| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Nawa północna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Płyta nagrobna znajduje się w kościele św. Michała, po lewej stronie patrząc od głównego wejścia. Przypisałam.
2012-05-28 21:35:49 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
2012-08-03 15:02:17 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
Drzwi chyba prowadzące do kaplicy a nie do zakrystii, do której drzwi i portal wygladają tak . Interesuje mnie czy aby nie odwrócone zdjęcie drzwi .
2015-10-11 17:03:30 (10 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: To chyba nie te same drzwi. Okucia mają całkiem inny wygląd.
2015-10-11 17:09:44 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Jak jest podane w książce, tak przekazuję na FP. Będę musiał przejść się do kościoła i to rozwiązać.
2015-10-11 17:17:23 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Marek W : Okucia inne ale portal i miejsce raczej te same. W kościele nie ma za dużo drzwi do porównania. Rysiu jak sprawdzi w realu to będziemy mieć pewność.
2015-10-11 17:31:32 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do R. KASPEREK: Nie masz innego wyjścia ;)
2015-10-11 17:32:13 (10 lat temu)
R. KASPEREK
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Podejrzewam że z prawej strony prezbiterium od strony ulicy Mickiewicza, tuż za stallami przy ołtarzu głównym znajduje się ten portal.
2015-10-11 17:52:42 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do R. KASPEREK: Tak to te drzwi, dobrze pamiętam rozkład prezbiterium.
2015-10-11 17:57:59 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do R. KASPEREK: Rysiu, zlokalizowane na 100% .
2015-10-29 12:18:01 (10 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
..i z prawej gniazdko z plastu..Castorama???koniec XX.wieku...:-)
2015-11-07 08:15:03 (10 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Zosiu, to jest kolejne epitafium w północnej nawie kościoła, czy kolejne epitafium Kaspra von Tresken, bo z opisu na dwoje babka wróżyła?
2015-11-07 08:26:28 (10 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do vetinari: Nie Castorama, wygląda na OSPEL. Zdewastowane, urwana klapka i wyrwany bolec uziemiajacy.
2015-11-07 09:02:29 (10 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Nie zapomnij dodać "najtańsze na rynku" :)
2015-11-07 09:08:02 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do pawulon: Poprawione aby nie było wątpliwości.
2015-11-07 09:11:21 (10 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Wiec trzeba tam zaprosicz rewizie elektrycna..i zdejma to plastowe cacko...
2015-11-07 09:51:37 (10 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: Dziękuję bardzo, teraz jest jasne jak słońce ;-)
2015-11-07 10:09:24 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do pawulon: A ja dziękuję za trafną uwagę :-)
2015-11-07 10:12:22 (10 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: :-)
2015-11-07 10:13:55 (10 lat temu)
Po prawej stronie widać tablicę upamiętniającą Sybiraków
2016-10-16 14:46:44 (9 lat temu)
WW
 
A nie lepiej było zrobić fotkę na środku sklepienia?
2015-10-30 06:51:38 (10 lat temu)
s_mile
 
+2 głosów:2
do WW: Chyba się nie da - byłoby dokładnie pod żyrandolem.
2015-10-30 17:57:52 (10 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do s_mile: To mi umknęło.
2015-10-30 18:33:12 (10 lat temu)
To chyba ujęcie z pozycji leżącej..
2016-10-21 10:18:28 (9 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Samowyzwalacz, szeroki kąt...można położyć na podłodze lub stole, odejść na 10 sekund i gotowe.
2016-10-21 10:21:05 (9 lat temu)
do esski : Dzięki za instrukcję.. Wypróbuję przy okazji. Czy ten szeroki kąt wymaga jakiegoś dodatkowego ustawienia w aparacie?
2016-10-21 10:33:09 (9 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Ja mam obiektyw. . No tak..z dala od domu...bodajże 10 do 20mm.Pobywając ostatnio i tu i tam ustawiłem okolice 10mm, aparat trzymałem na n a jwyzszym punkcie lawek. Nie było to centralnie wykonane ujecie..takie można uzyskać kładąc aparat na podłodze lub... jak proboszcza nie na w poblizu... na statywie
2016-10-21 11:00:32 (9 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka):
2016-10-21 11:04:55 (9 lat temu)
do WW: A można wiedzieć za co ten "-"?
2016-10-21 13:49:19 (9 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+2 głosów:2
Piękne ujęcie..
2016-10-20 13:34:34 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Dziękuję
2016-10-20 22:37:47 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+4 głosów:4
XIII-wieczny portal uskokowy prowadzący do obecnej zakrystii. Dawne wejście do świątyni bądź też portal przeniesiony z innego miejsca. Polecam artykuł dot. historii i architektury tego kościoła . .
2015-11-03 19:27:45 (10 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziękuję Zosiu za ściągę i informację, dołączę ją do opisu zdjęcia.
2015-11-03 19:38:10 (10 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Piekne!!!
2015-11-06 07:27:21 (10 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Fajny ten dzwoneczek ;-)
2015-11-06 10:02:24 (10 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do pawulon: ... zwany sygnaturką :)
2015-11-06 13:24:47 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Danusiu, podepnij ten obiekt do wnętrz .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zjadłam "obiekt"
2016-10-08 19:18:24 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Zosiu.. Coś się pokręciło.. Czy możesz to naprawić?
2016-10-15 12:31:37 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Danuta Mucha(Czarnecka): A jak chciałaś zrobić ? Tak jak jest jest dobrze pod względem formalnym, ale pewnie chodziło Ci o coś innego a ja już nie pamiętam jak było poprzednio.
2016-10-15 18:13:16 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Ktoś już to poprawił. Podziękowanie i pozdrowienia dla tego Ktosia..
2016-10-15 19:31:49 (9 lat temu)
trz (tedesse)
 
+2 głosów:2
Piękny tryptyk.
2016-12-01 10:22:41 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia 9 lat temu)
Wnętrze kościoła św. Michała Archanioła, kaplice północne. Ołtarz boczny z tryptykiem wykonanym ok. 1600 r. Obok stoi marmurowa chrzcielnica z okresu baroku....
Wnętrze kościoła św. Michała Archanioła. Kolejny ołtarz boczny w jednej z północnych kaplic świątyni.
1928
-
1960
1928
-
2011
1962
-
2011
2011
-
2015
2012
-
2015
2015
-
2016
2015
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
Nawa północna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: żary żary malbork malbork Ostrołęka Nowomiejska Ostrołęka Ostrołęka frenzel żary Ostrołęka frenzel żary ostrołęka wojska polskiego 28 ostrołęka koszary sucha koszary ostrołęka pałac wiśle Legionów pałac wiśle rajczy Ostrołęka Nowomiejska maślice Ostrołęka Nowomiejska podolany zachodnia zachodnia maslice gryfice gryfice ulica Legionów Maciowakrze Maciowakrze Zgorzelec Daszyńskiego rynek duszniki