starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 24 głosy | średnia głosów: 6

Polska Fotopolska Fotopolanie w akcji Fotopolan spotkania w Gęsińcu Fotopolan spotkanie III

1 września 2012 , Marek Kuliński serwuje fantastyczne szaszłyki własnej roboty (choć pewno to żona Emilia przyrządziła:). Były znakomite, ja roślinożerca to potwierdzam.

Skomentuj zdjęcie
Marek Kuliński
+3 głosów:3
Niniejszym bardzo przepraszam fotopiecha PAKO za psychiczne znęcanie się nad jego zmysłem powonienia.
2012-09-02 21:18:01 (13 lat temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do Marek Kuliński: Przekazałam my przeprosiny i ...zostały przyjęte ;))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2012-09-02 22:04:36 (13 lat temu)
jurekpogodno
+2 głosów:2
do Marek Kuliński: Marku , to co uczyniłeś z Pako , to jest stalin-kiełbasing :))
2012-09-03 15:13:25 (13 lat temu)
Danuta B.
Na stronie od 2004 czerwiec
22 lat 0 miesięcy 4 dni
Dodane: 2 września 2012, godz. 20:55:37
Rozmiar: 1019px x 1400px
Aparat: Canon EOS 5D
1 / 200sƒ / 10ISO 40017mm
0 pobrań
1023 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Danuta B.
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolan spotkanie III
więcej zdjęć (28)
Zbudowano: 2012.09.1-2
Kolejne spotkanie w gościnie u Zofii i Pawła. W bajkach byłoby i ja tam byłem miód i wino piłem... Ja tam byłem, ale nie piłem bo musiałem wrócić samochodem do Jeleniej Góry. Oni tam jeszcze są i próbują przekonac Festunga. Ciekawe jakich argumentów będą używać? Będzie im trudno bo Adaś ma mocną głowę. Jutro wpadną inne zdjęcia autorstwa wielu z uczestników spotkania. Dzisiaj ja zamieszczam pierwszy!;-)
Rzędne spotkania: 50,45.1401N, 17,5.1083E i 208,39 mnpm.
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)