26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat chojnicki
OBIEKTY - Ulica Dworcowa
4
5
6
8
13
15
19
21
25
27
29
31

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Dworcowa

Dawniej: Bahnhofstrasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Podmiana.
2017-02-13 22:29:03 (9 lat temu)
2013-04-26 21:02:42 (13 lat temu)
...skrzyżowanie obecnej ulicy Dworcowej z ulicą Kolejową ...z prawej strony widoczna nieistniejąca już wieża kościoła ewangelickiego, gmach Sądu Grodzkiego oraz narożna kamienica, która obecnie wygląda tak :
2014-07-31 00:00:56 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Mamy już takie ale to wydaje się lepsze. Co na to inni ?
2014-12-31 17:46:47 (11 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
Jette jest wyrazniejsze , lepsze w odbiorze szczegółów.
2014-12-31 18:11:22 (11 lat temu)
legion
 
+3 głosów:3
...osobiście "obstawiałbym" skan Jette; ...tak jak mówi Dariush - "jest wyraźniejsze i lepsze w odbiorze szczegółów"; :-))) ...korzystając z okazji - najlepszego w Nowym Roku A'D' 2015 !!! ...wielu udanych fotek dla całej "braci" Fotopolan !
2014-12-31 18:28:56 (11 lat temu)
Jette
 
do ZPKSoft: Kolorek ma inny.:)
2014-12-31 18:08:54 (11 lat temu)
Jette
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Darku. Moje fotki pochodżą ze skanów moich zbiorów, jeśli to ci coś mówi.:)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówki
2014-12-31 18:19:29 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Jette: Jeśli pochodzą z Twoich zbiorów to dlaczego w źródłach mamy "aukcje" ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literowka
2014-12-31 18:31:07 (11 lat temu)
Jette
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Bo te moje zbiory to pocztówki kupione na aukcjach. Na aukcjach nie sprzedaje się skanów, lecz real pocztówki. Mało tego sprzedający na aukcjach nie życzą sobie kopiowania ich skanów handlowych. Ci bardziej "chytrzy" wstawiają, jak zauważyłeś zapewne, różne nakładki, typu "no copy" itp. co jest wyraźnym oświadczeniem, ze kopiowanie ich skanów, jest wbrew ich woli.
Ja wiem, że jak ktoś nie ma własnych materiałów, a koniecznie chce wystawiać, to nie ma wyjścia i musi podciągać skany handlowe z róznych serwisów aukcyjnych,, zazwyczaj niskiej rozdzielczości i o dużej kompresji. Ale takie pliki widać juz na pierwszy rzut oka, nawet bez rozwijania do pełniego rozmiaru. Dla przyszłego uzytkownika takie skany nie maja wiekszej wartosci, poza stricte historyczną, poza informacją, że takie fotki gdzies istnieją.
Pozdrawiam i życzę wszelakiej pomyśloności w Nowym Roku, Tobie i wszystkim Fotopolanom.
2014-12-31 20:57:20 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Jette: Chwała Ci za to, że się nimi dzielisz. Ale w takim razie powinny się znaleźć w źródle np. "Zbiory Jette". Mogę Ci takie założyć.
2014-12-31 21:05:26 (11 lat temu)
Jette
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Jesli założysz, będę z tego korzystał, zamiast tych nieszczęsnych aukcji internetowych.:)
2014-12-31 21:20:26 (11 lat temu)
Jette
 
+6 głosów:6
do ZPKSoft: Z samych pierwotnych emocji, to bym nikomu nic za darmo nie dał. Ale przecież dał Bóg rozum za darmo, więc z niego korzystam i myśle sobie, ze na tamten świat niczego nie zabiorę. Wiec dlaczego miałbym nie dac różnym pasjonatom trochę swojej pracy, kiedy oni też ją dają za darmo?
A poza tym, Fotopolska to zbyt cenna inicjatywa. To skuteczne przełamanie egoizmów i zwykłego cwaniactwa w świecie wymiany plików graficznych o charakterze historycznym.
2014-12-31 21:27:57 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Jette: Gotowe, ma nr 199, to zdjęcie już przeniosłam.
2014-12-31 22:07:26 (11 lat temu)
PEŻ
 
+3 głosów:3
do Jette: Jette. Pięknie napisałeś. I uznajmy to za przesłanie na 2015 rok.
2014-12-31 21:49:05 (11 lat temu)
Jette
 
+1 głosów:1
do PEŻ: Witam Piotrze i zdróweczka zycze, przedev wszystkim!
2014-12-31 21:53:05 (11 lat temu)
Jette
 
do ZPKSoft: Dziękuję.
2014-12-31 22:08:29 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Jette: Drobiazg, sorry , że z takim opóźnieniem ale trzeba było zająć się psem.
2014-12-31 22:12:25 (11 lat temu)
obecnie areszt przejściowy dla kobiet
2016-02-17 23:39:20 (10 lat temu)
Podmiana na lepsze technicznie :)
2021-05-19 00:27:07 (5 lat temu)
4 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Czersk - Hermann Göring Strasse...
Czersk - Ulica Dworcowa - Pocztówka Ruch
1910
-
1920
1910
-
1939
1925
-
1940
1935
-
2014
1939
-
2014
Ulica Dworcowa - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego