| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Kościół Narodzenia NMP

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
To jest ta XIV-wieczna polichromia ? Interesująca kolorystyka.
2013-08-06 16:24:39 (12 lat temu)
maj
 
+3 głosów:5
Według mnie to zdjęcie do końca nie jest udane "nasz" mistrzu pod czarno białym próbował ukryć niedoskonałości, orginalna kolorystyka pewnie nie do końca tak przebija czerwono - pomarańczowym no cóż tak się naświetliło.
2013-08-06 23:52:18 (12 lat temu)
Marek_Z
 
Dlatego jeszcze dzisiaj w dobie wszechobecnych cyfrówek kopie tego rodzaju dzieł sztuki wykonuje się na materiałach srebrowych negatywach lub pozytywach (slajdach) ze względu na najwierniejsze oddanie barw i tzw pojemnośc tonalną .
2013-08-07 01:48:09 (12 lat temu)
Hanna Janiszewska
 
+4 głosów:4
Mistrzu, błagam, nie obraź się! Może być "na skutek", albo " wskutek". Nigdy "na wskutek" Popraw! Zlikwiduję ten komentarz jak już to zrobisz.
2013-08-07 10:35:47 (12 lat temu)
pawulon
 
+6 głosów:7
No, widzę że Zygmunt robi sobie z nas jaja, i to na całego. Jeśli tak to ma wyglądać, to w takim razie ta fotka także powinna wylądować tam gdzie jej miejsce, czyli w śmietniku. Ktoś tu chyba ma zamiar ułożyć sobie FP według swojej wizji świata, i nie potrafi się podporządkować obowiązującym wszystkich tu regułom. Taka osoba to tzw. troll internetowy, który tak działa, aby jak najwięcej zamieszać i skłócić innych, bo tym się karmi. Wydaje mi się że tego już za wiele i coś z tym trzeba zrobić, bo tak być nie może. Co wy na to?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2013-08-10 14:10:42 (12 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+4 głosów:4
do maj: Nie ma nic trudniejszego niż fotografowanie malarstwa. Porównując z oryginałem nigdy nie ma identycznego odcienia.
2013-08-06 23:56:35 (12 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do maj: zdjęcie było zrobione przy świetle zastanym, czyli mieszaninie światła dziennego i halogenowego, na wysokim ISO , w kierunku pod słońce, faktycznie, zapomniałem o balansie bieli, podmieniłem na poprawniejsze, białe tkaniny na ołtarzu są białe, reszta białego może być szara, na skutek niedoświetlenia, tak czy inaczej uwaga słuszna, zdarza mi się podmieniać zdjęcia wrzucone zbyt pośpiesznie, gdy zauważę błędy.
To tyle "wasz mistrzu"

Hanna Janiszewska
Mistrzu, błagam, nie obraź się! Może być "na skutek", albo " wskutek". Nigdy "na wskutek" Popraw! Zlikwiduję ten komentarz jak już to zrobisz.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2013-08-07 08:28:11 (12 lat temu)
Dariusz Milka
 
+2 głosów:5
do maj: Nonsensowny komentarz - "kolorystyka pewnie nie do końca...". Wiesz czy dywagujesz? Pokaż zdjęcie z tą "prawdziwą" kolorystyka.
2013-08-07 09:46:32 (12 lat temu)
Hanna Janiszewska
 
+1 głosów:1
do maj: Oczywiście miałeś na myśli "oryginalną kolorystykę"?
2013-08-07 10:40:15 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do x xx: Teraz mi się podoba. Szkoda tylko , że nie mamy malowidła w całości, ale cóż nie można mieć wszystkiego :)
2013-08-07 10:23:14 (12 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+6 głosów:6
do x xx: Panie Zygmuncie niech Pan się nie wygłupia i przywróci te kolorowe zdjęcie bo wiadomo że kolorowe się ogląda lepiej niż czarno-białe no chyba że nie ma kolorowego zdjęcia to trzeba się zadowolić tym co jest .
2013-08-10 17:28:01 (12 lat temu)
maj
 
do Dariusz Milka: W swoich wywodach poszedłem na skróty i wyszedł z tego mały pasztecik a można było przeczytać między wierszami i obraz byłby oryginalny.
2013-08-07 22:59:18 (12 lat temu)
x xx
 
do ZPKSoft: mam więcej zdjęć, może kiedyś, teraz mam tyły, muszę robić coś dla chleba :)
2013-08-07 10:32:28 (12 lat temu)
Dariusz Milka
 
+1 głosów:2
do x xx: Pomódl się w tym kościele, "... chleba naszego...".
2013-08-07 10:58:21 (12 lat temu)
x xx
 
+4 głosów:4
do Hanna Janiszewska: proszę nie usuwać tego komentarza, to bardzo dobry, wzorcowy i merytoryczny komentarz, pisząc poprawiam to co na czerwono korektor pokaże, ma Pani rację, trzeba dbać o czystość, języka również.
Ukłony :)
2013-08-07 10:43:55 (12 lat temu)
do x xx: No to jak tak, to jeszcze - Ma Pan tendencje, w odróżnieniu od innych koleżanek i kolegów, rozpoczynać zdanie małą literą. Ja wiem, to z pośpiechu, ale radzę przeczytać przed opublikowaniem. A tak w ogóle, to proponuję przejście na "ty". Jestem Hania. Ewentualnie Haneczka, Hanusia, Hanulka. Byle nie Hanka, bo Hanka to Ordonka albo Bielicka.
2013-08-07 11:11:09 (12 lat temu)
x xx
 
+2 głosów:2
do Dariusz Milka: dzięki Bogu, jestem ateistą.
2013-08-07 11:01:34 (12 lat temu)
Dariusz Milka
 
+1 głosów:2
do x xx: No to jasne czemu wnętrze było przedstawione w nieprawdziwych barwach.
2013-08-07 11:38:32 (12 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do Hanna Janiszewska: to jak więc Haniu, jak widzisz, "to jak więc" jest po dwukropku, i cały komentarz jest z automatu pisany z małej litery, cytuję " do Zygmunt Kaczmarek:.........................
zastanawiałem się nad tym, i wywnioskowałem że mała litera w zaczętym zdaniu po dwukropku, jest bardziej właściwa od dużej litery ?
2013-08-07 11:30:09 (12 lat temu)
Dariusz Milka
 
0 głosów:1
do maj: Nawet "Pastete aus Sprotten".
2013-08-08 10:01:16 (12 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do pawulon: pierwsza była wersja czarno biała, na życzenie Mariusza Brzezińskiego dałem kolorową, i tylko czarno biała była pierwotną wersją autorską, jest jeszcze kilka zdjęć w dwóch wersjach, kolorowe również na życzenie specjalne.

i tu:

można , a nawet powinno się usunąć wszystkie.
2013-08-10 14:18:41 (12 lat temu)
pawulon
 
do x xx: Fakt, jestem za.
2013-08-10 14:27:15 (12 lat temu)
x xx
 
do pawulon: :)))))))))))))))))))))))))))))
2013-08-10 14:29:05 (12 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do Rafał Eckiert (Beuther) : przywróciłem, co najmniej z trzech powodów, jeden z nich z nich to Twoje życzenie.
2013-08-10 17:32:42 (12 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+5 głosów:5
do x xx: Bardzo dziękuję za przywrócenie zdjęcia , zaraz lepiej się ogląda wersję kolorową .
2013-08-10 17:39:21 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
Nagrobek Magdaleny z Koczmerowskich Wielogłowskiej.
2025-01-04 13:47:19 (rok temu)
2 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Brynowska Brynowska Brynowskq jarosław jarosław Jedlicze emilii plater, wrocław Kościuszki 191 ul. Syreny 44 ul. złocienia ul. Syreny 44 Cieszyn, ul. Ligonia 4 Cieszyn, ul. Ligonia Cieszyn, ul. Jordana Cieszyn, ul. Wysoka służewo trzebnica ratusz sępolno wrocław mapy sępolno wrocław Człopa Strzyzewice wygiełzów wygiełzów gajowa 43 Meduza skoczni targowis Żary Żary Żary Żary Żary Żary Żary dworzec PKS Żary dworzec PKS złoczew pałac