starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 25 głosów | średnia głosów: 6

Polska Fotopolska Fotopolanie w akcji Fotopolan spotkania w Gęsińcu Fotopolan spotkanie III

1 września 2012 , Chwila poważnych rozmów ;)

Skomentuj zdjęcie
Uwielbiam takie chwile. Żałuję że mnie tam nie ma.
2012-09-01 22:55:43 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
+3 głosów:3
do † Andrzej Mastalerz: I masz czego żałować... Rozmowy "na każdy temat" budowały odpowiedni klimat, choć nie tylko one... ;) Oczywiście pięknie dziękujemy Zosi i Pawłowi - gospodarzom spotkania... :)
2012-09-02 19:03:04 (13 lat temu)
Od 7 września do 14 10 będzie wystawa o wrocławskich tramwajach w Muzeum Miejskim. Może umówmy się tam na spotkanie.Chciałbym zobaczyć i poznać wrocławskich Fotopolan.Mogę tam być pomiędzy 10 i 15 września.
2012-09-04 00:50:51 (13 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Ja bardzo chętnie - trzeba tylko ustalić konkretny termin :)
2012-09-04 08:52:19 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Proponuję sobotę 25 września ok godziny 15.
2012-09-04 23:35:28 (13 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: 25 wypada we wtorek
2012-09-04 23:52:56 (13 lat temu)
WW
+2 głosów:2
do Pako45: Andrzejowi chodziło o rok 2021.
2012-09-05 00:22:21 (13 lat temu)
Pako45
+2 głosów:2
do WW: no chyba że tak, 25.09.2021 to sobota ;-)
2012-09-05 00:29:58 (13 lat temu)
do Pako45: Po ciemku mylę klawisze. Miało być 15 o 15.
2012-09-05 14:49:53 (13 lat temu)
Marek Kuliński
Na stronie od 2010 listopad
15 lat 7 miesięcy 8 dni
Dodane: 1 września 2012, godz. 22:18:50
Autor zdjęcia: Marek Kuliński
Rozmiar: 1300px x 975px
Aparat: Canon PowerShot A720 IS
1 / 100sƒ / 4ISO 806mm
0 pobrań
1312 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Marek Kuliński
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolan spotkanie III
więcej zdjęć (28)
Zbudowano: 2012.09.1-2
Kolejne spotkanie w gościnie u Zofii i Pawła. W bajkach byłoby i ja tam byłem miód i wino piłem... Ja tam byłem, ale nie piłem bo musiałem wrócić samochodem do Jeleniej Góry. Oni tam jeszcze są i próbują przekonac Festunga. Ciekawe jakich argumentów będą używać? Będzie im trudno bo Adaś ma mocną głowę. Jutro wpadną inne zdjęcia autorstwa wielu z uczestników spotkania. Dzisiaj ja zamieszczam pierwszy!;-)
Rzędne spotkania: 50,45.1401N, 17,5.1083E i 208,39 mnpm.
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)