| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (2)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Zamek Dolny - Piastowski
18
m
Opole
Wieża głodowa
38
m
Opole
Dom ogrodnika
55
m
Opole
Kaplica zamkowa
58
m
Opole
Skalniak
71
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Gród słowiański

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: VII w.
Zlikwidowano: XIII w.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
Ciekawe, jak na takie wykopaliska spadną tygodniowe deszcze, czy się z tego uchowa coś jeszcze ?
[oj, to mi się ale zrymowało ;) ]
2012-11-05 20:38:38 (13 lat temu)
foxi
 
czy ktoś kojarzy te budynki w głębi, wyraźnie widać ulicę, można wtedy określić to miejsce dokładniej.
2012-11-05 20:44:33 (13 lat temu)
do foxi: Ostrówek - dzisiaj nie ma nawet połowy tego co tam kiedyś stało.
2012-11-06 13:46:27 (13 lat temu)
foxi
 
Można zmienić głosowanie, podmianka z miernej i małej jakości na już "odpowiednie"
2014-11-10 21:04:04 (11 lat temu)
foxi
 
2014-12-10 20:09:56 (11 lat temu)
Zorro
 
Byłem tu w lipcu 1969 roku. Nie było archeologów, ale chyba pojawiała się trawa.
2024-12-21 15:34:44 (rok temu)
Foto Max Glauer czyli maximum 1935 :)
2016-06-14 01:08:09 (10 lat temu)
do Desperado: Dzięki :) Uzupełniłem wszystko przy każdym wspomnianym zdjęciu.
2016-06-14 03:36:48 (10 lat temu)
Zdjęcie zrobione z Wieży Piastowskiej.
2018-11-01 21:16:22 (7 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: No to dopisać do "Widoków z wieży".
2018-11-02 10:59:04 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
Gołąb archeolog ;-)
2021-11-12 11:13:26 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Fotogołąb :P
2021-11-12 11:14:02 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
do Tomi_Opole: We własnej osobie czy krewniak ? ;-)
2021-11-12 11:16:41 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Chyba ten sam. Jego/jej fotki są niesamowite.
2021-11-12 11:29:05 (4 lata temu)
Odkopią gród słowiański, wybudują nad nim budynek-muzeum. Liczą, że to będzie europejska atrakcja.
2024-12-21 15:19:14 (rok temu)
Gandalf
 
do Desperado: To takie odgrzewanie kotleta: ;-)
2024-12-21 15:58:41 (rok temu)
do Gandalf: Trzeba było to dawno temu zrobić a nie po kolejnych 50 latach. Ale ratuszowi ludzie bardzo się nudzą to wymyślają. A na co nie wpadną to katastrofa. Bo to albo rozpada się świeżo odrestaurowana Krakowska, albo spieprzona Niemodlińska albo wpadka ze stadionem. W końcu swoich nie wydają :)
2024-12-21 16:08:41 (rok temu)
Podobno mają nam to odsłonić pod szklanymi taflami. Ciekawe czy jeszcze w tym wieku ?
2025-06-08 14:48:17 (rok temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: katowice katowice radomyśl nad sanem radomyśl wielki katowice chorzowska chorzów chorzów chorzów chorzów ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ august soller węgrzce Zamosc Zamosc mieszkowice rymanów niedźwiedzia rymanów przemyśl przemyśl Turkusowa koscioł sw mikołaja wrocław Mazwoiecka 11 poligon brus Łódź Łódź komunikacji komunikacji Kochłowice kielce kielce brus