| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat ząbkowicki
OBIEKTY - Ulica Krakowska
1
1a
1b
1c
3
30
31a

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Krakowska

Dawniej: Bruneweg + Weg zum Ursulinenkloster
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Być może zdjęcie jest starsze, spod ornamentu przebija napis w jęz. niemieckim.
2010-06-30 22:14:50 (15 lat temu)
WW* - Wpisałem, dziękuję.
2010-06-30 22:54:22 (15 lat temu)
Coś nawaliło, bo już trzeci raz wrzucam w ten obiekt fotografię i nie wchodzi
2010-06-30 22:58:45 (15 lat temu)
mamik
 
do Wacław Grabkowski: Skoro napisy są niemieckie to na pewno zdjęcie sprzed 1945
2010-06-30 22:18:12 (15 lat temu)
WW
 
do mamik: Zgadza się. Ja bym zaproponował datowanie 1934-1944. Notabene sama pocztówka nie może być starsza niż 1945-47, skoro używana jest forma \"Warta\".
2010-06-30 22:37:37 (15 lat temu)
TW40
 
Może się mylę, ale te zdjęcia jakoś mi wyglądają na l. 30...
2012-02-21 23:21:28 (14 lat temu)
selene
 
Ten rok wpisał właściciel tych zdjęć.
2012-02-21 23:31:06 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Fotopiesek!
2012-02-21 20:04:53 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Trzy fotopieski!
2012-02-21 20:05:11 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Czy już i wówczas był to obiekt dla krnąbrnych panienek. Jak byłam mała straszono mnie tym obiektem ! Tylko skąd tu pieski ?
2012-02-21 20:22:58 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Fotopiesek :)
2012-02-21 21:29:10 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Krysiu, jak możesz to na archiwaliach nie dawaj swojego podpisu, a bynajmniej w takich sytuacjach gdzie zasłania oryginalny opis, tak jak tu.
2012-02-21 22:00:14 (14 lat temu)
selene
 
Danusiu, zamieniłam zdjęcia. Usunęłam białe ramki i usunęłam podpis ale nie wiem dlaczego ta korekta nie przeszła. Zrobiłam to 3 godz.temu i nic!
2012-02-21 22:06:42 (14 lat temu)
selene
 
O,przepraszam ten komentarz miałam skierować do pawulona
2012-02-21 22:12:39 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
O teraz dobrze :))
2012-02-21 22:21:01 (14 lat temu)
selene
 
A u mnie nic nie zmieniło się . Miałam już taki przypadek. Zmieniło się dopiero na drugi dzień.
2012-02-21 22:26:23 (14 lat temu)
selene
 
+1 głosów:1
Do pawulon* Głupio mi ,ale nie wiem jak to zrobić. Dzięki za pomoc.
2012-02-21 22:37:00 (14 lat temu)
pawulon
 
do selene: Faktycznie, nawet po odświeżeniu nic się nie zmienia. Może spróbuj jeszcze raz dodać tą fotkę, tylko odhacz dodawanie nicka :)
2012-02-21 22:15:16 (14 lat temu)
pawulon
 
do selene: Zmieniło się tylko musisz odświeżyć stronkę ;)
2012-02-21 22:27:40 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do selene: Naciśnij prawy przycisk myszki a pojawi się lista opcji. Kliknij lewym przyciskiem myszki w ODŚWIEŻ... i po krzyku :)
2012-02-21 22:59:42 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Kucharek sześć:).
2012-02-21 20:21:22 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
Przypisałam do klasztoru zgodnie z podpisem ;)
2014-03-15 22:02:52 (12 lat temu)
Hellrid
 
do ZPKSoft: Podmieniłem na lepsze...
2014-03-15 22:05:12 (12 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Fotopiesek :)
2016-07-18 22:48:54 (9 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
Karykatury też tu umieszczamy ?
2017-08-05 18:09:26 (8 lat temu)
"Rany Boskie jestem kioskiem" ;)
2017-08-05 20:03:51 (8 lat temu)
do mag : Aż tak źle? ;) To IMHO udana modernizacja stonki...
2017-08-05 20:03:23 (8 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Pociąg, zwykły skład, nic szczególnego (taką fotkę można zrobić w wielu miejscach) ... autor pisze o karykaturze.
2017-08-05 21:06:52 (8 lat temu)
Gandalf
 
+2 głosów:2
do mag : Bo to jest karykatura IC, zarówno ciągnik jak i długość składu (dwie zdeklasowane jedynki), normalnie tak wyglądają składy PR, w porywach InterRegio.
2017-08-05 21:19:15 (8 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do Gandalf: Dokładnie o to mi chodzi. I jeszcze o ciąganie spalinowozem pociągów po liniach zelektryfikowanych.
Gwoli uczciwości trzeba dodać, że w takim kształcie to coś jedzie od Wrocławia.
2017-08-05 23:50:46 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Ulica Krakowska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: traugutta 70 Świętokrzyski urząd wojewódzki traugutta traugutta juchowo sieldce sieldce izabelów Zebrzydowice traugutta 70 zaniemyśl piątkowo złota brama złota złota sztynort brzeg brzeg sztynort Sienna Piaseczyńska dolna piaseczyńska dolna nowowiejska 11 gdańsk bzowa jeżyce podwale jelenia góra podwale jelenia gora podwale jelenia gora łokieć Poznań ul. Obornicka jelenia góra grunwaldzka łokieć Dźwiniacz poznan