starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 18 głosów | średnia głosów: 6

Polska Fotopolska Fotopolanie w akcji Fotopolan spotkania w Gęsińcu Fotopolan spotkanie III

1 września 2012 , Czas na szaszłyki... Były rewelacyjne!

Skomentuj zdjęcie
Marek Kuliński
+1 głosów:1
A Sławek zabija Cię wzrokiem ;)
2012-09-02 21:09:20 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
+2 głosów:2
do Marek Kuliński: Normalnie strach się bać ;)
2012-09-02 21:13:01 (13 lat temu)
Marek Kuliński
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Teraz dopiero zauważyłem że już wstawał :)
2012-09-02 21:23:13 (13 lat temu)
do Marek Kuliński: Na szczęście wszystko pokojowo się zakończyło :)
2012-09-02 21:32:21 (13 lat temu)
Neo[EZN]
+1 głosów:1
Potwierdzam - szaszłyki super! :) Kiełbaska też dobra.
2012-09-02 21:33:46 (13 lat temu)
Danuta B.
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: A to ciasto, które Wam tak smakowało, to specjalność Ani mamikowej. Rewelacja!
2012-09-03 10:16:07 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
Na stronie od 2009 wrzesień
16 lat 9 miesięcy 0 dni
Dodane: 2 września 2012, godz. 21:05:31
Autor zdjęcia: Arkadiusz K. (Arro)
Rozmiar: 1300px x 913px
Aparat: NIKON D5000
1 / 100sƒ / 5ISO 40021mm
0 pobrań
808 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Arkadiusz K. (Arro)
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolan spotkanie III
więcej zdjęć (28)
Zbudowano: 2012.09.1-2
Kolejne spotkanie w gościnie u Zofii i Pawła. W bajkach byłoby i ja tam byłem miód i wino piłem... Ja tam byłem, ale nie piłem bo musiałem wrócić samochodem do Jeleniej Góry. Oni tam jeszcze są i próbują przekonac Festunga. Ciekawe jakich argumentów będą używać? Będzie im trudno bo Adaś ma mocną głowę. Jutro wpadną inne zdjęcia autorstwa wielu z uczestników spotkania. Dzisiaj ja zamieszczam pierwszy!;-)
Rzędne spotkania: 50,45.1401N, 17,5.1083E i 208,39 mnpm.
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)