|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 2 głosy | średnia głosów: 5.77
4 kwietnia 2010 , Ulica Spiska - prawdopodobnie tędy szła linia tramwajowa na Gaj, od ulicy Ślężnej do Długopolskiej.Skomentuj zdjęcie |
0 pobrań 585 odsłon 5.77 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN] Obiekty widoczne na zdjęciu ul. Spiska więcej zdjęć (224) Dawniej: Zipser Strasse, Kärntnerstrasse (Karyncka), Oltaschiner Kirchweg |