| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Wrocławska
3
11
13
14
15
17
19
20
21
22
23
24
25
26
29
31
32
33
37
38
39
40
41
41
43
44a
45
45a
52
53
55
59
60
61
64
66
67
68
70
72

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Wrocławska

Dawniej: Breslauer Straße
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+3 głosów:3
Głodny boćko!
2013-04-01 17:16:08 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
Widziałem w internecie bardzo dużo komentarzy dotyczącego globalnego ocieplenia w obliczu tegorocznego marca, który był najzimniejszy od 26 lat ale trzeba wziąć pod uwagę to, że GLOBALNE to nie LOKALNE. Czyli jeśli w marcu w Pasikurowicach będzie -10 st.C. zamiast +5 st.C. to gdzieś indziej na świecie może być +20 zamiast -5. Żeby mówić o czymś globalnym to trzeba policzyć średnią z całego globu a nie tylko z jednego kraju.

Tak czy inaczej - pierwszy tydzień kwietnia ma być również bardzo mocno poniżej normy jeśli chodzi o temperaturę - ciekawe czy pierwszy raz za mojego żywota będą bezlistne drzewa 1 maja.
2013-04-01 17:20:12 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+1 głosów:1
Do Danuty! Nic nie robiłem przy kolorach, tak ten mały sony żony zapisuje!?!
2013-04-01 18:49:58 (13 lat temu)
do Danuta B.: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-04-01 18:45:52 (13 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Pamiętasz, co ostatnio mówił nam profesor?
2013-04-01 18:42:06 (13 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: U mmnie zaś marzec był nazimniejzy w notowanej historii meteo mojego miasta. Czyli od 146 lat.
2013-04-02 01:21:01 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do † Festung: Odnośnie czego?
2013-04-01 18:46:50 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Ja w tym sezonie skarmiłam ok. 100 kg słonecznika, tylko trochę prosa, bo nie było na nie amatorów. Czym karmić szpaki?
2013-04-01 18:51:57 (13 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Odnośnie tzw. globalnego ocieplenia w ocenie jego akademickich kolegów od meteorologii. To była b. pouczające:)
2013-04-01 19:32:47 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do † KazimierzP: Jakby spłaszczone tonalnie - światła trochę przyciemnić i kontrast nieco zwiększyć. A można różne ustawienia zastosować w już aparacie.
2013-04-01 18:55:43 (13 lat temu)
do Danuta B.: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-04-01 18:56:49 (13 lat temu)
do Danuta B.: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-04-01 18:58:51 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do Dariusz Łukasik: Ja do smalcu daję proso, kaszę grubą jęczmienną, słonecznik i co tam mam - siemię lniane, płatki itp. Wyczyściłam domową spiżarnię ze wszystkich remanentów. Kosom drobno kroję jabłka, ale zauważyłam, że tak sikorki , jak szczygły czy szpaki też je zjadają jak już nie ma niczego innego. Wszystkie ptaki wsuwają też rozłupane orzechy tak włoskie jak i laskowe.
2013-04-01 19:12:11 (13 lat temu)
esski
 
do ZPKSoft: Ja nie dokarmiam, wręcz przeciwnie, mam dość , szczególnie futrzanych gośći, Nic oprócz wiatrówki nie pomaga. Ani suszony mocz lisa, ani inne aromaty, anu naftalina, Gnieżdżą mi się bowiem na balkonie wiewiórki, znoszą przez 3/4 roku wszelkie śmieci z okoicy, gryzą (drewniane) dachówki, gryzą deski na balkonie i sajding na ścianach a także, wcale się nie szczypiąc - załatwiają swoje potrzeby. Jak ktoś ma SKUTECZNY sposób na pozbycie się tych futrzaków to zamieniam się w słuch.
2013-04-02 01:26:28 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do † Festung: I co powiedział? ... albo mnie nie było jeszcze wtedy albo nie usłyszałem.
2013-04-01 19:33:40 (13 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Mówiąc w skrócie: oni (ci od meteo) kpią z tego, ostatnio mocno nagłaśnianego ocieplenia (były podawane dowody). Zresztą sami widzimy: mamy ocieplenie przez oziębienie:)
2013-04-01 21:24:24 (13 lat temu)
Marek Kuliński
 
+1 głosów:1
do esski : Wprowadzić innego futrzaka na balkon, tzn. lisa ;)
2013-04-02 08:39:10 (13 lat temu)
Hellrid
 
Esski świetne zdjęcie -> znalezione! Wrocławska 45 :))
2014-05-31 14:35:45 (12 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Hellrid: Tylko małe jak na esskiego ;)
2014-05-31 14:37:46 (12 lat temu)
Hellrid
 
+2 głosów:2
Już nie gdzieś! To jest róg Wrocławskiej i Oleśnickiej, przechodzącej w Plater -> Wrocławska 11. Po prawej widoczna jest wieża ratuszowa, kamienica po lewej też zachowana. Obie jednak straciły swoje detale architektonicznej. Jednak co do Wrocławskiej 11 - zachowana jest tyczka do wieszania flagi, tutaj doskonale widoczna pomiędzy oknami nad wejściem. Na GSV można powiększyć, ukaże się kształt halabardy.
2015-01-03 00:15:00 (11 lat temu)
To, ze przy kościele był cmentarz nie oznacza ze był "kościołem cmentarnym". W większości wypadków budowano kościół i jednocześnie zakładano cmentarz.
2016-11-14 13:07:53 (9 lat temu)
To, ze wokół kościoła był cmentarz nie oznacza ze jest to "kościół cmentarny". Taki był system w dawnych czasach.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wiadomo
2016-11-15 08:21:21 (9 lat temu)
Treść inskrypcji na pamiątkowej tablicy: KOŚCIÓŁ POD WEZWANIEM ŚW. TRÓJCY wzniesiony w latach 1622-1631 otaczający go teren to dawna nekropolia będąca przez kilka stuleci miejscem grzebania kolejnych pokoleń bierutowian, dziś pamięć o tym cmentarzu jest wspomnieniem ludzi, którzy swoim życiem tworzyli historię tego miasta. Stojąc tu winniśmy oddać należny szacunek dla miejsca wiecznego spoczynku tych osób, teraz i w przyszłości. Urząd Miasta i Gminy w Bierutowie A.D. 2005.
2016-11-14 13:02:46 (9 lat temu)
Wolwro
 
+1 głosów:1
Ciekawe ujęcie. Z tej strony dom wygląda jak mała kamienica.
2017-06-13 12:04:49 (9 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
Domy przy Wrocławskiej.
2023-11-13 18:55:43 (2 lata temu)
Obecnie Wrocławska 38.
2018-09-10 15:58:08 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia 3 miesiące temu)
Ulica Wrocławska - obiekty i wydarzenia
31 32
72
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: międzyz międzyz radwanice radwanice solina ruhberg wrocławska bytom dzika autobusy w bytomiu mielno Łuczek 14 Nieporęt twarda petersburska aleje jeroz piekna 50 piekna 52 piekna 55 piekna 53 piekna 54 piekna 57 piekna 58 piekna 52 Olszowka 22 a „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” „Fabryka Wyrobów Tytoniowych Sarmatia” siedlce warszawska siedlce warsz wieczorka wieczorka okecie wrocław wrocław wrocław wrocław