26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Dworcowa
95
95a

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Dworcowa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Hellrid
 
Pałac, porządkuje resztę zdjęć...
2020-01-13 09:46:29 (6 lat temu)
Saxon
 
+2 głosów:2
s_mile
 
+1 głosów:1
Zmieniam ocenę na maksymalną. Pierwotnie miałem wrażenie, że pałac kładzie się na prawą stronę, ale to chyba tylko złudzenie optyczne. Taką mam nadzieję, bo inaczej czeka mnie wizyta u okulisty ;-)
2013-04-17 21:59:59 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do s_mile: Może spróbuj Sławku głowę wyprostować następnym razem. Mówią, że czasem to pomaga ;))
2013-04-17 22:05:06 (13 lat temu)
Saxon
 
+1 głosów:1
do s_mile: Byłem też zaskoczony !
2013-04-17 22:06:54 (13 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Nie mogę bo mi coś w karku strzyka... Choć podobno giętki kark to podstawa.
2013-04-17 22:08:01 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do s_mile: Strzyka? Czyżby przywilej wieku? ;))
2013-04-17 22:12:55 (13 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Nie nazwałbym tego przywilejem. Powiedzmy, że jest to dolegliwość wywołana zbyt częstym oglądaniem się za... hmm, niech będzie, że obiektem do sfotografowania na FP ;-)
2013-04-17 22:15:28 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do s_mile: Oglądaj się więc jak najczęściej... ;) Twoje fotki cieszą oko a i przy okazji może się ... rozruszasz :)
2013-04-17 22:18:31 (13 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Widzę, że Cię dzisiaj nie przegadam. :-D
Poddaję się, idę spać. A za komplement dziękuję.
2013-04-17 22:23:57 (13 lat temu)
do s_mile: Też zmykam spać. Rano wczesna pobudka czeka . Do zaś... ;)
2013-04-17 22:33:44 (13 lat temu)
Saxon
 
+1 głosów:1
Saxon
 
+2 głosów:2
Pięknie odrestaurowany !
2013-04-20 21:50:46 (13 lat temu)
Saxon
 
Pięknie odrestaurowany !
2013-05-02 22:31:26 (13 lat temu)
Dana
 
Założyłam obiekt dla widokówek i przeniosłam tam zdjęcia.
2023-06-28 15:44:17 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
Wąski budynek ale za to jaka była brama, może przejazdowa na podwórze.
2014-07-26 09:56:42 (11 lat temu)
Stenek
 
To jest jak wysmakowany obraz!!!
2014-07-26 23:30:40 (11 lat temu)
s_mile
 
do ZPKSoft: Tuż obok jest dawny pałac, podejrzewam, że ten budynek należał niegdyś do jego zabudowań gospodarczych.
2014-07-26 10:01:32 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do s_mile: Może jedna z oficyn mieszkalnych.
2014-07-26 10:41:01 (11 lat temu)
lucy
 
+2 głosów:2
Perfekcyjnie! I znów uczta dla oczu...
2014-07-26 13:23:40 (11 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
s_mile - pełna profeska, czapki z głów!
2014-07-26 23:28:09 (11 lat temu)
lucy
 
Ależ ujęcie! :)
2014-08-05 21:31:31 (11 lat temu)
Jerzy51
 
Wspaniale rośliny wodne ,a za nimi druga wspaniałość .Cymes :)
2014-08-09 16:37:57 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do lucy: Miód, malina!!!
2014-08-05 21:35:01 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do Stenek: Tego się nie da zrobić byle jakim aparatem, dobry sprzęt to podstawa
2014-08-05 21:35:29 (11 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+4 głosów:4
do Stenek: Sam sprzęt też zdjęć nie robi a Sławek lubi dopracować swoje prace. Z przyjemnością się je ogląda :)
2014-08-05 21:37:40 (11 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do Arkadiusz K. (Arro): To się wie, że sam nie robi. Wszak można mając niezły sprzęciur zrobić marne czy mierne zdjęcie, natomiast na marnym sprzęcie TAKIEGO zdjęcia zrobić się nie da ;)
2014-08-05 22:16:24 (11 lat temu)
Andrzej G
 
+4 głosów:4
do Arkadiusz K. (Arro): Tak sobie, przejrzałem jakim to sprzętem robią nasze koleżanki i koledzy zdjęcia. Zajrzałem tak gdzieś do pierwszych 30 z góry. Trochę się zdziwiłem, ale najpopularniejszą firmą okazuje się Nikon, potem dopiero pojedyncze Canony, Olympusy, Sony, ...
Chyba tylko Neo używa pełnej klatki, a reszta mniej lub bardziej zaawansowanych małoklatkowców w wersjach dla amatorów i bardziej zaawansowanych amatorów.
Tu muszę się zgodzić z Arkiem, że sprzęt to jeszcze nie wszystko dla wykonania dobrego zdjęcia. Trzeba też kunsztu, i tego coś ... co powoduje, że zdjęcia wyglądają jak to komentowane.
Szacun. :-)
2014-08-05 22:36:57 (11 lat temu)
lucy
 
do Stenek: Otóż to! :)
2014-08-05 22:21:19 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Młyn parowy ?
2014-09-23 19:10:28 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
11 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Ulica Dworcowa - obiekty i wydarzenia
95
-
95a
95
-
95a
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego