starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 10 głosów | średnia głosów: 5.89

Polska woj. dolnośląskie Wałbrzych Dzielnica Podgórze I i II

Lata 1903-1907 , Podgórze (opis uzupełnię).

Skomentuj zdjęcie
Kawałek po lewej jest stacja Wałbrzych Główny. Mają ponoć wyremontować ten most i przywrócić kursowanie pociągów na tej trasie, pamiętam jak tędy jeździłem z i do Wrocławia. Jak na razie mają gdzie ćwiczyć adepci wspinaczki linowej ;)
2010-02-16 12:52:34 (16 lat temu)
do pawulon: To jest na wyjeździe z Wałbrzycha do Kłodzka - pociąg bezpośredni do Wrocławia raczej nie kursował tamtędy.
BTW - na zdjęciu widoczny wiadukt bez kratownicy wzmacniającej dodanej później.
2010-02-16 14:38:59 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Źle się wyraziłem, nie chodziło o to że przez ten most jeździł pociąg do Wrocławia, tylko że dojeżdżał na stację Wałbrzych Główny. Most jest ze 100 metrów od stacji i przechodzi się pod nim idąc z dworca na górskie szlaki, np. do schroniska \"Andrzejówka\" w Rybnicy lub na Górę Zamkową i dalej do Jedliny :)
2010-02-17 10:46:33 (16 lat temu)
moose
Na stronie od 2006 sierpień
19 lat 10 miesięcy 1 dzień
Dodane: 20 stycznia 2009, godz. 7:25:32
Autor: Georg Schroeder ... więcej (70)
Rozmiar: 1400px x 796px
11 pobrań
4615 odsłon
5.89 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia moose
Obiekty widoczne na zdjęciu
Dzielnica Podgórze I i II
więcej zdjęć (46)
Dawniej: Dittersbach (II), Ober Waldenburg (I)