26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Fotopolan spotkania w Gęsińcu
2011.05.7
8

Fotopolan spotkanie I

2011.08.28

Fotopolan spotkanie II

2012.09.1
2

Fotopolan spotkanie III

2014.01.11
12

Fotopolan spotkanie IV

2014.06.28
29

Fotopolan spotkanie V

2015.05.30
31

Fotopolan spotkanie VI

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
gregorr
 
2011-09-01 19:09:35 (14 lat temu)
mietok
 
do gregorr: OK - pomalutku :))
2011-09-01 19:13:55 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Niektórzy z niecierpliwieni przegryzają małe "co nieco".
2011-09-03 17:32:43 (14 lat temu)
mar
 
+3 głosów:3
Zosia sobie przypomina...jak to pokazywał pawulon?
2011-09-01 19:42:30 (14 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
a na ziemi suszone konopie indyjskie... :-)
2011-09-01 20:56:32 (14 lat temu)
Siloy
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Na ognisko "jak znalazł" ... :)
2011-09-01 21:08:04 (14 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do Siloy: Po takim ognisku dopiero musiało być wesoło... ;) Pozdrówki dla Fotopolan :)
2011-09-01 21:12:09 (14 lat temu)
Kavikvs
 
do Arkadiusz K. (Arro): Niekoniecznie. Z autopsji wiem, że takie eksperymenty kończą się zwykłym bólem głowy.
2011-09-01 21:14:20 (14 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do Kavikvs: No cóż, aż takich eksperymentów nie prowadziłem ale skoro tak twierdzisz, zaufam słowom Twym :)
2011-09-01 21:17:53 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+4 głosów:4
Strach znaleźć się w zasięgu rażenia tego obiektywu, osobliwie na skraju kadru. Obraz jest brzegami nieco rozciągany, a ludzie wydają się grubsi. Tu widać jak wyciągnięta jest w tle cegła, o Grzegorzu nie wspomnę:).
2011-09-01 21:46:54 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Zosia też dziwnie wygląda :)
2011-09-01 23:16:35 (14 lat temu)
BAL†
 
do Danuta B.: Może to ten nowy obiektyw Mietka robi takie cudeńka ;(
2011-09-01 23:27:11 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do BAL†: A jakże, juści on :)
2011-09-01 23:30:06 (14 lat temu)
BAL†
 
+2 głosów:2
do mar: Dwa palce złożone? Przecież oznacza to: mniej więcej palca w ... :))
2011-09-01 23:31:30 (14 lat temu)
ragnar
 
Sigma 10-20 lubi architekturę i krajobrazy gorzej z ludźmi :)
2011-09-02 22:06:53 (14 lat temu)
ragnar
 
...i samochodami, ale to żaden ultra szerokokątny nie zdzierży.
2011-09-02 22:08:08 (14 lat temu)
Guderian
 
+1 głosów:7
No i czar prysnął...... :(
2012-01-24 21:05:37 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+5 głosów:5
do Guderian: ???
2012-01-24 21:10:22 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+4 głosów:4
do Guderian: ???
2012-01-24 21:13:39 (14 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do Guderian: hm?
2012-01-24 21:29:06 (14 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+6 głosów:7
do Kavikvs: Jak to dlaczego. Pawulon okazał się mniej przystojny niż Guderian myślał... ;)
2012-01-24 21:29:51 (14 lat temu)
Guderian
 
+2 głosów:3
Oooo jakie poruszenie :),Pawulon jest "ładny"
(choć nie wiem który to pan) , chodziło mi o to że nie ma już tego klimatu jaki był na fotach z 57r.
2012-01-24 21:34:33 (14 lat temu)
edek_
 
+3 głosów:4
do Guderian: Nadwyraz przystojny Pawulon z okularami na czole.
2012-01-24 21:36:16 (14 lat temu)
Guderian
 
+1 głosów:3
jednak dostałem jednego plusa ,ciekawe od kogo :):):)
2012-01-24 21:36:23 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:4
do Guderian: Chyba od dyżurnego minusiarza, który zawsze w opozycji:).
2012-01-24 21:38:06 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do Guderian: Nic już nie będzie takie samo.
2012-01-24 21:47:50 (14 lat temu)
† Festung
 
+4 głosów:4
To jest po prostu sprawa kindersztuby. Faceci polscy są (zakładam, że powinni być) dżentelmenami. Jeżeli na komentowanym zdjęciu jest niewiasta, tym bardziej aktywna uczestniczka naszego portalu, należy powstrzymać się z komentarzem dwuznacznym, który może być źle odczytanym, ad personam, niosącym niepotrzebną przykrość. Taki był właśnie Twój komentarz Guderianie, zakładam, że nie płynący ze złej woli, tylko braku wspomnianej na początku kindersztuby.
2012-01-24 21:50:36 (14 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:5
do Guderian: Aż się zaczerwieniłem ;))
2012-01-24 21:58:36 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do pawulon: Chciałabym to zobaczyć :)
2012-01-24 22:07:13 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: To przyjedź a zobaczysz ;)
2012-01-24 22:08:52 (14 lat temu)
Guderian
 
+4 głosów:5
do † Festung: Pomimo usilnych starań rodziców ,w moim przypadku z kindersztuby nic nie wyszło,wszelkie próby tzw.dobrego wychowania i karania przynosiły skutek odwrotny od zamierzonego. I tak mi zostało do dzisiaj.Zawsze mówię (piszę) to co myślę ,bez owijania w bawełnę.Często mi się za to obrywa ,ale przywykłem.
2012-01-24 22:14:38 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do pawulon: Dobra, ale w przyszłym tygodniu, bo wszystkie wcześniejsze terminy mam już zajęte. Ale czy ten rumieniec utrzyma się ;)
2012-01-24 22:15:50 (14 lat temu)
selene
 
+5 głosów:5
Guderian, a może zamiast dyskutować dałbyś w końcu jakieś zdjęcie. Bardzo proszę ......
2012-01-24 22:24:59 (14 lat temu)
WW
 
+4 głosów:4
do edek_: To ze strony Edka jednoznaczna deklaracja. Co zrobi Pawulon? Czy Fotopolska połączy samotne serca?
2012-01-24 23:06:55 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do WW: Ej, nie rozpędzaj się, ja już jestem zajęty ;)
2012-01-24 23:10:56 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Jak się nie utrzyma to wywołam na twarzy następny ;)
2012-01-24 23:12:00 (14 lat temu)
jurekpogodno
 
+2 głosów:4
...nadejszła wiekopomna chiwła ...oto główni sprawcy ACTA ...uśmiechnijcie się jesteście w ukrytej kamerze :)))
2012-01-25 12:52:26 (14 lat temu)
Guderian
 
+2 głosów:3
do selene: Moje zdjęcia wystawił Nemo,a te które mi zostały nie nadają się stronę ,gdyż w przeważającej ich części ,uwieczniłem na nich tabor kolejowy.(jakiś czas temu była o tym dyskusja }.Pozostałych jak np.dwa negatywy po 36 klatek z Huty Łabędy i im podobnych na razie nie wrzucę.
2012-01-25 15:34:38 (14 lat temu)
† KazimierzP
 
+4 głosów:4
Gdy czytam takie "dyskusje". Takie mimowolne chlapnięcia to przypomina mi się powiedzenie mojej św. pamięci babci: "puszcza bąka, a on brzdąka!". Tak i tu, Guderianowi się "walnęło" i teraz nie wie jak to brzdąkanie powstrzymać! Ale widać po wypowiedziach, że nie wyrosły, na szczęście, jakieś mury między rozmówcami!;-)
2012-01-25 16:38:10 (14 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:4
Mam propozycję (nie do odrzucenia): pogadaliśmy sobie, popieprzylismy (jak to mniej więcej zauważył Kazio), a teraz czas wielki wyciąć czyli usunąć całe to pałowanie w niebyt. Co Wy na to? Chwila, moment i po sprawie.
PS. Wczoraj było wielkie święto Zosi.
2012-01-25 17:08:32 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do † Festung: Aha, wrócę za ok. godzinę, teraz idę się zdrzemnąć. Jakby co:)
2012-01-25 17:11:43 (14 lat temu)
4 Dyskusje (ostatnia 14 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina