|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1920-1930 , Bocznica do Wielkopolskiej Wytwórni Chemicznej ( póżniejsza Pollena-Lechia ) na Starołęce. |
ulica Starołęcka jest równoległa do toru głównego,bocznica jej nie przecinała. Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie 2013-12-26 01:07:00 (12 lat temu)
|
|
Na stronie od 2013 kwiecień
13 lat 2 miesiące 11 dni |