|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 25 głosów | średnia głosów: 6
1 września 2012 , Prace studyjne nad udoskonalaniem portalu fotopolska.eu.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 2 września 2012, godz. 23:05:45 Autor zdjęcia: ZPKSoft Rozmiar: 1600px x 1200px Aparat: FinePix S2500HD 1 / 45sƒ / 3.1ISO 4005mm
0 pobrań 934 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia ZPKSoft Obiekty widoczne na zdjęciu Fotopolan spotkanie III więcej zdjęć (28) Zbudowano: 2012.09.1-2 Kolejne spotkanie w gościnie u Zofii i Pawła. W bajkach byłoby i ja tam byłem miód i wino piłem... Ja tam byłem, ale nie piłem bo musiałem wrócić samochodem do Jeleniej Góry. Oni tam jeszcze są i próbują przekonac Festunga. Ciekawe jakich argumentów będą używać? Będzie im trudno bo Adaś ma mocną głowę. Jutro wpadną inne zdjęcia autorstwa wielu z uczestników spotkania. Dzisiaj ja zamieszczam pierwszy!;-) Rzędne spotkania: 50,45.1401N, 17,5.1083E i 208,39 mnpm. Fotopolanie w akcji więcej zdjęć (790) Fotopolska więcej zdjęć (18) |