26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wnętrza

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
agam1
 
+1 głosów:1
Nie kojarzę dokładnie która to jest sala dębowa, ale doskonale pamiętam, kiedy to w dzieciństwie (tj.lata 80-te) kiedy jeszcze doskonale funkcjonował SHR Henryków organizowane były zabawy dożynkowe i Mikołajki dla dzieci a zapamiętałam to, ponieważ ten Mikołaj zawsze był w strasznej masce ;)To były czasy!!!
2011-11-12 14:43:23 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Czyli konwersatorium.
2014-07-04 09:33:35 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Nie inaczej :-)
2014-07-04 17:41:10 (11 lat temu)
Dariusz Milka
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: A mnie się kojarzy z pocztą - dawniej jak zamawiało się rozmowy międzymiastowe (np. do miasteczka 15 km dalej) to łączono je już po kilku godzinach oczekiwania do jednej z kabin, "rozmównicy publicznej".
2014-07-04 18:29:20 (11 lat temu)
Widzę, że dobry duszek zrobił już porządek z podziałem wnętrz obiektu. Dziękuję Zosiu ;)
2014-07-14 21:51:21 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Cristoforo zrobił to na pewno bardziej fachowo niż ja bym to wykonała.
2014-07-14 22:11:24 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+4 głosów:4
do Arkadiusz K. (Arro): Bardzo proszę ;)))
2014-07-14 21:56:06 (11 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Oj, przeprosić Cię muszę i oczywiście podziękować. Byłem święcie przekonany, że to Zosia :) Dzięki raz jeszcze :))
2014-07-14 21:58:31 (11 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Cristoforo: Przerobili Cię z Krzysztofa na Zosię. Jesteś pierwszym tranwestytą na Fotopolsce ;-))
2014-07-14 21:58:49 (11 lat temu)
do Cristoforo: Automatyczną metodą czy ręczną, że tak z ciekawości zapytam? :)
2014-07-14 23:12:11 (11 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do pawulon: Miało być tak pięknie ... a wyszło ... inaczej ;)))
2014-07-14 22:00:22 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do pawulon: Paweł, bez przegięć proszę ;-)
2014-07-14 22:06:21 (11 lat temu)
pawulon
 
do Cristoforo: To nie ja, to Arek proszę Wysokiego Sądu ;))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2014-07-14 22:14:59 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Nie ma Zosiu takiej opcji :) Było by identycznie, bo inaczej się i tak nie da :)
2014-07-14 22:13:28 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Oj Zosiu, nie bądź taka skromna ;)
2014-07-14 22:14:05 (11 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do pawulon: Jam nie winien... ! ;))
2014-07-14 22:17:06 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Ręczną, bo mi automat od dłuższego czasu nie chciał działać :( Jeszcze jakieś dwa dni temu tak było. Teraz widzę, że znowu działa, ale zorientowałem się za późno. Zamiast guzika "Dodaj do schowka" było "Czekaj..." no i czekałem i czekałem i nic.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2014-07-14 23:16:20 (11 lat temu)
do Cristoforo: Kilka dni temu faktycznie coś mogło być zepsute ale teraz jest ok :)
2014-07-14 23:20:46 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: A co to z literki "m" pojawiły się przy podobiektach, jak np. tutaj Wczoraj coś się działo - litery w listach podoobiektów nachodziły na siebie.
2014-07-14 23:26:41 (11 lat temu)
do Cristoforo: To pojawia się od wczoraj na prośbę fck w obiektach które nie są dodane do mapy.
2014-07-14 23:29:26 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Trochę to zbędne - zwłaszcza we wnętrzach czy obiektach grupujących. W obiektach nie posiadających znacznika, nie wyświetla się pod spodem mapa i stąd wiadomo, że trzeba to uzupełnić.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2014-07-14 23:36:13 (11 lat temu)
do Cristoforo: We wnętrzach faktycznie zbędne ale chodzi o to żeby bez wchodzenia do każdego obiektu od razu zobaczyć któremu brakuje znacznika.
2014-07-14 23:39:16 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Ok - przyjęte ;)
2014-07-14 23:46:18 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Być może jest to tylko środkowa część tryptyku, bo nie ma tu bocznych skrzydeł. A na fotelu między oknami pozwolono usiąść ? Mnie się 10 lat temu udało, nawet wygodny.
2014-07-13 22:01:11 (11 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Oczywiście Zosiu masz rację, jest to środkowa część tryptyku. Już poprawiam opis :) Na fotelu nie siadałem, szczerze mówiąc, nawet nie pomyślałem o tym ;)
2014-07-13 22:03:27 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Ciekawostka, ale w takim obiekcie można się spodziewać podobnych niespodzianek.
2014-07-14 09:02:36 (11 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Zobaczymy co jeszcze znajdą. Z pozyskanych informacji wynika, że odkryte portale zostaną zabezpieczone i w formie zbliżonej do widocznej powyżej pozostawione.
2014-07-14 11:12:02 (11 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): To parter? W którym miejscu?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2014-07-16 20:54:10 (11 lat temu)
do Cristoforo: Parter, korytarz prowadzący do kościoła - o ile nic nie pomyliłem ;) Korytarz pierwszego piętra mamy na zdjęciu
2014-07-18 20:41:37 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Arkadiusz K. (Arro): Arku, to krużganki, ich wschodnia część. Po 7 latach nic się nie zmieniło, są tylko projekty eksponowania powyższych gotyckich odkrywek.
2021-06-24 14:18:16 (5 lat temu)
do ZPKSoft: Dziękuję Zosiu :)
2021-06-25 08:20:12 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
To są krużganki klasztorne, na zdjęciu północna część. Założyłam podobiekt aby móc razem zgromadzić zdjęcia z tego bardzo ciekawego a zarazem trudno dostępnego miejsca.
2021-06-24 14:21:07 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
Dźwig deptakowy, podejrzewam, że jest nadal na strychu.
2023-01-29 13:50:08 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Figura św. Augustyna.
2026-06-02 20:01:22 (23 dni temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 23 dni temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: sieniawka emilii plater noteć śluzy noteć park zdrojowy duszniki-zdrój duszniki-zdrój postepowa Opoczno łomża łomża Rynek starego miasta 2 zary zamek Zary mapy Opolska Opolska Zary Mapy Zary mapy narutowicza radom Miechów Miechów szczecin szczecin szczec szczec zamość zamość dolna dolna jaworzno jaworzno dolna ludna lubaszcz głogów głogów