starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 5.69

Polska woj. dolnośląskie Wrocław Gaj ul. Spiska

4 kwietnia 2010 , Ulica Spiska. Ta asfaltowa łata to może być ślad po usuniętym torze linii tramwajowej na Gaj.

Skomentuj zdjęcie
A pytanie właśnie czy usuniętym, czy nie do końca. Raczej tego nie sprawdzimy, tego odcinka przebudowa nie obejmuje.
2014-12-24 17:01:03 (11 lat temu)
do Licho: Przyglądałem się tej łacie szukając jakiegoś uciętego toru ale na próżno. Wątpię że chciało im się ucinać tor i zostawiać 3m kawałek - inaczej tej łaty by nie robili, chyba że kostka była kiepska przy szynach. Tutaj przydałby się wykrywacz metalu którego jeszcze od tych parunastu lat nie kupiłem :) Można by było pewnie odkryć sporo ciekawostek bez czekania na remont -
- układ torów na tej końcówce przewidziałem idealnie zanim odsłonili tory choć były też i końcówki takie jak ta nowa na Świeradowskiej.
2014-12-24 21:02:01 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Gdyby kostkę przy szynach porządnie ułożyli to wyrywanie szyny by wymagało trochę wysiłku i prościej by było zostawić.
2014-12-24 23:36:56 (11 lat temu)
do Licho: Czytając o tym jak szybko budowali tę linię (a niedługo później poprawiali bo tory się zaczęły rozłazić) to wątpię żeby chciało im się porządnie układać tu kostkę no ale może kiedyś się dowiemy czy jest tu tor.

A tak przy okazji -
"Unable to open .qmail-licho: access denied. (#4.3.0)
I'm not going to try again; this message has been in the queue too long."

Drugi mail nie doszedł :( - jeden z gmaila drugi z domeny strony wysłany na początku listopada.
2014-12-25 00:08:19 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: I od listopada serwer czekał na wysyłkę informacji o niemożliwości dostarczenia tekstu? ... najczęściej trwa tyo ułąmek sekundy... czasem dzień... no dwa... ale kilka tygodni???
2014-12-25 00:10:02 (11 lat temu)
do esski : Jak wysłałem maila ze skrzynki fotopolski 11 listopada to info o błędzie przyszło 18 listopada a jak wysłałem z gmaila 17 grudnia to przyszedł dzisiaj czyli 7-8 dni później przychodzi info od serwera lilith - pewnie pośredniczący.
2014-12-25 00:14:36 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Dziwne rzeczy się jak widać w serwerowni zdarzają. .......Ja spadam, idziemy na wigilię... najpierw wy, teraz na mnie pora :)
2014-12-25 00:18:51 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Oopsie. Złe prawa dostępu. Nareperowałem.
2014-12-25 00:19:29 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Nie, docelowy. Pośredniczące serwery pocztowe to dopraszanie się o spam. Maile w kolejce się po tygodniu przeterminowują.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2014-12-25 00:20:46 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Weźże waść poślij je jeszcze raz, chyba, że to nic istotnego było.
2014-12-25 11:41:47 (11 lat temu)
Neo[EZN]
Na stronie od 2001 wrzesień
24 lat 9 miesięcy 12 dni
Dodane: 31 sierpnia 2014, godz. 21:57:13
Autor zdjęcia: Neo[EZN]
Rozmiar: 1600px x 1063px
0 pobrań
725 odsłon
5.69 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN]
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. Spiska
więcej zdjęć (224)
Dawniej: Zipser Strasse, Kärntnerstrasse (Karyncka), Oltaschiner Kirchweg