |