starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 25 głosów | średnia głosów: 6

Polska Fotopolska Fotopolanie w akcji Fotopolan spotkania w Gęsińcu Fotopolan spotkanie III

1 września 2012 , Prace studyjne nad udoskonalaniem portalu fotopolska.eu.

Skomentuj zdjęcie
A ja za chwilę "po angielsku" się ulotniłem. Miałem do przejechania ponad 150 km - nie po autostradzie!;-)
2012-09-02 23:27:26 (13 lat temu)
do † KazimierzP: Przez Schweidnitz? :)
2012-09-02 23:29:09 (13 lat temu)
Nie, przez Świdnicę jest ponad 130, ale musiałem jeszcze wstąpić gdzieś nie po drodze!
2012-09-02 23:34:57 (13 lat temu)
do † KazimierzP: Nie zazdroszczę :) Autostradą ten dystans to teoretycznie "chwilka" ;)
2012-09-02 23:35:02 (13 lat temu)
Można kawałek autostradą, ale od zjazdu od Strzelina do zjazdu na Wrocław są bramki "od płacenia" które zbyt wydatnie opóźniają przejazd. Jak się jedzie kilkaset kilometrów to to się nadrabia, ale na krótkim dystansie nie!
2012-09-02 23:41:47 (13 lat temu)
do † KazimierzP: Kaziu i nie zdążyłam dać Ci pocztówek z widokami Strzelina, które przekazał dla wszystkich Mietok. Jak podasz mi swój adres na priva to prześlę.
2012-09-03 09:26:15 (13 lat temu)
do ZPKSoft: Zosiu! Spokojnie - co się odwlecze to nie uciecze!;-)
2012-09-03 09:59:36 (13 lat temu)
do † KazimierzP: Wobec tego będą na Ciebie czekały. Ale szkoda, że musiałeś tak wcześnie nas opuścić, tyle jeszcze było do pogadania.
2012-09-03 10:03:20 (13 lat temu)
do † KazimierzP: Zauważyliśmy Twoje zniknięcie. Gdybyśmy znali Twoje plany, na pewno zostałbyś z nami dłużej:).
2012-09-03 10:13:19 (13 lat temu)
ZPKSoft
Na stronie od 2011 styczeń
15 lat 5 miesięcy 24 dni
Dodane: 2 września 2012, godz. 23:05:45
Autor zdjęcia: ZPKSoft
Rozmiar: 1600px x 1200px
Aparat: FinePix S2500HD
1 / 45sƒ / 3.1ISO 4005mm
0 pobrań
934 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia ZPKSoft
Obiekty widoczne na zdjęciu
Fotopolan spotkanie III
więcej zdjęć (28)
Zbudowano: 2012.09.1-2
Kolejne spotkanie w gościnie u Zofii i Pawła. W bajkach byłoby i ja tam byłem miód i wino piłem... Ja tam byłem, ale nie piłem bo musiałem wrócić samochodem do Jeleniej Góry. Oni tam jeszcze są i próbują przekonac Festunga. Ciekawe jakich argumentów będą używać? Będzie im trudno bo Adaś ma mocną głowę. Jutro wpadną inne zdjęcia autorstwa wielu z uczestników spotkania. Dzisiaj ja zamieszczam pierwszy!;-)
Rzędne spotkania: 50,45.1401N, 17,5.1083E i 208,39 mnpm.
Fotopolanie w akcji
więcej zdjęć (790)
Fotopolska
więcej zdjęć (18)