| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat karkonoski
OBIEKTY - Ulica Robotnicza
1
2
3
4
5
5a
6
7
7
8
9
9a
10
14
17
18
21
22
24
27
29
31a

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Robotnicza

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
Vojtech Csernók
 
+2 głosów:2
Piękny widok!
2020-08-31 22:12:20 (5 lat temu)
Hellrid
 
Kostrzyca widziana z Bukowca, wielki staw.

PS. Zapamiętałem niemiecką nazwę, zamiast polskiej Kąpielnik :).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: :))))))
2016-09-17 22:51:58 (9 lat temu)
Trochę w górę bym to wydatował, tak mi się czcionka kojarzy drugą połową lat 30. XX w.
2020-03-11 01:31:52 (6 lat temu)
TW40
 
do †Janowice Wielkie: Nieco odmłodziłam.
2020-03-11 20:33:00 (6 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Podmiana na skan bez elementów zasłaniających.
2022-10-06 17:29:17 (3 lata temu)
W moim wolnym tłumaczeniu opisałbym to jako kolejowy dom wypoczynkowy lub kolejowe sanatorium - sądzę, że ktoś z Fotopolan to "wyprostuje" :-)
2016-10-21 10:08:04 (9 lat temu)
do legion: Przeniosłem do Bukowca pod właściwy, jak mi się zdaje obiekt :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2020-02-23 06:03:43 (6 lat temu)
do †Janowice Wielkie: Nie znam absolutnie terenu więc zgadzam się z Twoją sugestią :)
2020-02-23 09:42:00 (6 lat temu)
Czemu taka ponura nazwa ?
2021-05-22 18:34:17 (5 lat temu)
fantom
 
do vetinari: Na brzegu jest kapliczka:
i od niej pochodzi nazwa stawu.
2021-05-22 18:38:51 (5 lat temu)
do fantom: Aha, dziękuje....☺
2021-05-22 18:41:59 (5 lat temu)
Ja bym ale jeśczie troche wyprostowal, bo ten staw się wyleje ☺
2021-05-22 18:30:42 (5 lat temu)
fantom
 
do vetinari: Nie wiem w czym jest problem, ale podmieniałem je dwa razy i widać to pierwsze.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: spacja
2021-05-22 18:35:25 (5 lat temu)
do fantom: Fakticznie coś jak by przy powięksianiu "pstryka" no albo ten staw wytrzyma do jutra, albo się wyleje....
2021-05-22 18:41:18 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do vetinari: Może się z czasem samo zamieni na wyprostowane. Na miniaturce jest OK.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-05-22 18:42:43 (5 lat temu)
do fantom: Zerkni na email.....
2021-05-22 18:54:07 (5 lat temu)
fantom
 
do vetinari: Ok, podmieniłem i wygląda że się wyprostowało.
Pliki z iphona zachowują się dość dziwnie.
2021-05-22 19:06:15 (5 lat temu)
do fantom: Same iphony są czasami uparte ☺Zostalem zmuszony przejścz z Nokii 3310 na Samsunga....o matko.....
2021-05-22 19:20:57 (5 lat temu)
fantom
 
+4 głosów:4
do vetinari: No to jak z tratwy na okręt atomowy :)
2021-05-22 19:22:01 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do fantom: No....☺☺☺ ale juź powoli widze i zalety, naprz. moge dzwonić przez aplikacjie do innych państw, mapa, i moge chodzić na piwo i do fryziera, bo mam wynik testów i ściepienie sobie moglem zalatwićz tylko przez ten telefon...
2021-05-22 19:36:53 (5 lat temu)
☺☺☺
2024-06-13 21:44:34 (2 lata temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do vetinari: :)))
2024-06-13 21:45:10 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Na murze jeden z tych dwóch co ukradli księżyc ? ;-)
2024-06-13 21:51:21 (2 lata temu)
Soravia
 
+2 głosów:2
Może dopisać do Nowogrodzkiej? ;-)
2024-06-14 00:04:31 (2 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Wymień jednego z tych dwóch .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kropa
2024-06-13 21:58:52 (2 lata temu)
PiotrW
 
+3 głosów:3
do Wacław Grabkowski: Jeden to Jacek a drugi Placek. Każdy to wie. :)
2024-06-13 22:01:34 (2 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
Podoba mi się. Już w miniaturce przyciągnął moje oko.
Swoją drogą da się zauważyć niewielką destrukcję na białawej elewacji.
Ostatnio param się murowaniem (bo wiem, że mój śp. Ojciec - z zawodu murarz, ale też muzyk - się przygląda :)) i jestem podjarany dzisiejszymi materiałami budowlanymi, takimi jak zaprawa murarska, zaprawa tynkarska.
Sama przyjemność w murowaniu i tynkowaniu. Odciągają mnie od tego murowania, bo 37 stopni Ce, ale tak mnie wzięło, że nie zważam na pikawę, bo satysfakcja z roboty jest zawsze u szefa, tzn. tego, który siedzi w mózgu, robol, jakim jest serce i inne narządy mają działać ;)
- Dziadek, ty jesteś niezniszczalny - powiedział mi dzisiaj mój jedyny wnuczek wysłany na ogródek abym przestał :)))
2024-07-22 19:11:07 (rok temu)
Tomiko
 
+2 głosów:2
No i Śnieżka w tle.
2025-01-21 19:07:20 (rok temu)
Pokaż na mapie
39 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Robotnicza - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: konstatynów Osice Miłocin łódź rynek fabryczny łódź plac katedralny łódź rynek fabryczny częstochowa częstochowa łódź plac szpitalny łódź, plac szpitalny Hoffmanowej 19 Rzeszów łódź, plac szpitalny lotnicze lotnicze traugutta 70 Świętokrzyski urząd wojewódzki traugutta traugutta juchowo sieldce sieldce izabelów Zebrzydowice traugutta 70 zaniemyśl piątkowo złota brama złota złota sztynort brzeg brzeg sztynort Sienna Piaseczyńska