26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat bocheński
OBIEKTY - Ulica Bernardyńska
1
7
8
9
10
13

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Bernardyńska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Do Zygmunta Kaczmarka : Może uda Ci się w wolnej chwili umiejscowić ten oraz inne obiekty z Bochni z fotek naszego koleżeństwa. Być może już nie istnieją.
2012-03-12 12:41:05 (14 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: to jest szkoła , dawniej nr.3 chodziłem do niej , teraz po reformie Gimnazjum nr.1

mam zdjęcia , ale co będę robil w jesieni ?
2012-03-12 12:54:19 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do x xx: Super, a mówiłeś , że tu nie pasujesz :)))
2012-03-12 16:15:00 (14 lat temu)
x xx
 
do ZPKSoft: no dobrze że to przenioslaś , jak wklejałem to nie było obiektu i nie widziałem tego zdjęcia , dziękuję:)
2012-03-12 17:00:01 (14 lat temu)
pawulon
 
do x xx: Nie było obiektu, ale dałeś dane więc go utworzyłem i dopisałem tamtą starą fotkę.
2012-03-12 17:01:55 (14 lat temu)
x xx
 
do pawulon: jeżeli w mieście jest 100 ulic i na każdej ulicy np. taki obiekt to to wszystko może stać się nieczytelne , bo czy warto dokładać zdjęcia tej szkoły jak ona nie była przebudowywana i wygląda jak wyglądala , ja nie kwestionuję ja tylko pytam , jeżeli jest ulica to ktoś wejdzie w ulicę i zobaczy wszytko oprócz szkoły , bo szkoła ma obiekt. Tak na marginesie zapytam tutaj Zosi o minus przy ocenie zdjęcia z dziśiaj , pytam bo chcę doskonalić warsztat i chętnie się dowiem o jaki błąd chodzi :) wolę nie prowadzić korenspondencji w tej formie bo problem mały albo całkiem malutki jest upubliczniany, czy to musi z automatu lecieć na pierwszą stronę ?
2012-03-12 17:12:31 (14 lat temu)
pawulon
 
do x xx: Zygmuncie, Ty zakładasz że ktoś szuka ulicy, ale większość zapytań w googlu nie będzie tyczyć się samej ulicy, ale właśnie znajdujących się na niej obiektów. Jak myślisz, ile osób będzie szukać ulicy X w Bochni, a ile Gimnazjum nr 1 w Bochni? Ja daję głowę że będzie to stosunek 80/90 : 1 na korzyść gimnazjum ;)
2012-03-12 20:03:05 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do x xx: A o które zdjęcie chodzi. Ja oceniam do 300 dziennie to mogę już nie pamiętać.
2012-03-12 20:06:24 (14 lat temu)
x xx
 
2012-03-12 20:11:31 (14 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do pawulon: pytam bo nie wiem , przeglądałem Twój dorobek te prawie 7000 zdjęć (nie wszystkie oczywiście) narobiliście się tu po pachy , nie chcę bym swoim niedoinformowaniem utrudniał pracę Waszą , dlatego jak się Wam coś nie podoba co tutaj wkleję , stosujcie procedure uproszczoną i wywlajcie w ciszy i bez fanfar. Są zdjęcai które ja z kolei bym stąd wycofał ale się nie udało , bo zostały , nie wiem jak todzisala ale pod jesień się temu przyjżę.
2012-03-12 20:18:54 (14 lat temu)
x xx
 
do pawulon: przyjrzalem (ort )nie będę pisał więcej.
2012-03-12 20:20:51 (14 lat temu)
x xx
 
do ZPKSoft:
piszę sam do siebie , o to zdjęcie pytałem Zosiu
2012-03-12 20:13:23 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do x xx: Zygmuncie, chyba juz wiesz o co tu nam chodzi, no nie. Jeden pstryka, drugi zbiera to do kupy, inny tworzy obiekt a jeszcze inny opis do obiektu. Ideałem jest jak zrobi to wszystko jedna osoba. Ale taka kolektywna praca daje dużo zadowolenia. Ja dziś wspólnie z kolegami Mietokiem i Mamikiem korygowałam swoje fotki a z Tobą i Pawulonem zajęliśmy się trochę Bochnią. Pasuje . A oceny , plusy i minusy to drobiazgi :))
2012-03-12 20:21:53 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do x xx: Mogłeś zapalić światło :), miałoby weselsze kolory ;)))
2012-03-12 20:15:25 (14 lat temu)
pawulon
 
do x xx: Pisz, pisz, na razie mam cierpliwość i poprawiam, jak ją stracę poprawią inni... albo zostanie jak jest i poczeka na lepsze czasy :)
2012-03-12 20:22:56 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
Rowerowe krakowianki :)
2012-03-07 20:24:50 (14 lat temu)
pawulon
 
+4 głosów:4
Przepraszam Zygmuncie ale pod którymś ze zdjęć napisałeś że to dobrze że zwracamy uwagę na pisownię, bo w internecie jest pod tym względem kiepsko. W związku z tym chciał bym zwrócić uwagę że po "nr" nie stawiamy kropki, a po "ul." robimy spację/przerwę. Chyba się na mnie za te uwagi nie obrazisz ;)
2012-03-12 20:17:51 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do pawulon: Na FP wraca Wersal. Miłe :)))
2012-03-12 20:25:05 (14 lat temu)
x xx
 
0 głosów:1
do pawulon: nie , ja w zasadie nie robię błędów , ale często nie wszystko się napisze , uwagę prosze zwracać , nie poprawiam np. tutaj nacisnąłem alta ale wyszło e zamiast "ę" , Poprawiajcie , będe pisał tak mało jak to tylko możliwe.
2012-03-12 20:25:34 (14 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do x xx: No nie, nie rób nam tego ;)
2012-03-12 20:26:42 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do x xx: Może lepiej używaj jako przeglądarki Opery, która podkreśla wężykiem błędne słowa. Bo komentarzy nie mozna poprawić.
2012-03-12 20:29:30 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Firefox też tak ma.
2012-03-12 20:30:20 (14 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: mam explorera, Opery nie znam , można pisać w wordzie , ale jak przyciskam dwa klawisze na raz to i tak błędy wychodzą, zresztą od soboty będę tylko czytał nie pisał, pozdrawiam
2012-03-12 20:32:29 (14 lat temu)
x xx
 
+2 głosów:2
do pawulon: przyzwyczaiłem się do explorera , a przyzwyczajenie to druga natura , będę czytał co napiszę przed wysłaniem a nie po i wtedy błędów nie będzie , dyslektykiem nie jestem :))
2012-03-12 20:35:43 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do x xx: Szkoda, będziemy z Pawulonem bezrobotni :)))
2012-03-12 20:40:31 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Święte słowa Zosiu ;)
2012-03-12 20:59:05 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do pawulon: Przyjdzie nam samym sobie psuć i poprawiać ;)
2012-03-12 21:17:32 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Nadzieja w innych fotopolanach ;)
2012-03-12 21:18:39 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do pawulon: Miałam tu jeszcze jednego "ucznia" ale ostatnio zamilkł, może też miał dosyć :) Idzie wiosna, trzeba się przenieść w plener. U nas słychać skowronki to znaczy trza wyść do roboty w pole :) Pamiętaj o wyprawie na Gromnik.
2012-03-12 21:22:25 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Pamiętam ;)
2012-03-12 21:31:19 (14 lat temu)
Czy przy lewej krawędzi zdjęcia widać pomnik/obelisk ?
2019-11-17 20:08:54 (6 lat temu)
adi_62
 
+3 głosów:3
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Desperado: Tak wygląda a obok reklama PKO.
2019-11-17 20:18:21 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do Desperado: Za powozem widoczne rondo, coś nie tak częstego jak obecnie. Spadek ulicy znaczny.
2019-11-17 20:57:29 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do adi_62: Brawo, Bochni nie brałam pod uwagę .
2019-11-18 08:56:43 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Ja brałem i szukałem ale skoncentrowałem się na pomniku. Może go tam jednak wcale nie ma i nie było ? :)
2019-11-18 13:29:40 (6 lat temu)
adi_62
 
+2 głosów:2
do Desperado: Pomnik mógł być. Teraz stoi w tym miejscu wagonik , zamiennik pomnika . Kiedyś był tam szyb kopalni i "pomnik" przypomina o tym.
2019-11-18 14:22:42 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2020-06-12 18:46:10 (6 lat temu)
Ta czarna ramka jest niepotrzebna.....
2021-07-12 21:07:18 (4 lata temu)
esski
 
+1 głosów:1
do vetinari: Mamy ramki takie i inne... Niech zostanie :), tylko niech wrzuci do odpowiedniego obiektu "Ramki", lub "Ramki czarne".. Wielu fotopolanom te ramki służą i przydają się do czegoś tam...
2021-07-12 21:13:33 (4 lata temu)
do esski : §11. Zdjęcia współczesne dodawane na stronę winny być prawidłowo naświetlone, o naturalnych barwach, przemyślanie skadrowane, ostre, bez ramek i bez zbędnych zapędów artystycznych – istotą portalu bowiem jest, jak najwierniejsze obrazowanie przeszłości i rzeczywistości. Przesadna obróbka w programie graficznym jest niepożądana.
2021-07-12 21:16:48 (4 lata temu)
esski
 
do vetinari: "Bez ramek" :) Kolekcjonerów nadwyraz szerokich ramek, wszelkiego koloru, u nas bez liku.
2021-07-12 21:34:30 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Ul. Bernardyńska
Bochnia, ul. Bernardyńska w promieniach wschodzącego słońca.
1927
-
1985
1927
-
2006
1983
-
2011
2006
-
2015
2011
-
2015
2019
-
2020
2019
-
2021
2021
-
2021
Ulica Bernardyńska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica